Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грац (Австрия) в кадри.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Грац (Австрия) в кадри.

    Денем:
    Моите приятели ме заведоха в един от най-известните винарски райони на Австрия на югоизток от Грац, където се произвежда само розе. То няма нищо общо с това, което се продава бутилирано в магазините. Истинското розе, което се прави в местните винарни има няколко вкуса и всеки се усеща прекрасно на различни части по езика, когато отпиеш глътка от него.



























    Грац през нощта:

































    Като гледам центъра на Грац ми става тъжно за старите, колоритни сгради в нашите градове, носещи послания от времето си. Повече от тях вече са разрушени, за да се построят грозните фасади на панелните блокове.
    След всички зулуми, които сме сторили сами на себе си, претендираме колко сме били умни спрямо тъпите европейци. Каква ирония !
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    До: Грац (Австрия) в кадри.

    Жоро Номер 1 си! Кефят ме снимките ти - гледаш с Артистично око на света
    Разглеждаики ги се подсетих за моето пътуване до там през далечната 2003-а и не се сдържах да пусна някой снимки (дано да нямаш нищо против):































































































    И едно малко филмче на сградата в центъра - заслужава си

    http://htftp.offroad-bulgaria.com/al...3/MOV01858.mpg

    Коментар


    • #3
      До: Грац (Австрия) в кадри.

      Красиво.
      п.п Алекс,яденето ти е върха.Особенно първото.
      B+

      Коментар


      • #4
        До: Грац (Австрия) в кадри.

        Хех... Приличат на нормални места за живеене на нормални хора. Поучителни и красиви снимки!

        Коментар


        • #5
          До: Грац (Австрия) в кадри.

          Красота, чистота, спокойствие. Да не повярваш че са любителски снимки, а не от рекламни брошури.

          ПС Абе как я постигат тая чистота.... те ли не са като хората, ние ли сме като свинете???
          О899 2б2 1З2

          Коментар


          • #6
            До: Грац (Австрия) в кадри.

            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
            ПС Абе как я постигат тая чистота.... те ли не са като хората, ние ли сме като свинете???
            Повредата е в нашия телевизор ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              До: Грац (Австрия) в кадри.

              Алекс, хубава добавка си направил към темата

              Vokel, второто "ядене" на Алекс са тиквени семки. В този край на Австрия много ги употребяват. Ядат ги печени, правят специално, много ароматно масло от тях - зелено на цвят. И това всичко, защото тиквеното семе помагало на простатата
              Сигурно тези инсталации са точно за добиване на такова масло ?!

              Колкото до първото "ядене" на Алекс, изглежда на помия, но наистина много зле изглежда, за да го дават на прасетата.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                До: Грац (Австрия) в кадри.

                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                Денем:
                Моите приятели ме заведоха в един от най-известните винарски райони на Австрия
                Много хубави снимки, наистина много хубави! Страшно ме изкефиха! Благодаря за преживяването!
                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                Коментар


                • #9
                  До: Грац (Австрия) в кадри.

                  Що Ви трябваше да барате болната ми тема. Определено се живее по-леко тука без да се гледа какво са успяли другите хора. В противен случай човек почва да си мисли разни работи, изпада в депресия, и или фаща гората(където все още се намира нещо не осрано), или фаща пистолета и се застрелва, или като всички нормални хора си взема шапката и зарязва коптора в който живеем и отива някъде където правилата се спазват. То бива бива носталгия, ама тя дебили глави не увира.
                  ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                  Коментар


                  • #10
                    До: Грац (Австрия) в кадри.

                    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                    Алекс, хубава добавка си направил към темата

                    Vokel, второто "ядене" на Алекс са тиквени семки. В този край на Австрия много ги употребяват. Ядат ги печени, правят специално, много ароматно масло от тях - зелено на цвят. И това всичко, защото тиквеното семе помагало на простатата
                    Сигурно тези инсталации са точно за добиване на такова масло ?!

                    Колкото до първото "ядене" на Алекс, изглежда на помия, но наистина много зле изглежда, за да го дават на прасетата.
                    Прав си Жоро за семките, ходихме във Фабрика за Семки, оказва се че от тях правят много неща, освен да ги пекът, солят, захаросват, че дори карамелизират, а първото "ядене" наистина е за парсетата (безотпадни технологии). натаък кадрите са и от Ракиен казан - ябълкова (доколкото си спомням)

                    Коментар


                    • #11
                      До: Грац (Австрия) в кадри.

                      Поздравления за фото-разказа. Невероятни снимки и чувство за кадър. В Грац не съм ходил много отдавна, повече ходя в Тирол в едно селце до Инсбрук - Ланс. Красотата е неописуема, чистотата също. Хваща ме яд, че и ние имаме природа и планини, ама докато стане като там /ако стане/ нас няма да ни има.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Грац (Австрия) в кадри.

                        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                        ... а първото "ядене" наистина е за парсетата (безотпадни технологии). натаък кадрите са и от Ракиен казан - ябълкова (доколкото си спомням)
                        Боже и австрийците са деградирали съвсем. Да дават такава пумия на прасетата си ?! Срамота !

                        Иначе всичката им ракия е ужасна ! Язък за хубавите инсталации ! Опитвал съм всякаква плодова там, ама нашата троянска е направо елексир пред оня отвратителен спирт.

                        D-MAX, някой ден като реша и аз да нарамя плитка чесън и да хвана балкана, ще ти се обадя непременно !

                        Sl.daskalov, така е, братче, защото хората са такива - прости и си пазят и градове и села и природа.
                        Бях си оставил колата на паркинга на летището и от самолета направо се качих в нея и си тръгнах. Не бях изминал и 2 км след летището, когато от един Мерцедес S класа си изхвърлиха боклуците от Мак Доналд'с през прозореца на пътя.
                        Какво да говорим по-нататък ?!
                        --------
                        Въх, някой модератор да махне едното "Т" на (НОЩТА) дето съм написал в по-горната тема със снимките, че оная вечер сигур съм си падал по Т-то много, ама сега ме е сТрам !
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #13
                          До: Грац (Австрия) в кадри.

                          Бравоссс! Но в Грац има и автомобилни заводи, там правят едни "страшни" коли, що ги няма "типосанани на кандро" тея работи!!!
                          Последно редактирано от davc; 29-09-07, 23:15.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Грац (Австрия) в кадри.

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Бравоссс! Но в Грац има и автомобилни заводи, там правят едни "страшни" коли, що ги няма "типосанани на кандро" тея работи!!!
                            Не знам какви коли правят в Грац, аз знам само тези дето се правят в Щайер, но той не е съвсем наблизо

                            Коментар


                            • #15
                              До: Грац (Австрия) в кадри.

                              Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                              Не знам какви коли правят в Грац, аз знам само тези дето се правят в Щайер, но той не е съвсем наблизо
                              Все хубави коли произвеждат там:


                              B+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X