Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

    Злати задава един сериозен въпрос: Кои са фотографите в журито?

    Отговорът е много труден и затова настоях тази комисия да се избере от самия Форум.
    Тук сте все хора, които се познавате и се знаете кой колко вярна преценка има. Нито аз, нито хората от Гуми.нет можем да кажем кой с какъв авторитет се ползва. Т.е. можем, но 100% ще сбъркаме.
    Същото и за критериите. Целта е да стане най-интересен и справедлив конкурс.

    Аз давам следните предложения, без да ги налагам. Нека комисията е от 5 души. Те да формулират правила - предполагам ще се съберат в едно изречение.
    За членове на комисията предлагам Димо и Злати. Стига те да са съгласни, разбира се, защото не съм ги питал.
    www.offnews.bg

    Коментар


    • #17
      От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

      Димо разбира от работата , аз само щракам, и то от време на време. Пък и напоследък с времето съм кът, така че чоля, н еме бройте. Любашки така и така изгърмя няолко патрона нахалост, ако е съгласен, той е подходящия човек
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #18
        От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

        Ако може една препоръка към организатора.Направете снимките в две категории:разходка и траял/състезания/.Просто едните снимки и другите нямат нищо общо.

        Коментар


        • #19
          От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

          Мерси, Колега! Ще го имам предвид. Мисля направо да пусна нова тема, при започването на играта с по-добро обяснение и да е по ясна.

          Коментар


          • #20
            От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

            Колеги, ще забавим играта до Понеделник, за да съберем добро и адекватно жури. Ако някой иска да се включи като жури нека пише!

            Коментар


            • #21
              От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

              Хайде, колеги, стига излишна скромност. Тука сте един от друг по-добри фотографи, хайде някой да поеме отговорност и да се цани за жури!
              www.offnews.bg

              Коментар


              • #22
                От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

                Тук намерих и аз нещо с бившата НИВА...
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #23
                  От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

                  Ето две снимки за начало:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1378603_421192867982974_1503201855_n.jpg
Прегледи:2
Размер:150.9 КБ
ID:5611753Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2427.jpg
Прегледи:2
Размер:134.5 КБ
ID:5611752
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • #24
                    От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Димо разбира от работата , аз само щракам, и то от време на време. Пък и напоследък с времето съм кът, така че чоля, н еме бройте. Любашки така и така изгърмя няолко патрона нахалост, ако е съгласен, той е подходящия човек
                    Това мнение съм го пропуснал нещо...
                    Та на въпроса...Не смятам, че мога да оценявам снимките на колегите, защото аз самия имам нужда да бъда оценяван и да ми се показват пропуските и грешките.Не съм дораснал все още във фотографията толкова, че да ставам жури, а камо ли пък да съм определян като някакъв "топ фотограф"
                    Така, че...не...не ме замествайте в това....

                    Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                    Хайде, колеги, стига излишна скромност. Тука сте един от друг по-добри фотографи, хайде някой да поеме отговорност и да се цани за жури!
                    Може пък колегите да искат да участват..., а така вие ще им отнемете този шанс!
                    П.П.Моето лично мнение е, че се избърза твърде много с обявяването на играта.Няма нито жури, няма регламент и т.н.
                    Дано да не съм прав, но това според мен е предпоставка да се получат на един по-късен етап дразги, спорове и конфронтации, което само ще помрачи идеята на конкурса /игра за коректност, точност и обективизъм!
                    Успех на всички от мен...и на журито и на участниците!
                    Поздрави!
                    Последно редактирано от lubashki777; 20-09-14, 06:56.
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

                      Според мен няма нужда от определен състав за жури.
                      Нека да се гласува от всички потребители на форума, и която снимка събере най-много гласове-печели. Просто и ясно.

                      Пък ако държите да има жури-изобщо не е необходимо да е от сериозни фотографи. Всички знаем, че добра снимка става най-вече с добър сюжет, а добрата техника е само плюс. Вярно-с добра техника, и добри умения се получават много по-приятни снимки, но и с най-обикновена сапунерка става, стига да си уцелил точния момент.
                      Ето пример:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:banjo (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:50.5 КБ
ID:5611757

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture_033_М (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:164.2 КБ
ID:5611758
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #26
                        От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

                        Кольо, кадъра определено е попадение. Има много символика в него - обуздаването на звяра (все едно обяздват див жребец, който никога не е бил вързван)! Браво!

                        Коментар


                        • #27
                          От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Според мен няма нужда от определен състав за жури.
                          Нека да се гласува от всички потребители на форума, и която снимка събере най-много гласове-печели. Просто и ясно.

                          ...
                          Този вариант не е съвсем приемлив според мен, защото има риск да се гласува за не дотам подходящ кадър с много гласове поради факта, че дадения фотограф има много поддръжници и приятели във форума.Това ще компрометира обективността в играта...
                          Въобще към организатора съвет с две думи.Така направете, че да има обективност и кристалност в избора/това включва най-вече условията на играта с които трябва да се съобразяват и участници и жури/, за да не се опорочи играта, както сме свидетели на подобни развързки с конкурси и игри от този тип в последно време...за съжаление!
                          Поздрави!
                          Поздрави!
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

                            Искам да кажа, че автора на снимките не съм аз. Не знам кой ги е правил, някой ми ги прати.
                            Ето още една, от събора в Родопите:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4892 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:154.4 КБ
ID:5611941

                            На тази вече и знам автора-Стоян Драев, също ми е изпратена.

                            Ако пък непременно ще трябва да се прави жури-пак си мисля, че няма нужда то да е от фотографи. Просто трябва да са хора които могат обективно да оценят коя снимка е по-зрелищна. За това не е нужно да си фотограф, а да имаш око.
                            Но както решите.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #29
                              От: НАЙ-ЕКСТРЕМНА OFF-ROAD СНИМКА (ИГРА)

                              Здравейте Колеги! Благодаря Ви още един път за проявения интерес и качените снимки. Понаправихме правилата по-ясни и разбираеми. Играта започва от днес. Можете да я видите на този линк
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...34#post2593534 .Надявам се всичко вече да е ясно. Поздрави !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X