Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Улови мига

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Улови мига

    между Вакарел и Селянин


    останалите тук
    http://picasaweb.google.com/mickluho/POJAR#
    Последно редактирано от cveti; 24-02-09, 17:11.
    [SIZE=3][FONT=Arial Black][IMG]http://i199.photobucket.com/albums/aa290/BoomMudRacer/th11731.gif[/IMG]
    [SIZE=4]
    [/SIZE] [/FONT][/SIZE]

    Коментар


    • До: Улови мига

      "-Как ли мирише?"

      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
      A2 (+)

      Коментар


      • До: Улови мига

        Трудно се улавя мига,особено като дойде и "пинчера" и .....
        Прикачени файлове
        Land Rover Discovery:
        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

        Коментар


        • До: Улови мига



          и картов в айрян с бойчки..
          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

          Коментар


          • До: Улови мига

            Страшни са! Това със саунд тригер ли е правено?
            Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

            Коментар


            • До: Улови мига

              За жалост не!
              Сина ми асистира с дистанционното на апарата а пък аз пускам обекта и целя момента със светкавицата!!
              Откачен е метода ама като му хванеш цаката става нещо от всеки път..
              Да не би да имаш оферта за саунд тригер за светкавица?
              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

              Коментар


              • До: Улови мига

                Поздравления!
                Аз скоро чух за тях и затова питам, не че имам.... Не са ли им хванали цаката китайците още?
                Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

                Коментар


                • До: Улови мига

                  Качеството на снимките не е добро, но животинките са интересни.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: Улови мига

                    (ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!!! Не се препоръчва за особено чувствителни и жалостиви колежки и колеги! Не пускайте деца до монитора!)

                    Глейте сега какви работи се случват.

                    Излязох днес (19.15 - 20.00 ч) в Южния парк с идеята "фотолов на насекоми". Друг път! Сушаво е и изобилие няма, освен това сериозният ловец на насекоми не нарамва пушката малко преди залез.

                    Нейсе... Приседнах замислен на един сух дънер и изведнъж на 50 см от мен се придънери едно такова крехко и дългокрако. Има ги много. Но това беше със забележителна защитна окраска - така боядисват танковете, които воюват в пустинята (е, воюват докато пясъкът им разкаже играта).

                    Грабнах техниката (Канон А640 плюс 10-диоптрова макролеща) и взех да го снимам, но то - макар крехко и изящно - не кандиса да позира. В един момент избяга и се шмугна под дънера - на сянка (при залез, припомням). Реших, че съм го уплашил, а се оказа, че случаят не бил такъв...

                    ***

                    Така или иначе, наведох се в твърде неудобно положение и започнах да снимам, а Канонът без да ме пита реши, че трябва светкавица.

                    И след като се прибрах разочарован от "фотолова", установих това което виждате и вие (Вторият кадър е фрагмент от първия, значи извинявайте за лошото качество.)

                    Установих, че то не било уплашено, милото, а гладно.

                    Обаче, милото, шарките му са разкошни, а на муцуна не е случило. Надявам се никога да не виждам такава муцуна срещу мен в размери - да речем - метър на метър.

                    ***

                    Ми т'ва е. Добрата новина е, когато наоколо ви кацне крехко и дългокрако, да не се плашите въобще. То не пуска отрова, не пие кръв и не хапе. То ЯДЕ.

                    Поздрави!
                    Прикачени файлове
                    Искам България чиста!

                    Коментар


                    • До: Улови мига

                      Порови за снимки на една богомолка Empusa pennata
                      например тази

                      или тук
                      http://www.galerie-insecte.org/galer...a_pennata.html

                      да видиш Пришълецът на живо
                      Някъде бях видял и снимка от България, от Рила мисля така че оглеждай се
                      Последно редактирано от cveti; 29-05-09, 19:45.
                      Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

                      Коментар


                      • До: Улови мига

                        Миналата нощ имаше буря..
                        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                          Миналата нощ имаше буря..
                          ЕЕЕЕЕ, изтрепА рибата...до крак
                          МНОГО добро!!!

                          И други колеги не са проспали събитията
                          http://photo-forum.net/bg/index.php?...AGE_ID=1126482
                          Последно редактирано от cveti; 13-06-09, 10:05.

                          Коментар


                          • До: Улови мига

                            Снощи имах късмета да съм в правилното време на правилното място....





















                            Страхотия беше, голям кеф...

                            Коментар


                            • До: Улови мига

                              След такава буря като горната преди малко останаха не една, а две дъги. Аз поне за пръв път виждам две наведнъж

                              Коментар


                              • До: Улови мига

                                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                                След такава буря като горната преди малко останаха не една, а две дъги. Аз поне за пръв път виждам две наведнъж
                                У наше село,още миналата година ги внесоха от Китай
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=%E4%FA%E3%E0 и веднага се пофалийме у форуму...
                                Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 27-06-09, 12:17.
                                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X