Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФИЦИАЛНАТА ИГРА НА GUMI-NET.BG - НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОФИЦИАЛНАТА ИГРА НА GUMI-NET.BG - НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА

    Скъпи съфорумници,

    Фирмата ни ГУМИ НЕТ ООД ( www.gumi-net.bg )организира конкурс за най-екстремна off-road снимка.
    В тази тема ще може да качвате своите снимки. Играта се касае само за джипове. Всеки участник ще може да качва до три снимки, като само една от тях ще се съревновава със снимкките на другите участници. Във Вашите фотографии ние ще търсим екстремизъм, сюжет и зрелище. След приключване на играта, най-добрите снимки ще бъдат публикувани в сайта ни.

    Играта започва днес: на 23ти Септември и ще продължи 2 месеца до 23ти Ноември. Печелившите ще бъдат избрани чрез конкурс, проведен от комисия, съставена от петима човека. За да бъде максимално обективен конкурсът, всеки един член на комисията ще бъде с различна сфера на работа и интереси. Комисията ще се състои от следните членове:
    Владимир Йончев- главен редактор на OFFNEWS
    Калоян Трифонов- Управител на ГУМИ НЕТ ООД ( www.gumi-net.bg)
    Валентин Галов- Основател и Управител на ForThePeople - Креативна Рекламна Агенция
    Румен Дунев- Автомобилен състезател, многократен шампион на България
    Християна Гутева- Футболен съдия

    На 1ви Ноември всеки член на комисията ще избере петте най-атрактивни според него снимки. Така всички снимки-фаворити на журито ще се качат в анкета, в която ще може да гласува всеки член на форума. Първите три снимки събрали най-много гласове в самия край на гирата (23ти Ноември) печелят нашите награди. Човекът направил най-екстремната снимка ще получи ваучер за отстъпка в размер на 50% от клиентската цена на гуми MALATESTA. Подробности за марката може да намерите ТУК. Наградата за второ място е 30% отстъпка, а за трето място е 20% отстъпка. Снимките стигнали до финал (анкета) печелят утешителни награди- Зимна Течност за чистачки BARDAHL 1л. Ваучерът може да се ползва в рамките на една година от получаването му.

    Играта започва СЕГА...
    Желаем Ви успех! Нека заедно се забавляваме още повече!

    P.S. Снимките, които бяха качени до момента в миналата тема също участват. Aко проявите желание може да ги качите още един път и в тази тема.

  • #2
    От: ОФИЦИАЛНАТА ИГРА НА GUMI-NET.BG - НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА

    Хм...като гледам нещо няма интерес в тази игра/конкурс.От постването на новата тема нито в старата , нито в тази има писано и ред...за снимки да не говорим
    Не знам на какво се дължи, но...аз реших сега виждайки тази ситуация да постна някоя и друга снимка.Ще го направя обаче по свой си начин...т.е. малко извън гореописаните правила на конкурса.
    Ще постна повече от разрешения брой снимки, а вие правете каквото искате....Няма да се разсърдя, ако ги изтриете, или не ги вземете под внимание, заради нарушаването на правилата...
    Та ето...



























    Поздрави на всички!
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • #3
      От: ОФИЦИАЛНАТА ИГРА НА GUMI-NET.BG - НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА

