Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво заснех днес ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво заснех днес ...

    Благодаря, тъпото е че снимам с телефон
    На времето бях се запалил по фотографията, даже имам на Зенит фото-снайпера.
    Миналата година взех тук от форума един Пен Епл1, ама имам само 80-300 обектив, а не ми се дават 600лв. за друг и не го нося с мен постоянно.
    Сега като почнах работа ще го мислим, може да взема обективче и апарата да не излиза от раницата
    А трябва и фотошоп да уча, че нали сега това е фотографията
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Какво заснех днес ...

      Ами, не фотошопа е фотографията, но това е мое лично мнение (сигурно щот вече ме мързи да уча). А китов обектив 14-42 за М4/3 може да се намери на съвсем човешка цена - около 200 лева, че и по-малко.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Какво заснех днес ...

        Кольо, 90% от снимащите и то не само тук, си мислят, че думата фотография идва от фотошоп.. хахахаха
        Лично аз никога не съм ползвал фотошоп, не защото не мога, а защото съм учил разни други нАуки за снимане... ама това е тема на друг разговор...
        Cherokee WJ 4.0L- NP242
        Honda Africa Twin XRV 750

        Коментар


        • От: Какво заснех днес ...

          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          Ами, не фотошопа е фотографията, но това е мое лично мнение (сигурно щот вече ме мързи да уча). А китов обектив 14-42 за М4/3 може да се намери на съвсем човешка цена - около 200 лева, че и по-малко.
          Аз имам преходник и за 4/3 , ама една година без работа ... не ми беше до обективи. Сега ще видим

          Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
          Кольо, 90% от снимащите и то не само тук, си мислят, че думата фотография идва от фотошоп.. хахахаха
          Лично аз никога не съм ползвал фотошоп, не защото не мога, а защото съм учил разни други нАуки за снимане... ама това е тема на друг разговор...
          Туй и аз го бях чувал , ама си мисля , че е шега

          Иначе и аз се опитвам да направя снимката в момента на снимането Ма апарата който си купих няма визьор и .. много ме дразни да гледам на екрана .... и ... абе май ме мързи да снимам вече
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Какво заснех днес ...

            Момци, фотошопа не е адско творение на зъл дух събудил една хубава сутрин с мисълта "...Аааа, ей ся ще направя електронна джажда която безнадеждно ще осере истинската фотография...", а изразяване в електронен вид на инструменти които са се ползвали от фотографите и във фотографията от зората на същата. Дори имената на инструментите са същите. Няма велик художествен фотограф който да не е работил над творенията си с какъвто екивалент на фотошоп е имал на разположение. Или който да не е метнал лентата на лаборанта си.

            Недокланов, хубаво е че имаш преходник. Че твоя май беше и оригинален. Поемам случая. Очаквай включване
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • От: Какво заснех днес ...

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              Момци, фотошопа не е адско творение на зъл дух събудил една хубава сутрин с мисълта "...Аааа, ей ся ще направя електронна джажда която безнадеждно ще осере истинската фотография...", а изразяване в електронен вид на инструменти които са се ползвали от фотографите и във фотографията от зората на същата. Дори имената на инструментите са същите. Няма велик художествен фотограф който да не е работил над творенията си с какъвто екивалент на фотошоп е имал на разположение. Или който да не е метнал лентата на лаборанта си.
              Това е една тема на разговор,която по-добре да не започваме,първо защото мястото не е тук,тази тази тема е за нещо съвсем друго,и нека си остане такава ,и второ-подобен спор много бързо ще се превърне в тема за коша,подобно на всичките "мерения на пишки" кой джип да избера и кой е по-джип от другите.
              P.S
              Говоря като човек,който си изкарва парите със снимане,това съм учил.
              Въобще не отричам пост-продукцията,фотошоп,грейдинг и т.нт но има доста други неща,правила,които трябва да знаеш преди да стигнеш до пост-а
              Последно редактирано от kalinntv; 27-11-16, 07:14.
              Cherokee WJ 4.0L- NP242
              Honda Africa Twin XRV 750

              Коментар


              • От: Какво заснех днес ...

                Направих едно местенце за раздумка, моля да се преместят коментарите там
                Благодаря!!
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Какво заснех днес ...

                  Дефиле на младото вино Пловдив
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060540m.jpg
Прегледи:1
Размер:124.3 КБ
ID:5735534
                  Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                  Коментар


                  • От: Какво заснех днес ...

                    Кльопане на баварски глезотии

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0020.JPG
Прегледи:1
Размер:741.5 КБ
ID:5735588
                    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                    Коментар


                    • От: Какво заснех днес ...

                      Коментар


                      • От: Какво заснех днес ...

                        От преди малко

                        На пост.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF1558_edit1.jpg
Прегледи:1
Размер:47.7 КБ
ID:5735699
                        Последно редактирано от sabin; 29-11-16, 21:02.

                        Коментар


                        • От: Какво заснех днес ...


                          Уау!!!

                          Жесток кадър.
                          Отделно си уцелил и светлина и скорост.
                          Браво!
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • От: Какво заснех днес ...

                            Мерси, но има редакция, не е от апарата

                            Коментар


                            • Какво заснех днес ...

                              Не защо но се сетих за "чохено контошче"
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • Какво заснех днес ...

                                Знам че са смотани снимки с телефон , ама не можах да се сдържа. Трябваше да го споделя, тоя "пожар"




                                Тука малка заигравка в стъклото на колата

                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X