Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блокировки KMZ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Блокировки KMZ

    Здравейте колеги! Може да е писано по темата, но искам да попитам дали някой предлага руските блокировки за диференциали на KMZ.

  • #2
    Това опит за реклама ли е?
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • sdgn
      sdgn коментира
      Редактиране на коментар
      Здрасти Кольо! Не съм влизал във форума от доста години, когато правих първото си бъги, а ти се опитваше да навлизаш в офроуда с една витарка и мислех, че ще намеря тук съвет от по-опитни колеги, а не шегички. Просто искам да сложа на Форестър такава блокировка на задния диференциал на по-нормална цена от Щатските.

    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Ами явно никой не е ползвал тези блокажи.
      На Франко(онази същата витара) като и сложиш мостове от УАЗ ползвах подобни блокажи, но от Иж-техно. Вършат работа, но при мен ако включех и предния мост-започваше едно "сеене", не беше работа, та после го махнах от предния мост.

      Та модела върши работа, но за конкретната марка нямам наблюдения относно качеството. Тези на Иж-техно си бяха супер.

  • #3
    Едва ли Коле. Всеки знае , че най-добрата руска блокировка е Водка .... всичко друго е пари на вятъра!
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Бай Илия от Силистра(русофил повече и от Стефан) вика, че водката е закарала руснаците до Берлин, и май си е вярно, та за един блокаж ли няма да свърши работа.

      А при мен фразата "не можеш да минеш оттам" прави чудеса

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X