Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на хъбове " MILE MARKER

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монтаж на хъбове " MILE MARKER

    Качеството си личи от далече.






    Първо се свалят старите. Работата е елементарна.

    Хубаво почистване на мястото и подготовка за слагане на новите гарнитури.





    Самите гарнитури.


    Подготвеното и почистено място.


    Поставяне на грес






    За съжаление съм пропуснал снимки в завършен вид.
    LZ1VMH

  • #2
    Като се матира/олющи никела тогава ще съдим за качеството по това дали са още здрави :-)
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • #3
      между другото това дето е постнато със снимки е супер полезно за начинаещи джипопотами като мен. За обща култура говора де мерси Голди

      Коментар


      • #4
        черната част на хъбовете пластмасова ли е или така ми се струва?
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от borko73 Преглед на мнение
          между другото това дето е постнато със снимки е супер полезно за начинаещи джипопотами като мен. За обща култура говора де мерси Голди
          Радвам се, че ти харесва темата. Лично аз имах притеснения поради елементарноста на сглобката ( нещата) как ще се приеме от широката публика( от разбирачите най- вече).
          LZ1VMH

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
            черната част на хъбовете пластмасова ли е или така ми се струва?

            Много хубава изработка с изключителна здравина(метал).
            LZ1VMH

            Коментар


            • #7
              а за мен е полезно. щото преди не знаех кво е хъб изобщо в гугъла пише , че е междумрежово устройство )))
              то щеше да е добре да има повече страници с обяснения и за други джаджи, не че ше си ги оправа сам , ама като ти се счупи нещо някъде/недай боже/ да знаеш какво е .

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от borko73 Преглед на мнение
                а за мен е полезно. щото преди не знаех кво е хъб изобщо в гугъла пише , че е междумрежово устройство )))
                то щеше да е добре да има повече страници с обяснения и за други джаджи, не че ше си ги оправа сам , ама като ти се счупи нещо някъде/недай боже/ да знаеш какво е .
                има и такива хъбове
                .. и онакива пъбове
                в интернет ти излиза най-отгоре по обясними причини - почти няма връзка без хъб

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от borko73 Преглед на мнение
                  а за мен е полезно. щото преди не знаех кво е хъб изобщо в гугъла пише , че е междумрежово устройство )))
                  .

                  пиши FREE WHEEL HUB и пробвай пак в Гугъла...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    РЕ:

                    Тея хъбчета май перфектно ще станат за витарката ми
                    Гарнитурата с каква цел се слага ? Аз нямам такава и други витари съм виждал че нямат ?
                    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                    Коментар


                    • #11
                      Някои може ли да напише цената за хъбове/ръчни/ на Витара и примерно за Трупър.Благодаря предварително.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                        Радвам се, че ти харесва темата. Лично аз имах притеснения поради елементарноста на сглобката ( нещата) как ще се приеме от широката публика( от разбирачите най- вече).
                        Goldy, имай в предвид, че разбирачите (колкото и да сте се сабрали в тоя форум), сте кът! Ние сме повече и сме жадни за всякаква информация!!!
                        И тук е момента да питам, когато имаш от другите hub-ове и искаш да си сложиш ръчни, се сменя само самия hub, дето е на снимките или се разглабя още нещо?!?
                        Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от kirilpetrov Преглед на мнение
                          Goldy, имай в предвид, че разбирачите (колкото и да сте се сабрали в тоя форум), сте кът! Ние сме повече и сме жадни за всякаква информация!!!
                          И тук е момента да питам, когато имаш от другите hub-ове и искаш да си сложиш ръчни, се сменя само самия hub, дето е на снимките или се разглабя още нещо?!?

                          Само хъба.
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • #14
                            До: Монтаж на хъбове " MILE MARKER

                            А колко струват тези хъбове и продаваш ли ти

                            Коментар


                            • #15
                              До: Монтаж на хъбове " MILE MARKER

                              моето мусо е с ръчни хъбове но се появи едно неприатно чегъртане от дясно от хъба ли е или нещто друго защото майсторите само разглеждат и предполагат

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X