Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камера Go Pro

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Камера Go Pro

    Коя версия е GoProApp - моето инсталирано е 2.5.95. Върви идеално на андроид 4.3. Забавянето от 1-3 сек е нормално.
    Пробвай да ъпдейтнеш GoProApp, пускаш приложението, влизаш в wifi настройки на телефона, намираш мрежата, кънектваш с парола и като се върнеш в GoProApp трябва вече всичко да е ок.

    Коментар


    • От: Камера Go Pro

      Здравейте колеги.След последния ъпдейт на Гопро апп,връзката между телефона и камерата започна да се губи на всеки 10,15секунди,както всичко работи и изведнъж изкача съобщение на телефона четрябва да правя някви корекции а корекциите са си наред,странното е че този проблем преди ъпдейта го нямах и всичко работеше перфектно.Качвам две снимки от това което ми излиза на екрана,ако някой има идея от какво може да е моля да сподели.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_1.png
Прегледи:1
Размер:93.9 КБ
ID:5616429Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2.png
Прегледи:1
Размер:60.2 КБ
ID:5616430

      Коментар


      • От: Камера Go Pro

        Да попитам на някой да му се намира капак за допълнителна батерия за Gopro Hero 3+ Black Edition (Backdoor за Battery bacpac). Донесоха ми такава батерия, само че капаците не съответстват на моята камера. В официалният сайт видях, че продават комплект капаци наречен "BacPac™ Backdoor Kit (for Standard + Skeleton + Blackout Housing)", но в българските сайтове не намирам да ги предлагат. Някой да е поръчвал от сайта на гопро, за да каже как са нещата с доставката ?

        Коментар


        • От: Камера Go Pro

          Закрепих я на крашбара.
          Последният слънчев окромврийски ден 2014.Твърдица-Елена.

          Коментар


          • От: Камера Go Pro

            Колеги,

            Дайте идея за някаква щипка за по бързо закрепване. Мисля си за подобна на нощните лампи със щипка.....
            Т5
            Crossrunner

            Коментар


            • От: Камера Go Pro

              Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
              Колеги,

              Дайте идея за някаква щипка за по бързо закрепване. Мисля си за подобна на нощните лампи със щипка.....
              За този случай - Jaws: Flex Clamp, ама е 99 лв.

              Коментар


              • От: Камера Go Pro

                Имали колеги с новата gopro 4

                Коментар


                • От: Камера Go Pro

                  Ами гледам темата е остаряла, малко да я дигнем. Аз съм с Gopro 4 Black от началото на лятото и съм много доволен...
                  Проблема ми идва при монтирането, Гопро студио не ми качва музиката, някой подобен проблем има ли???
                  На ново колело 3 за 7 месеца 2422 км,Общо на трите колела 16678 км.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X