Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Международен фестивал на маскарадните игри-Стара Загора 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Международен фестивал на маскарадните игри-Стара Загора 2014г.

    Здравейте приятели, миналия уикенд се проведе Международен конкурс на маскарадните игри в Ст. Загора.
    За мен беше добър повод да поснимам, защото в скоро време поради проблеми нещо доста занемарих хобито.Атмосферата беше невероятна, костюмите също.Хората се усмихваха когато насочвах фотоапарата към тях,позираха и след това с доста от тях си приказвахме приятелски, сякаш се познаваме от години.Изживяването за мен беше супер готино и емоционално.
    Ще ви постна доста кадри, като на някои качеството не е от най-доброто,но...знаете как е при подобни мероприятия.Всеки мърда, скача, върти се, а на всичкото отгоре и времето беше много променливо.
    Както и да е, ще се огранича с коментарите и ще наблегна на снимките.
    Приятно гледане.











































































    Този...определено не беше от боядисаните и маскираните участници..., но и той се кефеше...















    Тук малко стана...който го е страх от мечка , да не ходи на...площада...



    Следва продължение...
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

  • #2
    От: Международен фестивал на маскарадните игри-Стара Загора 2014г.

    И така...Много скоро шествието се пренесе от дефилиране на различните групи по главната улица, пред общината , където на площада всяка група изнесе и своя спектакъл.Беше интересно и зрелищно...





    Освен възрастни имаше и деца.Бяха страшно сладки и готини.













    Воеводите гръмнаха с черешовото топче...беше супер зрелищно.



    Имаше и доста колеги от различни медии, които отразяваха събитието.





    А ето този фотограф ми направи невероятно впечатление...Снимаше според с мен с една стара лентова Практика, пестеше си кадрите, обикаляше и от време на време цъкваше по някой и друг кадър.
    Старото поколение...направо се изкефих...











    Ето ги и...феите на любовта...





    Чанове и звънци....







    Следващата се получи интересна като идея...нещо от сорта на...доброто и злото...ин и ян...ангел и дявол...
    Мен лично си ме кефи...







    Дядо попе...бира или вино?
    И ракия чадо ...и ракия...







    Представете си грохота...









    На следващия кадър кукера ми заприлича на...Мик Дънди-крокодила...



    Доктора и мен ме лекува със специален илач от спринцовката...май с вкус на грозденце беше...



















    Това е приятели.Изкарах едни невероятни няколко часа.Все едно бях в един друг свят.
    Искрено се надявам , поне отчасти да съм ви предал атмосферата на която станах свидетел!
    Поздрави на всички!
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • #3
      От: Международен фестивал на маскарадните игри-Стара Загора 2014г.

      Трябваше да дойдеш до Ямбол на ''Кукерландия" Два дена беше...а и ние тук сме силна група и снимаме кукери нон стоп Задели си снимки и участвай тук http://www.kukerlandia.com/index.php?Category=49
      Поздравления за снимките
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #4
        От: Международен фестивал на маскарадните игри-Стара Загора 2014г.

        Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
        Трябваше да дойдеш до Ямбол на ''Кукерландия" Два дена беше...а и ние тук сме силна група и снимаме кукери нон стоп Задели си снимки и участвай тук http://www.kukerlandia.com/index.php?Category=49
        Поздравления за снимките
        Благодаря, радвам се че ти е харесало.
        П.П.За конкурса...той вече поне по датите написани трябва да е приключил!ако има такъв през следващата година...ще си събера някой и друг кадър и ще участвам навреме!
        Поздрави!
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • #5
          От: Международен фестивал на маскарадните игри-Стара Загора 2014г.

          Браво за снимките! Създадоха ми невероятно настроение.

          Коментар


          • #6
            От: Международен фестивал на маскарадните игри-Стара Загора 2014г.

            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
            Благодаря, радвам се че ти е харесало.
            П.П.За конкурса...той вече поне по датите написани трябва да е приключил!ако има такъв през следващата година...ще си събера някой и друг кадър и ще участвам навреме!
            Поздрави!
            Да приключи Ние ходим повече по селата..там стават хубавите снимки Тази година участваха към 500 снимки, 40 бяха на изложба .. Първа награда я "отнесе" една фотографка от Бургас
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #7
              От: Международен фестивал на маскарадните игри-Стара Загора 2014г.

              Благодаря за снимките и репортажа. Има хубави моменти и е много хубаво когато успееш да хванеш емоцията и непринуден кадър, без да позират.
              .

              Коментар


              • #8
                От: Международен фестивал на маскарадните игри-Стара Загора 2014г.

                Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
                Благодаря за снимките и репортажа. Има хубави моменти и е много хубаво когато успееш да хванеш емоцията и непринуден кадър, без да позират.
                Е да...то това беше и идеята, но явно хората са свикнали да ги снимат постоянно при тези мероприятия и още щом вдигнеш фотоапарата повечето веднага застават чинно да позират. За съжаление снимах с 18-105 и трябваше да съм сравнително близко до обектите.Ако имах завинтен един 70-300...нещата щяха да са далеч по-добри и непринудените моменти също.
                Живот и здраве...да се надявам, че ще дойде и този момент!
                Поздрави!
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Международен фестивал на маскарадните игри-Стара Загора 2014г.

                  O, нееее , твоят принос не се губи, снимките са супер....!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X