Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пейзаж и природа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пейзаж и природа

    Първоначално публикуван от a100 Преглед на мнение
    ... и беше на море, нали... Щото аз съм у планината. Нали щяхме "бира, тва онова"... Къде беше на море?
    Ами на море бях съвсем за малко/едва 3 нощувки/ при приятели на къмпинг Китен. Днес като се прибирах ми дойде на акъла да те търся, но...времето доста напредна/нали се сещаш...последен плаж и т.н./ и така...
    Времето не ми стигна за нищо тази година. На нова работа съм и се радвам, че въобще успях да излезна някаква отпуска въобще през това лято.А имах мечти да снимам по устието на Велека и скалистите плажове на Синеморец...пак останаха за другия път/а бях на едни 30-40км. /
    Както и да е...тази година в нашето семейство е време за доста сериозни промени и явно така ще е...Нашето не се губи обаче, ще имаме време и ще наваксаме
    П.П.Не ми се искаше да пускам снимки на посоки, но не мога да се сдържа е ще пусна една от морето...



    Поздрави!
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • От: Пейзаж и природа

      Добре де, извинен си. Знам как е... Въпросът е, да сте си изкарали добре
      По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

      Коментар


      • От: Пейзаж и природа

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7170040.jpg
Прегледи:1
Размер:94.8 КБ
ID:5600106 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7170055.jpg
Прегледи:1
Размер:175.8 КБ
ID:5600107


        ...
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Пейзаж и природа

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7170040.jpg
Прегледи:1
Размер:94.8 КБ
ID:5600106

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7170055.jpg
Прегледи:1
Размер:175.8 КБ
ID:5600107


          ...

          Коментар


          • От: Пейзаж и природа

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7170013.jpg
Прегледи:2
Размер:173.7 КБ
ID:5600108

            ...

            Коментар


            • От: Пейзаж и природа

              Моля - трийте повтарящите се...

              Коментар


              • От: Пейзаж и природа

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6021.jpg
Прегледи:1
Размер:925.4 КБ
ID:5600142

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6031.jpg
Прегледи:1
Размер:526.6 КБ
ID:5600143

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6048.jpg
Прегледи:1
Размер:83.8 КБ
ID:5600144
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • От: Пейзаж и природа

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7210028.jpg
Прегледи:1
Размер:106.7 КБ
ID:5600645


                  По залез...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7210044.jpg
Прегледи:1
Размер:91.4 КБ
ID:5600646
                  Последно редактирано от n960; 22-07-14, 08:32.

                  Коментар


                  • От: Пейзаж и природа

                    Хижа Иван Вазов Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1803.jpg
Прегледи:2
Размер:114.4 КБ
ID:5600781
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Пейзаж и природа

                      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                      Хижа Иван Вазов [ATTACH=CONFIG]727687[/ATTACH]
                      Брей колко вода има...трябва да е заради дъждовете най-вероятно
                      Когато ходих миналата година нямаше толкова вода...
                      Невероятно място...и сега като го гледам на снимката ме обзема едно особено чувство.
                      Благодаря!
                      Поздрави!
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • От: Пейзаж и природа

                        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                        Брей колко вода има...трябва да е заради дъждовете най-вероятно
                        Когато ходих миналата година нямаше толкова вода...
                        Невероятно място...и сега като го гледам на снимката ме обзема едно особено чувство.
                        Благодаря!
                        Поздрави!
                        Твоята конска поредица не беше ли от там ?
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Пейзаж и природа

                          Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                          Брей колко вода има...трябва да е заради дъждовете най-вероятно
                          Когато ходих миналата година нямаше толкова вода...
                          Невероятно място...и сега като го гледам на снимката ме обзема едно особено чувство.
                          Благодаря!
                          Поздрави!
                          Така е Любчо , навсякъде вода - питейна. ...Два пъти я гледам тази хижа от горе / Винчето / но на третия се прежалих и отидох чак до Отовишкия рид та видях и езерата.
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Пейзаж и природа

                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            Твоята конска поредица не беше ли от там ?
                            Не...моята поредица с конете е по пътя от Карагьол към х. Иван Вазов.По-точно след Калилинините езера по реката малко след тях.
                            Това което е снимал колегата е на няколко километра от там и се намира на поляната под Отовишки рид.

                            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                            Така е Любчо , навсякъде вода - питейна.
                            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                            ...Два пъти я гледам тази хижа от горе / Винчето / но на третия се прежалих и отидох чак до Отовишкия рид та видях и езерата.


                            И не си сбъркал...мястото е уникално!
                            Поздрави!
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • От: Пейзаж и природа

                              Извинявам се за офф-а, обаче като споменахте Карагьол и Иван Вазов само да питам - какъв е шанса да успея да се покатеря до яз.Калин или Черното езеро с моето CRV, и дали може от там да се стигне за около 2-3 часа до х. Иван Вазов с деца между 4 и 8 години, т.е. дали пътеката е маркирана и не особено опасна?
                              Край на офф-а, и благодаря от сега
                              'Облагането с данъци е изтънчен начин да искаш пари със заплаха'

                              Коментар


                              • От: Пейзаж и природа

                                Първоначално публикуван от ntashev Преглед на мнение
                                Извинявам се за офф-а, обаче като споменахте Карагьол и Иван Вазов само да питам - какъв е шанса да успея да се покатеря до яз.Калин или Черното езеро с моето CRV, и дали може от там да се стигне за около 2-3 часа до х. Иван Вазов с деца между 4 и 8 години, т.е. дали пътеката е маркирана и не особено опасна?
                                Край на офф-а, и благодаря от сега
                                Когато ходих миналата година горе на Винчето/а то е доста над яз. Калин/ имаше паркиран...червен Голф2,та...ти със CRV-то ще си направо перфектен. Моето лично мнение е, че и дори можеш със този автомобил да се спуснеш съвсем спокойно и до долу/яз.Карагьол/, разбира се ако нямаш прекален страх от високото и отвесните скали под завоите.Пътят наистина изглежда страшен, но не е...На всичкото отгоре е и много широк, т.е. не е като да се двишиш както ние в Беласица на моменти по ръба на 300м. пропаст!
                                като слезнеш долу пък...пътеката е една и не може да се сбърка.За около час със спиране за снимки и почивки ще сте на х. Ив. Вазов.Опастност по пътеката няма никаква.В посока хижата е на слизане, а зора е на връщане.Ние връщането го направихме тогава за час и половина, но преди това бяхме извървели около 7км. като се изкачихме на Отовишки рид и после по билото му заобиколихме и се върнахме в хижата/стандартния маршрут за това място!/.
                                Отидете ако имате тази възможност...няма да сбъркате.А ако имате възможност да останете и една вечер в хижата мисля, че е твърде вероятно да попаднете в един друг свят...
                                Ако не си прочел за моето преживяване там, ето...има и подробни снимки както на пътя до Винчето, така и на пътеката до хижата.
                                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=171643

                                Поздрави!
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X