Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пейзаж и природа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пейзаж и природа

    [QUOTE=lubashki777;2581647]
    Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
    Уф...с тази снимка как отвори стара рана...Тази година се бях нагласил да отида до това място, както и да потърся скалистия плаж на Синеморец и да направя някой и друг кадър, но...за съжаление толкова набързо отидохме до морето и толкова още по-набързо дойде време да си отиваме, че...пак остана за догодина...
    Въпрос...Доколкото разбрах за да се достигне до дестинацията от която си снимал, не се минава отдолу по пътя който се вижда на снимката, а се минава отгоре през Синеморец...това така ли е?
    И втори въпрос...снимал ли си въпросния скалист плаж /доколкото разбрах се намира в другия край на синеморец/?
    Ако да...дай някой кадър да видим
    П.П.снимките са станали много хубави!
    Поздрави!
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8130871.JPG
Прегледи:1
Размер:321.1 КБ
ID:5608503


    Снимката на р. Велека по-горе е правена пред това дърво, на края на склона - до него се стига лесно, пътя /пътеката/ върви под оградата на селското гробище, над пътя покрай реката. Между другото, около дървото има изоставени разкопки/основи на нещо си.../
    Тук съм качвал снимки на ,,Корабите'' и други, но уточни, ако обичаш за кой скалист плаж става реч?!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8030115.jpg
Прегледи:1
Размер:377.2 КБ
ID:5608504

    В дъното - устието на р. Велека...

    Може би имаш предвид плажовете на юг, като минеш през плажа ,,Бутамята'', по едни пътеки и малко скали отиваш към плаж ,,Липите'', който е вече в защитената територия на резервата ,,Силистар''. За 4-5 дни това успях да разуча.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7310138.jpg
Прегледи:2
Размер:215.0 КБ
ID:5608505

    На юг от ,,Бутамята'' скали, от които съм снимал и се вижда хотелски комплекс над същия плаж...

    Извинявам се за повторението на някои снимки, но бързам...

    Поздрави!

    Коментар


    • От: Пейзаж и природа

      Eй-й, много мераклии за Синеморец тая година, то лошо няма де. В тази тема едни колеги по хоби обясняват кое къде: http://photo-forum.net/forum/read.ph...7539&t=1657539 . Пък може и някой от нас да я е пуснал.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Пейзаж и природа

        Говорим за ето това място...



        Поздрави!
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • От: Пейзаж и природа

          Браво момчета!!! Страхотни снимки! Доста време не бях се появявал тук и явно много съм пропуснал!
          По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

          Коментар


          • От: Пейзаж и природа

            Пирин..Връх Безбог и вилата на Бай Славе...02.09.2014г

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0063.jpg
Прегледи:1
Размер:129.0 КБ
ID:5608569
            samo kawasaki kvf 750:P:P:P

            Коментар


            • От: Пейзаж и природа

              Orleans, France.
              Снимката е направена от мен преди две седмици, по време на обиколка из Европа.

              .

              Коментар


              • От: Пейзаж и природа

                Страхотна е!
                П.П.Винаги съм се кефел как умело подбираш кой кадър да черно бял и кой не...и то доста на място.Аз лично нямам този поглед...
                Поздрави!
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • От: Пейзаж и природа

                  И от мене няколко снимки от национален парк Дурмитор в Черна гора.
                  Ще има и пътепис с много снимки, но ми трябва време да подбера от над 1300 снимки и да ги пооправя малко.

                  Връх Увита греда (вляво) и неизвестен за мене връх вдясно:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Дурмитор-Увита-греда-1.jpg
Прегледи:1
Размер:234.0 КБ
ID:5609378

                  Шарени пасови и вр. Пруташ (на заден фон):

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Дурмитор-Шарени-пасови-и-Пруташ.jpg
Прегледи:1
Размер:160.0 КБ
ID:5609379

                  Вр. Седлена греда:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Дурмитор-Седлена-греда.jpg
Прегледи:1
Размер:183.4 КБ
ID:5609380

                  Коментар


                  • От: Пейзаж и природа

                    Страхотно, от кога очаквам снимки и пътепис от теб
                    Снимката с пейката е страхотна!!!
                    Обичам точно такива местенца...красиви и най-вече просторни!
                    Благодаря!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • От: Пейзаж и природа

                      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                      Страхотно, от кога очаквам снимки и пътепис от теб
                      Снимката с пейката е страхотна!!!
                      Обичам точно такива местенца...красиви и най-вече просторни!
                      Благодаря!
                      Нещо тази година ме мързи да пиша, пък и поради ужасното време до пътуването до Черна гора единственото ходене беше за по един ден до Босилеград и до Завалската планина и 3 дни по Искърското дефиле и Врачанския балкан. За тях евентуално ще пиша зимата.

                      Коментар


                      • От: Пейзаж и природа

                        Първоначално публикуван от bgrali Преглед на мнение
                        Нещо тази година ме мързи да пиша, пък и поради ужасното време до пътуването до Черна гора единственото ходене беше за по един ден до Босилеград и до Завалската планина и 3 дни по Искърското дефиле и Врачанския балкан. За тях евентуално ще пиша зимата.
                        Еее...не е човешко така...Поне да беше си траяла...
                        Сега пък времето до зимата ще ми се стори цяла вечност...
                        Давай поне пътеписа до Черна гора, за да не изпаднем в дилириум от чакане...
                        Поздрави
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • От: Пейзаж и природа

                          Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                          Еее...не е човешко така...Поне да беше си траяла...
                          Сега пък времето до зимата ще ми се стори цяла вечност...
                          Давай поне пътеписа до Черна гора, за да не изпаднем в дилириум от чакане...
                          Поздрави
                          Черна горя я започнах, само не е ясно кога ще успея да я завърша с тези 1300 снимки и много впечатления. А другите може и преди да завали снега да ги преборя - те поне са лесни и кратки както за писане, така и за подбор и обработка на снимки.

                          Но пи прави впечатление, че тази година много малко хора пишат в темата за пътешествията. Или не мърдат никъде, което не вярвам, или са по-мързеливи дори и от мене.

                          Коментар


                          • От: Пейзаж и природа

                            Първоначално публикуван от bgrali Преглед на мнение
                            Черна горя я започнах, само не е ясно кога ще успея да я завърша с тези 1300 снимки и много впечатления. А другите може и преди да завали снега да ги преборя - те поне са лесни и кратки както за писане, така и за подбор и обработка на снимки.

                            Но пи прави впечатление, че тази година много малко хора пишат в темата за пътешествията. Или не мърдат никъде, което не вярвам, или са по-мързеливи дори и от мене.
                            Точно днес коментирахме с приятел този факт...Някак се промени форума, преди тръпнехме и още щом се върнехме дори от неделна разходка, бързахме да пишем как сме изкарали и поствахме снимки като луди...
                            Сега вече не е така...за съжаление...
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • От: Пейзаж и природа

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:298.8 КБ
ID:5609619

                              Коментар


                              • От: Пейзаж и природа

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5766.jpg
Прегледи:1
Размер:65.5 КБ
ID:5609856

                                Над Перперикон на смрачаване
                                www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                                0898777327

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X