Обява

Свий
Няма добавени обяви.

15 фотографии, които ще ви върнат вярата в човека

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 15 фотографии, които ще ви върнат вярата в човека

    Благодаря на Захари за темата.Покъртително!!!Защо добротата никога не парадира?
    Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

    Коментар


    • #17
      От: 15 фотографии, които ще ви върнат вярата в човека

      Първоначално публикуван от margarit5 Преглед на мнение
      Благодаря на Захари за темата.Покъртително!!!Защо добротата никога не парадира?
      Бих казал: Защото добротата никога не парадира....
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #18
        От: 15 фотографии, които ще ви върнат вярата в човека

        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
        Не е така приятели...вършейки добрина , нека не се ръководим от това кой как ще го възприеме и какво ще мисли. Колко време сме на тоя свят, за да се държим като егоисти и да се вглъбяваме в себична дребнавост, това е твърде безсмислено. Както са казали велики мислители много преди нас -доброто е праволинейно, докато злината и лошото са многолики. Нека се държим с хората по начин, по който бихме искали да се отнасят и с нас самите. Колкото и порочно да е времето, в което живеем, не бива да забравяме основните християнски общочовешки ценности, които дават смисъл на живота, а именно добрина, състрадателност, прошка, чест, защото обратното е гибелно за душата, а бездушието прави човека нечовек.
        Не съм против това да се вършат добрини-напротив такива неща трябва да се насърчават и ако човек прави това значи е надрасъл сам себе си.Против съм лицемерите които използват добрината на другите за собствени цели прикривайки се,че уж работят за общото благо.Доброто и злото са залегнати в душата на човека и двете вървят рама до рамо и само човек може да реши на кое да даде преоритет.Доброто е спонтанен или дълбоко обмислен процес и когато е извършен без користни подбуди е нещо велико.
        Човека от снимката който подарява обувките си на детето никога не е мислил,че ще постъпи така и в един миг решава,че то има нужда от тях и ги подарява.
        И другите снимки водят до подобен размисъл и неволно почваме да търсим такива постъпки и около нас за сравнение.
        Човек според мен е така устроен,че да помни повече доброто и свячески да се противопоставя на злото.
        Борбата между светлината и мрака е вечна,а те са олицетворение на доброто и злото.
        Извинявам се на всички ако съм се отплеснал от темата.

        Коментар


        • #19
          От: 15 фотографии, които ще ви върнат вярата в човека


          Нещо и от мен
          Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
          :D

          Коментар


          • #20
            От: 15 фотографии, които ще ви върнат вярата в човека

            Това с полицая и бездомника ме впечатли, дано скоро и нас нашите полицай да станат толкова милосърдни, а дано, ама надали.

            Коментар


            • #21
              От: 15 фотографии, които ще ви върнат вярата в човека

              То все отнякъде требе да се почне!
              Иво (таксито) Андреев
              0988 91 80 50
              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

              Коментар


              • #22
                От: 15 фотографии, които ще ви върнат вярата в човека

                Чак сега видях снимките, направо ми спря дъха... невероятно усещане, благодаря за споделеното.

                Коментар


                • #23
                  От: 15 фотографии, които ще ви върнат вярата в човека

                  И от мен едно голямо БЛАГОДАРЯ.Добротата трябва да се показва.

                  Коментар


                  • #24
                    От: 15 фотографии, които ще ви върнат вярата в човека

                    Благодаря за сподлянето.
                    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                    0885372997 - Дани

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X