Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ с редукторами трактора т-40

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • УАЗ с редукторами трактора т-40

    Едно интересно решение за редукторни мостове за УАЗ . Не съм тунинг специалист и не мога да преценя до каква степен решението е удачно . Предпологам че ще даде поне тема за размисъл за хора които търсят подобно решение .

    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

  • #2
    От: УАЗ с редукторами трактора т-40

    Тежко бавно и рядко.

    Коментар


    • #3
      От: УАЗ с редукторами трактора т-40

      Бавно!?!? Айде за тежко и рядко бива ама това в клипа 120км/ч вдига,това си е постижение за УАЗ

      Коментар


      • #4
        От: УАЗ с редукторами трактора т-40

        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
        Тежко бавно и рядко.
        Кисело е гроздето ")

        Коментар


        • #5
          От: УАЗ с редукторами трактора т-40

          Поредната руска глупост.Тези редуктори ако са здрави, при 30км/ч ще вият като бесни кучета.

          Коментар


          • #6
            От: УАЗ с редукторами трактора т-40

            Идеята на порталните мостове не е да се кара бързо...

            Иначе и аз имам свой проект за бордови редуктори на УАЗов мост, ама поради финанси не съм предприел стъпки към реализирането.

            Трякторските редуктори са много тежки, те са си мислени за трактро, а там теглото не е пречка, даже е нарочно търсен ефект.
            Понеже всичко вътре е готово сметнато и изработено-преправянето става значително лесно.
            В моя проект всичко е по-леко, и го мисля точно за джипова употреба, ама...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: УАЗ с редукторами трактора т-40

              Докато отидеш до мястото в Бг, където ще ти потрябва това недоразумение, ще се съмне. Отделно ако не са се начупили до тогава.

              Коментар


              • #8
                От: УАЗ с редукторами трактора т-40

                Моя приятел Валентин Неделчев е единствения ккойто вкарва предни мостове за руски трактори,втора употреба.Ако ставаха до сега да съм сложил такива.

                Коментар


                • #9
                  От: УАЗ с редукторами трактора т-40

                  Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                  Бавно!?!? Айде за тежко и рядко бива ама това в клипа 120км/ч вдига,това си е постижение за УАЗ
                  Това е УАЗ , не Ферари.
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • #10
                    От: УАЗ с редукторами трактора т-40

                    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                    Това е УАЗ , не Ферари.
                    Еее, стига де, кво пък толкова им е на Фераритата ?!
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: УАЗ с редукторами трактора т-40

                      Руснаците имат интересни решения. Ето една нива на редуктори https://www.youtube.com/watch?v=Ze1Qkkpx9p4
                      Газ 69 2.4i
                      Густо майна, пътят свърши !!!
                      GSM: О895 7О6О59

                      Коментар


                      • #12
                        От: УАЗ с редукторами трактора т-40

                        Всичко става има теми даже и тук на подобни редуктори които се качват на стандартен мост е не на уаз, важното е колко мерак имаш и инвестиции може да си позволиш за да стане нещо наистина прилично.
                        Аз се опитвам да направя нещо такова от година и съм до никъде
                        Случайни хора УАЗ не карат

                        Коментар


                        • #13
                          От: УАЗ с редукторами трактора т-40

                          Не надо ставить такой колхоз, максимальна скорость 40км/ч. Редуктора от перегрева постоянно ломаются.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X