Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки от Канада

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Снимки от Канада

    Завиждам на Митко че може да види на живо това:
    http://trinixy.ru/2007/11/14/krasota..._48_shtuk.html
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    До: Снимки от Канада

    Аз не му завиждам за дъъългата зима и -50-60 градуса и за готините жени не завиждам )) аа да и на вскя крачка, бонжуур мерси бон....тутуруу всичко френско няма ли батерии не ми харесва...

    Не мерси, природа има и тук ей ти го Кремиковци ей ти го Иракли ) Пампоровец и други такива... езерата и те не отстъпват по красота, само дето малко са в мащаб

    Поздрави,
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      До: Снимки от Канада

      Красиво е и чисто, спор няма!
      Интересно ми е на колко хиляди км е все пак от Митко

      Коментар


      • #4
        До: Снимки от Канада

        Добър фотограф. Сръчен и с апарата и с фотошопа. Спор няма. Не видях обаче нищо, което да не може да се снима и тук.
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • #5
          До: Снимки от Канада

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          Аз не му завиждам за дъъългата зима и -50-60 градуса и за готините жени не завиждам )) аа да и на вскя крачка, бонжуур мерси бон....тутуруу всичко френско няма ли батерии не ми харесва...

          Не мерси, природа има и тук ей ти го Кремиковци ей ти го Иракли ) Пампоровец и други такива... езерата и те не отстъпват по красота, само дето малко са в мащаб

          Поздрави,
          По този повод едно житие -битие ,характерно за руските емигранти в Канада.Предупреждавам Митко,ако има нещо, няма нищо и да не се сърди.Говоря за руските емигранти.За това и на руски.....


          ДНЕВНИК КАНАДСКОГО ИМИГРАНТА


          15-е августа. Вот мы и в Канаде!!! Я очарован этой страной! Здесь восхитительно! Горы так прерасны. С нетерпением жду, когда увижу их покрытыми снегом.
          14-е октября. КАНАДА! Это самое чудесное место на земле! Листья на деревьях пожелтели и приобрели все оттенки спектра, от красного до оранжевого. Вчера совершил увлекательную поездку за город, в сельскую местность. Вы не поверите! Видел диких оленей! На воле, они так красивы и грациозны. Поистине это самые очаровательные животные на планете. Ну просто милашки! Нет, здесь действительно рай!
          11-е ноября. Скоро открывается сезон охоты на оленей. Это ужасно! Не могу себе представить, что у кого то может подняться рука на это милое, безобидное создание. Со дня на день ожидаем снег. Мне здесь нравится!
          2-е декабря. Наконец то! Этой ночью выпал снег. УРА!!! Проснувшись поутру, мы обнаружили очаровательную картину за окном. Все покрыто белоснежным, пушистым покрывалом. Вид, как на удивительной рождественской открытке! Я восхищен! Мы с женой радостно выбежали из дому, и быстренько очистив крыльцо и парковку перед домом, мы с хохотом стали кидаться снежками.(Я победил). Внезапно снегоочиститель проехал мимо нас, завалив всю парковку снегом. Но это не расстроило нас, и я быстренько откидал снег обратно. Как здесь хорошо! Я люблю Канаду!
          12-е декабря. Этой ночью опять выпал снег. Снегоочиститель повторил свою выходку и завалил парковку.
          19-е декабря. Опять шел снег этой ночью. Я так и не смог очистить парковку и уехать на работу. Здесь конечно великолепно, но я уже обессилел, постоянно очищая парковку от снега. Идиотский снегоочиститель!
          22-е декабря. Опять ночью падала эта белая мерзость! Я заработал кровавые волдыри на руках и постоянную боль в пояснице, от бесконечной чистки снега. Такое впечатление, что этот дятел на снегоочистителе прячется за углом и только и ждет когда я откидаю снег с парковки. ЖОПА!!!
          25-е декабря. МЭРРИ ФАКЕН КРИСМАС! Опять этот гребаный снег!!! Только бы добраться до горла того сукина сына, который на снегоочистителе. Клянусь, задушил бы урода!!! И потом, почему городские службы не рассыпают соль на обледенелых дорогах? Вчера шел и чуть не убился.
          27-е декабря. Ночью снова выпало это белое говно!!! Третий день сижу дома, за исключением вылазок для очистки парковки после снегоочистителя. Не могу никуда выбраться. Машина исчезла под горой этой белой дряни! И как же зверски холодно! Мужик из бюро прогноза по ящику обещает еще 20 сантиметров белого говна этой ночью. КОЗЁЛ!!! А ты знаешь, сколько лопат снега составят эти 20 сантиметров???
          28-е декабря. Этот гандон из бюро прогнозов ошибся! Выпало 50 сантиметров. Похоже, этот б...кий снег не растает до лета. Снегоочиститель застрял возле нашего дома, и этот "чудак" водитель прибежал к нам с просьбой одолжить лопату. Я сказал ему, что сломал шесть лопат, откидывая то белое дерьмо, которым он заваливал нашу парковку, и сейчас поломаю седьмую об его баранью башку.
          4-е января. Сегодня наконец то выбрался из дому!!! Поехал в магазин закупить харчей. И вот, на обратном пути вылетает на дорогу эта скотина - олень и расшибает копытами весь передок машины. Ущерба на три тысячи долларов!!! Ну почему говнюки охотники не поубивали этих паскуд в ноябре? Эти твари (олени) везде и повсюду. Что б их разорвало, ублюдков!
          3-е мая. Отвез машину в мастерскую. Вы не поверите, но эта лоханка успела проржаветь напрочь, от соли, которую козлы из городских служб сыпали на дороги.
          10-е мая. Все! Уезжаю во Флориду. Не могу себе представить, что кто-нибудь, находясь в здравом рассудке, пожелает жить в этой гребаной Канаде
          B+

          Коментар


          • #6
            До: Снимки от Канада

            Не знам защо, но си избрах това:
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #7
              До: Снимки от Канада

              Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
              Добър фотограф. Сръчен и с апарата и с фотошопа. Спор няма. Не видях обаче нищо, което да не може да се снима и тук.
              Мащаба братле, мащаба... Тука колкото и да е внушително, като го погледнеш това и нашето е като направено в пясъчника...
              Не че е по-горзно, но не е толкова внушаващо
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                До: Снимки от Канада

                Красотата трябва да се оценява навсякъде.. Винаги съм мислел, че България е с изключително красива природа, но ще ви призная, че онемях от планините на Албания тази година. И не мога да кажа кое е по-... Различно е.

                Коментар


                • #9
                  До: Снимки от Канада

                  Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                  Мащаба братле, мащаба... Тука колкото и да е внушително, като го погледнеш това и нашето е като направено в пясъчника...
                  Не че е по-горзно, но не е толкова внушаващо
                  Е, то на снимките не си личи

                  Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                  Красотата трябва да се оценява навсякъде.. Винаги съм мислел, че България е с изключително красива природа, но ще ви призная, че онемях от планините на Албания тази година. И не мога да кажа кое е по-... Различно е.
                  Особено край морето... И нагоре към Черна гора са подобни гледките.
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Снимки от Канада

                    Пейзажите са невероятни, няма спор !
                    Както казва Quadra, мащабите на всичко са потресаващи !
                    Бил съм за седмица в средна Канада на гости и съм виждал подобни гледки. Дори снимката не може да изрази внушителността на всичко.
                    Ние си имаме друг тип красота, но тази съм виждал само там !
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X