Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

    Някъде в милата ни родина някой продава ли такова, без да сваля по 5-6 кожи.

    Гледах по разни магазини за гоУфаджийски туниХ, на невменяеми цени, а и съдейки по съдържанието на сайтовете, не стига че са скъпи, ами и продаващите ги са тотално неграмотни, а аз на такъв да ми смъкне кожата няма да позволя. Ако трябва ще си ги внеса от някъде. Все пак предпочитам парите ми да си останат тук, пък и да ги пипна преди покупката.

    Не ме интересуват цветове и други такива. И без това ще търся черни. Друго ще взема ако няма черни.

    Е, някой, нещо?
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    До: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

    за какво ще ги ползваш, какъв размер търсиш?

    ето ти два бързи линка:

    линк 1

    линк 2
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      До: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

      За няколко неща.

      1. За прехода между турбината, интеркулера и входящия колектор. Оригиналните явно имат някакви микропукнатинки, и се омасляват леко.
      2. За обратната нафта между дюзите, и между първа дюза и помпата. Оригиналните се бява вдървили (там е прилично топло), и течеше.
      3. От маслените отдушници на картера и капака на клапаните, до клапана, пред който минават преди да влязат в тръбата преди турбото, и от тоя клапан до голямата тръба преди турбото. Явно са се поскапали и седят мазни.
      3. Ще ми се и за горивото - от тръбичката от резервоара, до горивния филтър и от там до помпата, както и обратната от помпата до обратната тръбичка към резервоара.

      На другите майната им, но поне тия между дюзите и тия за турбото ми се ще да сменя. Между дюзите в момента съм сложил обикновени, със съмнително качество, и ме дразнят.

      ПП: Тия на дюзите са с 3мм вътрешен диаметър и стена около 2мм.
      Последно редактирано от sparkybg; 08-12-09, 14:33.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

        А за хидравлични стават ли? На мен ми трябват два по около метър и да им се направят накрайниците за хидравликата на волана. Някакъв контакт би ми бил полезен.
        Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

        Коментар


        • #5
          До: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

          Звънни на тези. Цените са добри.
          www.markuchi.eu

          Ако ще ходиш ми звънни да ти кажа къде са, че аз като ходих се въртях като улав докато им намеря офиса.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            До: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

            Първоначално публикуван от BAlexandrov Преглед на мнение
            А за хидравлични стават ли? На мен ми трябват два по около метър и да им се направят накрайниците за хидравликата на волана. Някакъв контакт би ми бил полезен.
            Хидравлични правят под път и над път, каквито си поръчаш, и с каквито искаш накрайници.

            Например тук:
            http://www.golfhydro.com/
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Звънни на тези. Цените са добри.
              www.markuchi.eu

              Ако ще ходиш ми звънни да ти кажа къде са, че аз като ходих се въртях като улав докато им намеря офиса.
              По-малък от 5мм нямат, за съжаление. А по-голям от горецитирания не мога да нанижа на дюзите.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                По-малък от 5мм нямат, за съжаление. А по-голям от горецитирания не мога да нанижа на дюзите.
                Звъня ли? Щото онлайн каталогът им не е пълен.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  До: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

                  Не съм, ама щом казваш ще звънна.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Не съм, ама щом казваш ще звънна.
                    Звънни. Дават ценни съвети като им обясниш за какво ти е. И продават на метър
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      До: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

                      http://www.siliconeintakes.com/index...980244518ce749
                      Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                      http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                      http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                      Коментар


                      • #12
                        От: До: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

                        Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                        @#$%&#@!><? Защо в Пловдив, @#!$#@, ми продават това за 75лв.? ^%$$##@$
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • #13
                          От: До: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

                          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                          @#$%&#@!><? Защо в Пловдив, @#!$#@, ми продават това за 75лв.? ^%$$##@$
                          Скоро гледах на "Илиянци" "силиконови"/нарочно е в кавички, че на това място не се знае!/ на сносни цени - сини/като за момченце/ поне 20 вида.
                          Life is too short to drive dull cars!

                          Fight global warming !
                          ... turn on your A/С !

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            @#$%&#@!><? Защо в Пловдив, @#!$#@, ми продават това за 75лв.? ^%$$##@$
                            50 кинта е на илиянци.Има различни диаметри и ъгли но цените не са малки.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Силиконови маркучи на сносни цени? Има ли такова животно?

                              Има и китайски маркучи, които са без логото на Самко, поне толкова здрави са и са доста по-ефтини. Има ги по ебей. Казам им Хасанко, хехе...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X