Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги дайте съвет - редукторни мостове на Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колеги дайте съвет - редукторни мостове на Фронтера

    Колеги дали може да сложа редукторни мостове на опел фронтера и колко струват, моляви даите савети .Благодаря ви предварително.

  • #2
    До: Колеги даите савет

    Може колега,що да неможе,подходящи са например Лапландерските,колко да струват.......ам колкото две Фронтери,ама с мерак всичко става
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #3
      До: Колеги даите савет

      Колеги не сам запознат толкова добре за това ви питам вас ако има вазможност и ако стават от нешто бих сложил такива мостове .Но си мисля да ли няма да има нешто проблеми после и сас скоростите

      Коментар


      • #4
        До: Колеги даите савет

        Първоначално публикуван от ivo_KLR Преглед на мнение
        Колеги не сЪм запознат толкова добре за това ви питам.Ако има вЪзможност и,ако стават от неЩо бих сложил такива мостове,но си мисля няма да има проблем сЪс скоростите?
        Има една тема. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17712 .Прочетия цялата!

        Коментар


        • #5
          До: Колеги даите савет - редукторни мостове на Фронтера

          Ако имаш пари за трошене действай

          Редукторни мостове за Уаз- нови (село Горски извор)
          Преден-2500 лева
          Заден-2000 лева

          И двата моста са с барабанни спирачки . Ти си направи сметка от тук нататак .
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • #6
            До: Колеги даите савет - редукторни мостове на Фронтера

            Всичко може,пари, мерак и време трябват.Не знам на Фруктиерата как идва задвижването на предният мост.Знам че е с независимо окачване. Дифовете на редукторните на УАЗ са заден централен, преден десен. Значи трябва да видиш дали ти идват карданите. Наистина са с барабани и на практика спирачки нямаш,трябва преработка и дискови. Друго, правени са за ресорно окачване, и тук преработки. Абе не знам дали си струва но ако си мераклия......
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #7
              До: Колеги даите савет - редукторни мостове на Фронтера

              Хънтъра е твоя човек!
              Ванка, мостове и на пружинно окачване да вземе, пак ще им преработва захващането. Ти знаеш, че задния не си заслужава да го остави на 5-точково. Само на Ровърите задния е на 3-точково.
              Аз бих търсил обикновенни мостове, поне задния с блокаж.

              Коментар


              • #8
                До: Колеги даите савет - редукторни мостове на Фронтера

                Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                Хънтъра е твоя човек!
                Ванка, мостове и на пружинно окачване да вземе, пак ще им преработва захващането. Ти знаеш, че задния не си заслужава да го остави на 5-точково. Само на Ровърите задния е на 3-точково.
                Аз бих търсил обикновенни мостове, поне задния с блокаж.
                Ааа ти почваш да вкарваш в действие новопридобитата специалност. Не знам,каквито и други мостове реши да имплантира все яки преработки ще са. А относно видовете окачване аз съм на коренно различно мнение от..например теб. Никак не ми допада идеята да друсна на моста напречна щанга.Твърдо съм за А-рамото, но това си е мое виждане. А относно обикновените уазкови мостове-заради единия блокаж да си сменя редукторните-мерси, минавам си където си искам и без него
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #9
                  До: Колеги дайте съвет - редукторни мостове на Фронтера

                  Плюс това си има и 100% ръчни блокировки на разумна цена.За последно ми изкараха цена от 950 долара със включена доставка.Така че и този единствен минус на узковия мост си намери лек,остана само да се съберат денги.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Колеги дайте съвет - редукторни мостове на Фронтера

                    Редукторни мостове не ви трябват вече Велката си купи самураика а и да ти кажа според мен тази фронтера струва колкото един бтр-ски шпер . Та се самнявам дали това ще се осаществи някога .

                    Коментар


                    • #11
                      До: Колеги дайте съвет - редукторни мостове на Фронтера

                      Един колега от форума- Маринхакер беше писал, че ще слага мостове от Уаз на Фронтерата. Ако чете нека сподели.
                      Аз се бях засилил да слагам цял преден мост на Тераното от Патрол, но колеги ме убедиха че е почти невъзможно (или финансово безмислено).
                      Cherokee XJ 4l, Cherokee KJ 3.7l , Toyota Avensis- продава се 2500лв.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Колеги дайте съвет - редукторни мостове на Фронтера

                        Първоначално публикуван от Иво Иванов Преглед на мнение
                        Един колега от форума- Маринхакер беше писал, че ще слага мостове от Уаз на Фронтерата. Ако чете нека сподели.
                        Аз се бях засилил да слагам цял преден мост на Тераното от Патрол, но колеги ме убедиха че е почти невъзможно (или финансово безмислено).
                        Едва ли ще сподели ... продаде я!Сега кара "Тойота"!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Колеги дайте съвет - редукторни мостове на Фронтера

                          Първоначално публикуван от Иво Иванов Преглед на мнение
                          Един колега от форума- Маринхакер беше писал, че ще слага мостове от Уаз на Фронтерата. Ако чете нека сподели.
                          Аз се бях засилил да слагам цял преден мост на Тераното от Патрол, но колеги ме убедиха че е почти невъзможно (или финансово безмислено).
                          Напълно възможно е да се сложат цели мостове на фронтерката но да не са от уаз.Или то поне ако са на уаз да са с преработени дифове от волга.Англичаните с които си пишех слагаха цели мостове от тойота и исузу.За направата няма да ти отнеме много време ако ги правиш с ресьори (по лесно е).Да ти кажа заслужава си да се направи такава машина
                          Ето ти и малко материал,ако решиш съм насреща с идеи


















                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • #14
                            До: Колеги дайте съвет - редукторни мостове на Фронтера

                            Първоначално публикуван от ivo_KLR Преглед на мнение
                            Колеги дали може да сложа редукторни мостове на опел фронтера и колко струват, моляви даите савети .Благодаря ви предварително.
                            Остава само да започнеш и съответно "Фронтера" с редукторни мостове да е първата преработена в БГ ,в частност твоята!Няма да е лошо да споделиш и цената на успеха..

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X