Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моите Фотошоп оргии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моите Фотошоп оргии

    Харесвам естествените снимки,но понякога се заигравам с фотошопа и става отвреме навреме някоя и друга приятна за гледане снимка(според мен ).
    Какво е вашето мнение....допринася ли понякога използването на фотошоп,за повишаване качеството на една снимка,или напълно го отричате като опция за фотообработка.
    Ето ви и няколко мои “естествени“ снимки......

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:111.7 КБ
ID:6104209

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:95.4 КБ
ID:6104210

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:165.0 КБ
ID:6104211

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:178.9 КБ
ID:6104212
    Когато съдбата ти обърне гръб,изчакай я да се наведе.....

    Диско 2 ТД5 2001г.

  • #2
    От: Моите Фотошоп оргии

    Първата -
    Втората -
    Третата -
    Четвъртата -

    Пусни и оригиналите.

    Коментар


    • #3
      От: Моите Фотошоп оргии

      Харесва ми 3-та снимка, ако идеята ти е да е като рисувана, има го този ефект, единствено жълтите листа според мен са леко "изгорели"

      Коментар


      • #4
        От: Моите Фотошоп оргии

        На мен ми допада като, че ли само втората снимка.На въпросната трета...най-не ми харесва, че всичко е е еднакви цветове, не изпъква основния обект в кадъра и някак всичко ми се слива.Нещо като тъкан Чипровски килим...Шарено, но без да мога да разбера акцента в кадъра...
        Дано да го обясним както трябва...
        Относно използването на софтуер за пост обработка е ясно, че без него не може.Въпроса е обаче...доколко ще се използва.Ако е за поправка на несъвършенствата на фототехниката и не-дотам добрите условия на снимане при някои кадри е съвсем в границата на нормалното.Ако обаче се използва за "правене на кадър", тоест добавяне на друго небе, или пък някакви детайли не от този кадър, както и други подобни неща, за мен рядко може да се получи нещо което да е истинско, а не да му личи от километър изкуственото сглобяване със софтуер.Трябва да си голям майстор на обработката, както и кадъра да е подбран и компилиран перфектно с детайлите използвани от други кадри например, за да се случат нещата.Не, че не е възможно, но май не се отдава на всеки.
        Това мисля аз по въпроса за използването на софтуера...
        Поздрави!
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • #5
          От: Моите Фотошоп оргии

          Няма как да се случи получаването на апокалиптични аплодисменти от целокупния форум при разглеждането на СИЛНООБРАБОТЕНА снимка. Ненапразно е казано, че на вкус и цвят всички флумастри са различни!

          П.П. Моите виждания са близо до тези на Любашки.
          П.П.2 От показаните сники + за 1 и 4 с известни уговорки.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X