Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Животинките около нас ....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Животинките около нас ....

    Тури камери..?
    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
    Най-добрият ром е студеният ром!
    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

    Коментар


    • От: Животинките около нас ....

      Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
      Тури камери..?
      И камери да има,то който иска да го направи както върви и ще пусне отровата,върви че го хвани.
      Пък и те обикалят квартала! Сега съм решил да не ги пускам.Знам че се наказва животинката,но по добре така
      отколкото да ги гледам как умират в ръцете ми. Те изродите няма да свършат.
      jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

      Коментар


      • От: Животинките около нас ....

        При котките има и друго - често хапват отровени мишки и плъхове.Много хора не внимават с употребата на отрова за мишки и така стават белите...
        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
        Най-добрият ром е студеният ром!
        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

        Коментар


        • От: Животинките около нас ....

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:279.4 КБ
ID:5772060

          Коментар


          • От: Животинките около нас ....

            Преди много години, един сиамец се натрови у нас от пушеща готварска печка - просто се беше скрил да спи зад щайгата с дървата и въглищата. Сетихме се за него малко по-късно и го издирихме, но си беше шмръкнал доста пушек от въглищата. Въпреки това, след обилно натъпкване с кисело мляко, успя да се свести и да оживее, като му остана едно хрипливо дишане от премеждието. За жалост не съм убеден, че киселото мляко ще помогне в твоя случай.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Животинките около нас ....

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Преди много години, един сиамец се натрови у нас . За жалост не съм убеден, че киселото мляко ще помогне в твоя случай.
              Ами в моя случай май нищо нямаше да може да помогне на животинката,тъй като по думите на доктора се е натровил най вероятно с антифриз,който е поел или с някво месо или с отрова за плъхове...не знам!
              Доктора измери първо температурата и се оказа мн ниска 33,5гр.Поклати глава и каза че това никак не е добре,но поиска да види бъбреците
              на видеозон,след което каза че не може да се направи нищо тъй като са започнали да кристализират.
              Поисках да му удари инжексии дано нещо стане,но изглежда е станало твърде късно и на другия ден умря и то в страхотни мъки!
              Другия ми котарак и той си отиде предния ден със същите сомптоми! Явно има изроди които им доставя удоволствие да убиват беззащитните
              животинки,но аз знам че не остава нищо безнаказано!
              jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

              Коментар


              • От: Животинките около нас ....

                Здравейте, съжалявам за загубата, но явно някой близък комшия се е заел с тази дейност. Нашата котка не я пускаме навън -шири се в три стаи в апартамента. Не знам варианта да затворите животинката, от малко в къщата и да се грижите за неговите хигиенни навици да ли ще Ви допадне.

                Коментар


                • От: Животинките около нас ....

                  Проблема на антифриза, или по точно на етиленгликола е че не е отровен самият той, отрова става когато тялото се опитва да го разгради, тоест когато вече е преминал през хранителната система и вече е в кръвоносната система..
                  тогава вече е прекалено късно за повръщане и стомашни промивки. но се правят с цел ако има неусвоено количество, да се изкара..

                  Но лек няма..
                  Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                  Коментар


                  • От: Животинките около нас ....

                    Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                    отрова става когато тялото се опитва да го разгради, тоест когато вече е преминал през хранителната система и вече е в кръвоносната система..
                    тогава вече е прекалено късно за повръщане и стомашни промивки.
                    Така каза и доктора...късно е и че не може да се направи нищо. Става нещо като "стрепсис",кръвта започвала да се натравя, органите отказвали
                    да работят и животното умря в големи мъки. Давах и активен въглен,повърна но не помогна.
                    Може и да може да се спаси,но ако се хване в началото. Знам ли!
                    jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                    Коментар


                    • От: Животинките около нас ....

                      Антифризът за животинките е почти сигурна смърт, дори в малки количества. И не е нужно да е умишлено-достатъчно е някой съсед да е оставил след смяната непокрит леген с антифриз нейде из двора и ей ти я белята...
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • От: Животинките около нас ....

                        Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
                        . Не знам варианта да затворите животинката, от малко в къщата и да се грижите за неговите хигиенни навици да ли ще Ви допадне.
                        Дали ще ми допадне? Нямам друг избор,тъй като котките ги боготворя и нямам намерение да губя повече животно и да не съм на себе си цяла седмица.Знам че животинките се наказват по този начин тъй като си искат своето (природата) но ще си ги гледам в къщи.
                        jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                        Коментар


                        • От: Животинките около нас ....

                          Моите животни Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-fd0cd7c0b027ef2bcd82ac0c7d8c0e8c-V.jpg
Прегледи:1
Размер:161.3 КБ
ID:5772345
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Животинките около нас ....

                            Мислех да не пиша ама....
                            На 31,10,2017 приспахме нашата Джесика...
                            Уби я рака...
                            Голяма драма е,14 години ни е радвала,с жена ми една седмица не знаехме къде се намираме!
                            Посъвзехме се малко.
                            Ей тва са и последните 5 минути...

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171031_091337.jpg
Прегледи:1
Размер:226.0 КБ
ID:5772347

                            ...съжалявам за патоса ама така го чувствам!
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • От: Животинките около нас ....

                              Веско , съболезнования ...и аз съм погребвал котка / гледахме я 6 години / , кучка / 13 години / ...гадно чувство е . След време пак ще вземе животинка да те радва , защото който е гледал не може да остане без другарче .
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Животинките около нас ....

                                А, ето я и моята красавица :-)Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kaq.jpg
Прегледи:1
Размер:322.8 КБ
ID:5772369
                                Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X