Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябва ми батерия!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трябва ми батерия!

    Колеги здравейте!И предварително ви се извинявам за глупостите с които ви занимавам.
    На въпроса : трябва ми батерия за видеокамера.Преди 9 години си купих един CANON да снимаме абитуриенския на щерката, после снимахме две три екскурзии и до там.Преди няколко дни жената извади от някъде камерата и аз направо се опулих!Абсолютно я бях забравил!И си работи!И си изгледахме всички 5 касети дето сме изснимали!Само батерията според мен е за смяна.Тя е NB-2lh 7.4v 720mAh Li-Ion.Намерих в един сайт същата като моята, но 1900mAh и на добра цена-12,28 долара, което ми хареса но, срам не срам - казвам си!Не мога да се оправям с тая онлайн търговия от чужбина!Та молбата ми е ако някой си купува аксесоари по този начин да ме включи и мен за една батерия.
    Извинявам се на модераторите ама ще пусна линка с батерията:

    Това съм харесал.Ако някой вижда нещо съмнително ,моля да сподели!Модела на камерата е CANON MVX300E ако има значение.
    Весело посрещане на Новата Година на всички!
    Последно редактирано от damon; 01-01-15, 19:54. Причина: линк
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

  • #2
    От: Трябва ми батерия!

    Пусни едно търсене в гугъл за "батерия NB-2lh 7.4v" и разгледай резултатите от български сайтове!
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: Трябва ми батерия!

      Осве това защо ти е и зарядно да плащаш допълнително.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #4
        От: Трябва ми батерия!

        DeaLextreme от там си взимам батерии и зарядни и идват за 20 дена безплатно до Гръцко.Досега не съм имал проблеми .
        Grand Vitra ddis 2008
        SEAT Althea XL tsi 2010
        Mitsubishi Canter

        Коментар


        • #5
          От: Трябва ми батерия!

          Абе проверих в БГ сайтове ама едни цени обаждат.....100лв и на горе!А тая цена-12 $ си е направо екстра!Зарядното не ми тряа-мога да го подаря на някой.Просто са смешни кинтите.И с голям капацитет.
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • #6
            От: Трябва ми батерия!

            Опитах се на лични да ти пратя линка но неще не иска,ще го пусна в темата!Ако се вижда нещо нередно нека бъде изтрит! Не е като 12 долара ма не е и 100кинта!
            Последно редактирано от damon; 01-01-15, 19:55. Причина: линк
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • #7
              От: Трябва ми батерия!

              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
              Опитах се на лични да ти пратя линка но неще не иска,ще го пусна в темата!Ако се вижда нещо нередно нека бъде изтрит! Не е като 12 долара ма не е и 100кинта!
              Тенкю!Тая е 1200mAh.Ще я имам в предвид.
              Последно редактирано от damon; 01-01-15, 19:55. Причина: линк
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #8
                От: Трябва ми батерия!

                И за какво ти е батерия , така и така не я ползваш камерата , да не се е заженила щерката ?
                емил златков
                паджеро 2.5тд
                ве стром 650

                Коментар


                • #9
                  От: Трябва ми батерия!

                  Имай предвид, че от Deal extreme получаваш точно толкова, за колкото си си платил- т.е ако батерията е пет пъти по-евтина, ще държи пет пъти по-малко. Аз си взех едни батерии за конзолата, уж 4000 mAh... държат по половин час, а с обикновен дурасел си карам поне месец.. Та амперчасовете на китайците са си с някъв техен курс и ако наистина мислиш да си ползваш камерата, по-добре си купи истинска батерия
                  'Облагането с данъци е изтънчен начин да искаш пари със заплаха'

                  Коментар


                  • #10
                    От: Трябва ми батерия!

                    Пише 30W а диода е 10W според производителя......и той китаец. Прави си сметка.
                    Ако ти трябва батерия си купи от Канон. Вярно ще е скъпа но ще е батерия....или си смени елементите на твойта. Има фирми които с това се занимават.
                    Последно редактирано от damon; 01-01-15, 19:56. Причина: линк
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #11
                      От: Трябва ми батерия!

                      Благодаря!Точно това ми трябваше като съвети!Ще си потърся нещо истинско.
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X