Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за съвет

    Моля ако някой знае с какъв бензинов мотор(пo възможност над 3000кубика) може да се замени 2.5tds-Opel frontera.
    Със себе си съм имал повече проблеми,
    отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
    Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

  • #2
    До: Моля за съвет

    ........с най-малко проблеми и най-лесно ли?Щото имам един проект как на 12 цилиндров Мерцедес мотор му слагат 4 турбини,скорости на Тойота Супра и го навират в Нисан Скайлайн / по спомени /Иляда кония говедото,но това не е интересно,по-интересното е,че е пример за това как всичко може.

    Омегата на Опел имаха един модел с английско име за което не се сещам,сещам се обаче,че беше звяр тая кола,а изглеждаше като прос Опел.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      До: Моля за съвет

      Воксхол Сенатор.Разработка е на Лотос...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        До: Моля за съвет

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        ........с най-малко проблеми и най-лесно ли?Щото имам един проект как на 12 цилиндров Мерцедес мотор му слагат 4 турбини,скорости на Тойота Супра и го навират в Нисан Скайлайн / по спомени /Иляда кония говедото,но това не е интересно,по-интересното е,че е пример за това как всичко може.

        Омегата на Опел имаха един модел с английско име за което не се сещам,сещам се обаче,че беше звяр тая кола,а изглеждаше като прос Опел.
        Английското наименование на Опел е Воксхол , а ти сигурно имаш предвид Опел/Воксхол Лотус Омега.
        Колата е с 3,6/24V литров мотор на Лотус, с два турбокомпресора и мощност от 377 к.с. и 568 N/m , куплиран с 6-степенна механична скоростна кутия. Автомобилът ускорява от 0 дo 100 км/ч за впечатляващите 5,2 сек, което за времето си е отлично постижение. Максималната скорост не е ограничавана и достига 280 км/ч , което за 4-врат седан е повече от отлично.

        http://www.youtube.com/watch?v=XPhdwVT7rvM

        http://www.youtube.com/watch?v=vOIquGJWFL8

        http://www.youtube.com/watch?v=go-h7qk9kFc


        П.П. Не е Сенатор, а Омега.

        Коментар


        • #5
          До: Моля за съвет

          А сьщия звяр,Лотус ми се губеше.Едно поколения бяха с Фронтерата та може и да влезне тоя мотор там.Само как се намира,кьде и за колко е една огромна загадка.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            До: Моля за съвет

            Страхотен съвет! Със същия успех предлагам ракетен двигател - може и без ускорители...
            Човекът пита сериозно, бре. За съжаление няма еднозначен отговор и си е сериозна врътня. Едва ли си заслужава.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #7
              До: Моля за съвет

              2,8 на мв-горе долу същия по тегло и обем.
              доколкото усещам човека има проблем с двигателя на бмв и иска да мине на по икономична версия.Другия вариант е вграждан 2.6 мисля че беше на ГМ.

              Коментар


              • #8
                До: Моля за съвет

                2,6 е редови шестак.Огромен,чугунов...Подходящ за локомотив...
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #9
                  До: Моля за съвет

                  Че то си има фабрична фронтера Б с 3.2 шест цилиндров бензин.Даже колега от форума се похвали в подфорум опел от него.Разгледай там.
                  кубатура 3165
                  Мощност / об/мин 205 / 5400
                  Н*м / об/мин 290 / 3000
                  Последно редактирано от Румен Николов-sineto; 16-08-09, 20:02.
                  Румен Николов

                  0888 358 572

                  Коментар


                  • #10
                    До: Моля за съвет

                    Благодаря на всички.Спрях се на 3.2-204к.с.Дано само да стане защото ми казаха че може и да не стане а парите са си доста.
                    Със себе си съм имал повече проблеми,
                    отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                    Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                    Коментар


                    • #11
                      От: Моля за съвет

                      Е,стана ли? Виждам че е стара темата но все пак е редно да се пише има ли развитие или си се отказал. За исузуто темата пак е с такъв край,нищо не става ясно.
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X