Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимка на деня

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Снимка на деня

    То аз от копираните си снимки по един лев да бях събирал... Аз лично бих сложил воден знак на снимка, която бих си оценл сам като произведение на изкуството. Ако видите случайно снимките ми, ще видите, че все още никоя не е с подпис. Както казах - прекалено е самоуверено.
    Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

    Коментар


    • От: Снимка на деня

      Може би е добре да припомня правилата за качване на снимки:

      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      За публикуването на снимки към теми в портала имате на разположение няколко инструмента. На първо място като прикачени към вашият фотоалбум до който имате достъп и след това да ги цитирате в темата. Този метод е приложим за малко по количество снимки. За повече снимки, филми и въобще голям обем прикачени файлове е желателно да се използва FTP-то към портала.

      Моля винаги имайте предвид, че е силно препоръчително да разполагате снимките на ресурси към портала. По този начин техният показ е задължително осигурен съвместно с темата. При цитиране на външни ресурси може да се получи както сериозно забавяне, така и загуба което ще обезсмисли темата ви.

      Снимките на които вие сте автор могат да носят вашето име само при следните условия:

      Надписът е разположен в долният ляв или десен ъгъл и не заема повече от една десета от снимката. Допустими са всякакви форми за цифрово маркиране които не се отразяват визуално върху снимката и не пречат на нейното възприятие.

      Всички възможни маркирания на снимки, които пречат на нейното нормално възприемане като да речем надписи по диагонал и прочие са абсолютно забранени и ще бъдат изтривани без предупреждение и това действие ще бъде оценявано от Модераторите като непозволена реклама със съответните последици!
      Aut inveniam viam, aut faciam.

      Коментар


      • От: Снимка на деня

        Наистина!Момента е уцелен перфектно!Браво!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Снимка на деня

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP1233.jpg
Прегледи:2
Размер:115.7 КБ
ID:5501680
          Последно редактирано от Atanas Jordanov; 14-07-13, 12:05.
          “Светлината не чака никого. Или си там, или пропускаш. Завинаги.” - Кен Рокуел

          Коментар


          • От: Снимка на деня

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Бяла магия+P.jpg
Прегледи:3
Размер:130.3 КБ
ID:5501718
            Пиронът,който стърчи над останалите,получава удар с чук.

            Коментар


            • От: Снимка на деня

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MAD_4066_resize.jpg
Прегледи:2
Размер:174.6 КБ
ID:5501879

              Коментар


              • От: Снимка на деня

                diskusa от тази тема



                LZ2NKM

                Коментар


                • От: Снимка на деня

                  Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                  Коментар


                  • От: Снимка на деня

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:214944083.jpg
Прегледи:2
Размер:338.6 КБ
ID:5501996
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:214943828.jpg
Прегледи:2
Размер:88.2 КБ
ID:5501997
                    ... и это пройдет.....
                    Chevrolet Express G1500 2000 г. Ford Explorer 1994 г. Opel Kadett 1979 г. Voschod-2 1971 г. UNIMOG 1963 г.

                    Коментар


                    • От: Снимка на деня

                      Първоначално публикуван от Chertoianov
                      Damon, то е ясно, че е широк, но тук просто има изкривявания, които не ми се връзват с нищо. Пък и наистина с Фишай нямам никакъв опит, и не ускам да имам - грозни са ми. Но в тази снимка има нещо, което ми харесва...
                      Харесва ти наличието на многобройни прави линии които не си пречат а се сливат относително хармонично.

                      За обектива - слабо вероятно е да е изправян фиш-ай, най-вероятно - с широкоъгълен обектив и много, много НЕ-хоризонтален апарат

                      Първоначално публикуван от damon
                      ...Затова и най-широкия ми обектив е 9мм (18мм еквивалент), като не искам по-широк - става твърде нереално.
                      Уф че си, уби всичко детско в мен Чак пък нереално ? Бедната ми 7-14ка






















                      Последно редактирано от Goblin; 15-07-13, 16:57.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • От: Снимка на деня

                        То е ясно, че са звездите! Аз снимам с 10-20 на сигма. Снимам нощни небета отдавна и малко ми е трудно да си представя подобно движение на светлинните следи. Като че ли фокусната равнина е изкривена - виж къде е фокуса в тревата, и виж този в небето. Аз пък смятам, че е точно фишай - и то точно с опит за корекция. Просто не виждам друг начин да се изправят светлинните следи в края на кадъра. Ако беше широкоъгален обектив няма как да се получи такъв огромен дефокус в краищата на кадъра дори и на 2.8. Еле пък в небето. Това просто е изкривяването и ъншарпа на фишай.

                        P.S. И вярно крив апарат...
                        Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                        Коментар


                        • От: Снимка на деня

                          Първоначално публикуван от Chertoianov Преглед на мнение
                          ...Просто не виждам друг начин да се изправят светлинните следи в края на кадъра...
                          Ако са светлинни следи (тази двойката долу в дясно), а не отблясъци в периферията, от оптиката.

                          Първоначално публикуван от Chertoianov Преглед на мнение
                          Ако беше широкоъгален обектив няма как да се получи такъв огромен дефокус в краищата на кадъра дори и на 2.8. Еле пък в небето.
                          Ако е достатъчно отворен, и ако тревата е мръднала а в небето е минало облаче пухкаво - може, може

                          Но не се наемам. Може и изправяна риба да е.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • От: Снимка на деня

                            Ами не... Не мисля, че е обикнован широк обектив. Сега разбрах какво ме привлече в тази снимка - прекалено нелогична е. Гледам я и истината ми бяга нещо...

                            P.S. Виж стълба. Той поне няма как да е мръднал. Пък не е на фокус. Точна в небето - на фокус, тревата, която сигурно е на метър - и тя. А стълба - не.
                            Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                            Коментар


                            • От: Снимка на деня

                              Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                              Коментар


                              • От: Снимка на деня

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Pinko+R2.jpg
Прегледи:2
Размер:137.4 КБ
ID:5502567
                                Пиронът,който стърчи над останалите,получава удар с чук.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X