      Да ви кажа нещо не разбирам какво се случва тук...
      Пусна се една тема, където нищо не беше организационно уточнено.Хората започнаха да си постват снимките там...След това се пусна втора тема, в която ясно си пише, че снимките от предната ще участват в конкурса.Уж срокове, уж комисии уж награди...пък в крайна сметка нещо пълно затъмнение.Нищо поне видно не се случва, което след целия доста обсъждан старт на този конкурс поне за мен лично е доста странно.Никъде в регламента не е упоменато правило за минимален брой снимки.Та и две снимки да има трябва да си има журиране, анкета и т.н. с финал награден фон.Тези хора , които си постнаха снимките в първата тема, как се чувстват според вас?
      Поне ако сте решили да няма конкурс и всичко е било ала бала .../и аз не знам по каква причина/...кажете, за да знаят хората, които четат тук и ви обърнаха доста внимание в първата тема, с цел да ви подпомогнат в организационно отношение.
      Аз лично не участвам в конкурса и както снимките които постнах , /за да не ви е съвсем празна темата тук в края на определените дати за финал на конкурса/, така и този ми пост не са продиктувани от някакъв интерес към цялата тази работа/даже мога да се обоснова и защо, ама няма смисъл/, но според мен дължите поне едно елементарно обяснение какво се случва с т.нар. конкурс...
      П.П.Не смятате ли, че подобно поведение ви прави много лоша реклама...
      Поздрави!
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • #4
        От: ОФИЦИАЛНАТА ИГРА НА GUMI-NET.BG - НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА

        Любо, асолютно
        По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

        Коментар


        • #5
          От: ОФИЦИАЛНАТА ИГРА НА GUMI-NET.BG - НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА

          Здравейте, Колеги!
          Първо искам да се извиня за информационното затъмнение, което се получи. Очаквахме да се получи интересна игра с много атрактивни снимки, любителски интерес и интерактивност. За съжаление обаче след пускането на втората тема с подробното и точно обяснение, интереса угасна...и ние решихме, че явно хората нямат желание да участват.

          Също така искам да благодаря на всички и поотделно на всеки един съфорумец, който е качил снимка/и. Специялни благодарности на lubashki, който качи може би най-интересните снимки и следи темата до последно.

          Обещаваме,че всеки един човек, участвал в играта ще получи преференция при нас. За да бъдем максимално точни ще определим победителите преди края на седмицата и съответно ще Ви информираме.

          Моля да ни извините за получилото се объркване. Ще предприемем действие незабавно!

          Коментар


          • #6
            От: ОФИЦИАЛНАТА ИГРА НА GUMI-NET.BG - НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА

            Здравейте, Колеги! Обработваме резултатите от края на играта. Участниците са прекалено малко, за да се организира анкета, и затова печелившите ще бъдат избрани от журито. До ден-два ще качим резултатите в сайта ни, като тук ще дадем линк за да ги видите. Ще качим и няколко от снимките-победители, тъй като ще го направим като новина, надявам се нямате нищо против. Също така ще дадем и данни как могат да бъдат получени наградите. Поздрави !

            Коментар


            • #7
              От: ОФИЦИАЛНАТА ИГРА НА GUMI-NET.BG - НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА

              Това е нещо друго...
              П.П. Да напомня на организатора да НЕ взема под внимание постнатите от мен кадри, защото те не са тук заради някакво участие в конкурса, а просто да не е съвсем празна темата.
              Да не излезе сега, че съм повдигнал въпроса от някакъв личен интерес и тем подобни глупости!
              Поздрави и успех!
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #8
                От: ОФИЦИАЛНАТА ИГРА НА GUMI-NET.BG - НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА

                Здравейте, Колеги!
                Официално слагаме край на конкурса.
                След оспорвана дискусия избрахме победителите. Резултатите можете да видите на този линк: https://gumi-net.bg/interesting.php?pages_id=27 Гледах да го направя като новина за да е максимално интересно. Малко ми куца дар словото, надявам се да няма обидени от писанията ми :Д. (в кръга на шегата разбира се)
                Моля колегите-победители да ми пишат на лично съобщение за да се уточним как ще си получат наградите.

                Коментар


                • #9
                  От: ОФИЦИАЛНАТА ИГРА НА GUMI-NET.BG - НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА

                  Първоначално публикуван от Gumi-net.bg Преглед на мнение
                  След оспорвана дискусия избрахме победителите.
                  Извинявайте, ама нещо засега успявате само смях да будите. Какво точно оспорвахте, че не ми стана ясно? 5 членно жури оспорвало 3-ма участника... Освен това част от снимките са пуснати преди началото на "конкурса", а за другата част изрично бяхте помолени да не ги вземате предвид от участника показал "най-голяма заинтригованост". Да не говорим, че Кольо ви каза, че не е автор на снимките. Даже не помни на кого са! Това ли оспорвахте - дали да включите снимки на всички 3-ма участника, че то иначе не можете и да раздадете всички "награди"?
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #10
                    От: ОФИЦИАЛНАТА ИГРА НА GUMI-NET.BG - НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА

                    С такива "награди", "толко" участие,
                    или както е казал народа "За толко пари, толко любоф !"

