Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пейзаж и природа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пейзаж и природа

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141031_144525.jpg
Прегледи:1
Размер:84.6 КБ
ID:5638485
    Лопата - друг солдата!!!

    Коментар


    • От: Пейзаж и природа

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2010557.jpg
Прегледи:1
Размер:217.4 КБ
ID:5638533

      Мъгла и дим...


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2010549.jpg
Прегледи:1
Размер:316.6 КБ
ID:5638535

      Чокльово блато

      https://grabo.bg/guide/view/chokliovo-blato-baikalsko

      Коментар


      • От: Пейзаж и природа

        Лично за мене, първата е трепачНатиснете снимката за да я уголемите

Име:36_1_11.gif
Прегледи:25
Размер:18.6 КБ
ID:5638592!
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Пейзаж и природа

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0015.jpg
Прегледи:2
Размер:179.6 КБ
ID:5638598
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Пейзаж и природа

            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            Лично за мене, първата е трепач[ATTACH=CONFIG]774501[/ATTACH]!

            Благодаря, адаш! Всяко мнение за моите щракания е ценно !

            Коментар


            • От: Пейзаж и природа

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC0432_1_web.jpg
Прегледи:1
Размер:173.9 КБ
ID:5640051
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • От: Пейзаж и природа

                Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]775146[/ATTACH]

                Браво, красиво! И Любашки има фото оттам, мисля...
                Филтър ползва ли?

                Коментар


                • От: Пейзаж и природа

                  Егати пороите.
                  От кога е снимката, бяхме там миналата седмица, нямаше нищо в диаметър повече от 500м.


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0777-2.jpg
Прегледи:1
Размер:626.0 КБ
ID:5640054
                  Последно редактирано от Пламен Пенов; 04-02-15, 19:21.
                  Няма значение колко бавно се движиш и колко дълго вървиш. Важното е да не спираш. - Конфуций

                  Коментар


                  • От: Пейзаж и природа

                    Първоначално публикуван от Пламен Пенов Преглед на мнение
                    Егати пороите.
                    От кога е снимката, бяхме там миналата седмица, нямаше нищо в диаметър повече от 500м.


                    [ATTACH=CONFIG]775155[/ATTACH]
                    Давай, сега е момента - не забравяй ботушите и некой филтър...

                    Коментар


                    • От: Пейзаж и природа

                      Нямах никакво време ! Ту валеше..ту не валеше! Навсякъде водата прииждаше! И "неква" агресивна крава ме взе на мушка! Не можах да ползвам трипода...и филтър да слагам ! От ръка снимах
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • От: Пейзаж и природа

                        Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                        Давай, сега е момента - не забравяй ботушите и некой филтър...

                        Разсмя ме. Филтъра поръчан от Ebay - требе тая седмица да дойде, ама ботушите са още в магазинЯ. Само я намалих, не ми се играеше да я обработвам!

                        ПП Опс излъгах, само я шарпнах.
                        Последно редактирано от Пламен Пенов; 04-02-15, 20:01.
                        Няма значение колко бавно се движиш и колко дълго вървиш. Важното е да не спираш. - Конфуций

                        Коментар


                        • От: Пейзаж и природа

                          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                          Нямах никакво време ! Ту валеше..ту не валеше! Навсякъде водата прииждаше! И "неква" агресивна крава ме взе на мушка! Не можах да ползвам трипода...и филтър да слагам ! От ръка снимах
                          Въпреки всичко , и въпреки рогатото ... Важното е апарата да е винаги с теб.

                          Коментар


                          • От: Пейзаж и природа

                            Първоначално публикуван от Пламен Пенов Преглед на мнение

                            Разсмя ме. Филтъра поръчан от Ebay - требе тая седмица да дойде, ама ботушите са още в магазинЯ. Само я намалих, не ми се играеше да я обработвам!
                            ,,Козата си сака пръч!'' Ако трябва да превеждам... Взимай и двете, дано си улучил номера на чизмите и филтрите...

                            Коментар


                            • От: Пейзаж и природа

                              Първоначално публикуван от Пламен Пенов Преглед на мнение
                              Егати пороите.
                              От кога е снимката, бяхме там миналата седмица, нямаше нищо в диаметър повече от 500м.
                              Пламене, не е много от пороите.Просто имаше голяма локва/вижда се и на твоята снимка в ляво от църквата, но беше замръзнала.Сега обаче при тия плюсови температури се е размръзило и хванато по начина по който е снимал кадъра колегата изглежда дори като езеро...
                              Ето мой кадър от посещението ми там преди около месец...



                              ...останалите снимки, който не ги виждал са ето тук...http://www.offroad-bulgaria.com/show...172520&page=16
                              П.П.На мен ми се искаше църквата да е отвсякъде заобградена с вода,но...това е невъзможно.Дори и в моменти като онзи тогава, когато изпускаха огромни количества вода от яз. Копринка, защото той преливаше/пътя Ст. Загора -Казанлък беше отцепен защото водата го беше заляла след като излезе от коритото си р. Тунджа при с. Ягода/, около църквата нямаше и помен за вода.Най-вероятно трябва да ни удави с проливни дъждове поне една седмица, за да се наводни поляната около църквата, ама...за този сценарий не искам нито да си мисля, нито да си го пожелавам, защото последствия за цяла България ще са ...катастрофални.
                              Ето и снимки от наводнения път за който ви споменах...



                              А тук може да видите и още снимки от придошлата река...

                              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=191626

                              Поздрави!
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • От: Пейзаж и природа

                                Ето каква я върши Природата отвън в момента
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0406.jpg
Прегледи:2
Размер:792.9 КБ
ID:5640313
                                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X