Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Некой съвети да дадете!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Некой съвети да дадете!!!

    Се си мислех, че така с годините и несгодите с проектите ше ми доде акъла и ше съм по-спокоен...ма как ше му бодна една кирка у средата на 'проекта'....после ше запала булдозера дет е на близо и ше мина 5-6 пъти през него....ама нали е за кеф...така че:

    Проекта ми е стар В8 в Г-класа. Двигателя е кенеф (20-30 годишни двигатели кви да са) ма са спокойно и едно по едно.

    ПЪРВИ. Ного ме дразни делкото....ама много...пробвах му секви бобини (от таа дето требе до ГАЗ-кова)...нови свещи , кабели ...и се неква скапана искра.... та се замислям да си зема кит ЕДИС 8 с некъв икецан програмируем модул Мега Джоулт, да си резнем едно колело там 36-1...(има оригинална стойка до шайбата на коляновия вал...та ше си резна едно колело с подходящ диаметър)

    Става въпрос за тва

    http://trigger-wheels.com/

    1. Въпроса ми е ... та дришня се продава с опция за корекция по мап или тпс...кое ше по шукар?
    2. Некви алтернативи на тая глупост?

    ВТОРИ. Отказах се от МЕГА и други стенд алоун...шото от тоа тъп двигател не ми трее от него некви ужасни мощности...просто искам да работи прилично на газззз.

    В таа връзка си купих това

    http://www.corrado.com.pl/warsztat/b...olution_ml.pdf

    газов карб или ЦВ - констант велосити там, с която не трее да пропада тъпата газенка...шот дроселира автоматично въздуха и горивото и т.н.

    Работи не пропада ама неще да пали. Тиа тъпи мерцедеси (М117 двигателя) имат некъв вторичен колектор по-малък за празен ход и смукач....

    както и да е....неекъв дросел ми требе да сменя оригиналния, ма да има на него байпас...стъпково моторче...та да захраня вторичниа колектор

    Некъв да ми препоръчате...дросел с байпас...управляем около 60мм вътрешно и около 70мм външно?

  • #2
    До: Некой съвети да дадете!!!

    Баце, я го раздай малко по литературно, че нещо се напрягам излишно за да го ассимилирам......
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Некой съвети да дадете!!!

      Грешен форум....обърках се....по-инерция.

      Може да се затрие темата!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X