Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направи си сам V8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Направи си сам V8

    Много ми хареса.
    Виден столичен ихтиолог

  • #2
    А едно време имаше конструктори ...дървени
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      Еха, супер е, дали го има тук при нас, мераклия съм да си купя и да си го сглобя с детински кеф като легото едно време , стига разбира се цената му, да не е колкото втора ръка истински V8 двигател.

      п.с. Леле, сега видях в амазон, но това наистина струва колкото един истински V8 двигател на старо, не благодаря, но наистина си е яко, жалко че струва толкова скъпо

      Коментар


      • #4
        ...а имаше един дето правеше истински двигателчета в подобен мащаб. Ако намеря клипчето ще дам линк. Мисля даже че е споменавано из форума.

        А конструктори, и дървени и не-дървени и сега има, за който е готов да плати цената.

        Впрочем, едно основно свойство на руските метални конструктори беше болтчетата и гайките максимално да ти скъсат нервите с качеството си. Имах няколко, включитрелно и един не-руски - доста по-скромен като комплектация, но по отношение на болтчета и особено гайки, на светлинни години. Разбирай - нормални ширпортребски сегашни болтчета и гайки.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          Аз мислех, че двигателчето ще си работи. С някакъв там бензин, с елементарен карбуратор...
          Поразочаровах се.
          Иначе си е готин конструктор за мераклии начинаещи монтьори.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            Един мой съсед си прави сам разни редови многоцилиндрови, Ве образни и т.н. в реални размери и си ги кара даже - https://www.youtube.com/c/AllenMillyard
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X