Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво заснех днес ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво заснех днес ...

    Да...те са най-важното!
    Поздрави
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • От: Какво заснех днес ...

      Така става като досаждаш на мъжа в семейството !
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Какво заснех днес ...

        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
        Да...те са най-важното!
        Поздрави
        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Така става като досаждаш на мъжа в семейството !
        Наздраве и на двама ви!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Какво заснех днес ...

          Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
          На мен ми се наложи скоро да преинсталирам лаптопа и след преинсталацията така и не сложих Фаст Стоун-на.Да ви кажа не знам защо...от версията ли беше, от какво ли, но определено след обработка/и то без ресайзване/ на един кадър с фотошопа, след това гледан през Фаст Стоун ми го даваше със занижено качество.В случая съм най-доволен/разбирай виждам същото каквото и във Фотошоп след обработката/ от уиндоусктата програма за разглеждане на снимки...Направо ми го дава 1:1.
          За ресайза...намалявам си го с Фотошоп, но го правя на 3-4 стъпки по-малко за всеки кадър/а не наведнъж/ и осиране нямам.Работя с Хром...
          П.П.Ванка добре де...а въпросните снимки с боровете и вр. Вихрен...тях как си ги ресайзвал, защото там омазване и влошаване на качеството няма? Направо са перфектни...
          Поздрави банда.
          Любо, аз също ползвам Хром...
          - и предишните снимки не са ресакзвани

          Коментар


          • От: Какво заснех днес ...

            Това за намаляването с Фотошоп в няколко стъпки съм го подсказвал сигурно 10-тина пъти. А какво общо има браузъра с ресайзването на снимките?
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Какво заснех днес ...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6290.jpg
Прегледи:1
Размер:44.1 КБ
ID:5601383

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6300.jpg
Прегледи:1
Размер:554.9 КБ
ID:5601384

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6302.jpg
Прегледи:1
Размер:80.6 КБ
ID:5601385
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар


              • От: Какво заснех днес ...

                От тая сутрин

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_000539.jpg
Прегледи:1
Размер:93.7 КБ
ID:5601388
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • От: Какво заснех днес ...

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC0004.jpg
Прегледи:2
Размер:225.2 КБ
ID:5601708

                  Коментар


                  • От: Какво заснех днес ...

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    Това за намаляването с Фотошоп в няколко стъпки съм го подсказвал сигурно 10-тина пъти. А какво общо има браузъра с ресайзването на снимките?
                    Принципно няма общо, но стана въпрос за браузъри и аз просто го споменах.
                    П.П.Ванка...много странна работа... как така онези и те не са ресайзвани, а няма омазване...
                    Нещо не се връзват нещата...
                    Поздрави!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • От: Какво заснех днес ...

                      Любо, от задачи и работа нямам време да седна на лаптопа, но днес малко се поосвобидх по-рано. Ето още една ресйзвана с лаЙтрумЪ..

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0075-2.jpg
Прегледи:1
Размер:1,005.6 КБ
ID:5602139

                      - същата не пипана:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0075.jpg
Прегледи:1
Размер:271.1 КБ
ID:5602138

                      И двете са доволно Оомазани от нещо във форума , където и другаде да ги кача са с пъти по-добро качество, дори във Файсбук...

                      Коментар


                      • От: Какво заснех днес ...

                        Форумният софтуер има ограничение освен за размер в пиксели на широчина и височина, също и за размер на файла в КВ. За да "не пипа", трябва да си под всеки един от трите лимита - т.е. освен не по-широка от 1024, трябва да е и не по-висока от 768 и не по-голяма от някакви смешно малки КВ - ако правилно си спомням 160, ама не съм много сигурен - може и по-малко да бяха.

                        п.п. Снощният облак над София:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6393.jpg
Прегледи:1
Размер:364.3 КБ
ID:5602153
                        Последно редактирано от stargazer; 30-07-14, 08:07.
                        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                        Коментар


                        • От: Какво заснех днес ...

                          Пфф, облакът е супер !!!
                          'Облагането с данъци е изтънчен начин да искаш пари със заплаха'

                          Коментар


                          • От: Какво заснех днес ...

                            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                            Форумният софтуер има ограничение освен за размер в пиксели на широчина и височина, също и за размер на файла в КВ. За да "не пипа", трябва да си под всеки един от трите лимита - т.е. освен не по-широка от 1024, трябва да е и не по-висока от 768 и не по-голяма от някакви смешно малки КВ - ако правилно си спомням 160, ама не съм много сигурен - може и по-малко да бяха.

                            ....
                            Добре де, ама защо тогава първата му снимка/ресайзваната с ФШ /от двете с огнището и дървото в него, е с размер 1005,6кв, а втората ресайзната с форумния софтуер е 271,1кв...или почти 4пъти по-малко информация.Ако софтуера на форума има зададена толкова ниска граница на КВ, защо не орязва и първата снимка/без значение, че е намалена вече в границите на изскванията с ФШ/???

                            П.П. Направих засичане.Моя снимка/само, че аз ги качвам в ФТП-то и реално в темите излизат само като линкове, та не знам дали тогава форумния софтуер ги пипа /си е и в моя комп 1,17гб и свалена от форума отново си е 1,17гб.
                            Тоест най-малкото снимката качена в ФТП не се орязва като обем/разбирай КВ, МВ, GB/ от форумния софтуер

                            П.П.Облака е чуден
                            Поздрави!
                            Последно редактирано от lubashki777; 31-07-14, 06:38.
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • От: Какво заснех днес ...

                              Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                              Добре де, ама защо тогава първата му снимка/ресайзваната с ФШ /от двете с огнището и дървото в него, е с размер 1005,6кв, а втората ресайзната с форумния софтуер е 271,1кв...или почти 4пъти по-малко информация.Ако софтуера на форума има зададена толкова ниска граница на КВ, защо не орязва и първата снимка/без значение, че е намалена вече в границите на изскванията с ФШ/???

                              П.П. Направих засичане.Моя снимка/само, че аз ги качвам в ФТП-то и реално в темите излизат само като линкове, та не знам дали тогава форумния софтуер ги пипа /си е и в моя комп 1,17гб и свалена от форума отново си е 1,17гб.
                              Тоест най-малкото снимката качена в ФТП не се орязва като обем/разбирай КВ, МВ, GB/ от форумния софтуер

                              П.П.Облака е чуден
                              Поздрави!
                              Сега погледнах в инфото на ъплоудъра - явно са променени лимитите или пък информацията там не е вярна - за jpg пише 200Мб (те RAW файловете са по 15-ина мб при 10Mpx ), но 1024/768 си е валидно. От ФТП-то наистина не ги пипа, ама ти тоя 1гб откъде го извади ...
                              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                              Коментар


                              • От: Какво заснех днес ...

                                И от мен малко:


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0905.jpg
Прегледи:1
Размер:142.3 КБ
ID:5603044

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0907.jpg
Прегледи:1
Размер:74.7 КБ
ID:5603041

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1078.jpg
Прегледи:1
Размер:187.7 КБ
ID:5603043

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1055.jpg
Прегледи:1
Размер:130.1 КБ
ID:5603042
                                Последно редактирано от Marin Stoyanov; 31-07-14, 10:23.
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X