                    P.S. Някой пак не е разбрал, че форума не е пълен с идиоти, особено които могат и снимат добре.

                    P.P.S. Да бяхте направили награден фонд примерно:
                    1-ва награда 4 гуми
                    2-ра награда 2 гуми
                    3-та награда 1 гума (за резервана)
                    щяхте да видите какво е мерак за участие !
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: ОФИЦИАЛНАТА ИГРА НА GUMI-NET.BG - НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА

                      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                      Извинявайте, ама нещо засега успявате само смях да будите. Какво точно оспорвахте, че не ми стана ясно? 5 членно жури оспорвало 3-ма участника... Освен това част от снимките са пуснати преди началото на "конкурса", а за другата част изрично бяхте помолени да не ги вземате предвид от участника показал "най-голяма заинтригованост". Да не говорим, че Кольо ви каза, че не е автор на снимките. Даже не помни на кого са! Това ли оспорвахте - дали да включите снимки на всички 3-ма участника, че то иначе не можете и да раздадете всички "награди"?
                      Ами аз повече от това не мога да направя...
                      П.П.Дори по регламент снимките трябваше да се постват до 01.11.14 и след това да се прави избор и анкета и т.н., и аз с тази цел съм ги постнал за да не е празна темата няколко дни преди финала на конкурса...

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      С такива "награди", "толко" участие,
                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      или както е казал народа "За толко пари, толко любоф !"

                      P.S. Някой пак не е разбрал, че форума не е пълен с идиоти, особено които могат и снимат добре.


                      Напълно си прав.Аз лично както афиширах вече на няколко пъти, не участвам/поне не исках да участвам, ама съм въвлечен
                      /и то точно по причина на наградния фонд.
                      Карал съм с гуми Малатеста още преди 6-7 години и повече няма да сложа такава гума...Е, защо да се боря за награда тогава.Виж, ако в наградния фонд влизаха всички гуми които се предлагат от организатора, тогава щях да пусна и още по-добри снимки и да се боря с кеф за истинска награда.
                      Най-лошото е, че за посетителите на сайта на организатора...всичко ще изглежда като новина и ще носи дивиденти, които според мен не са заслужени.
                      Сигурен съм, че моите снимки няма никой да ги махне от сайта на организатора въпреки, че те са там против волята ми и не само...те най-малкото са постнати извън всякакъв регламент обявен от същия организатор!
                      Та не знам какво правим с моя интелектуален труд ..., особено след като изрично написах, да не се вземат под внимание поснатите от мен снимки...
                      Поздрави!
                      Последно редактирано от lubashki777; 08-12-14, 15:09.
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: ОФИЦИАЛНАТА ИГРА НА GUMI-NET.BG - НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА

                        Между другото не знам представителя на Gumi-net.bg дали е наясно, че като е публикувал примерно мои снимки в неговия сайт без изричното ми разрешение/да не говорим, че в случая аз дори изрично съм забранил това действие и то по съвсем ясен и категоричен начин/, всъщност е в нарушение на закона за авторското право!!!
                        Ето в тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=135345 може да прочете дискусии по въпроса.Пак там съм описал случая и ще очаквам някой от по-горните нива на форума ни да реагира адекватно на тази ситуация, защото принципно всички твърдят , че форума защитава авторското ни право и подобни своеволия не би било правилно да се подминават с лека ръка.
                        В противен случай доста хора ще се замислят за в бъдеще наистина ли са защитени авторските им права и съответно дали въобще да постват каквото и да било тук!
                        Поздрави на всички!
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X