Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за двигател за уаз?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Въпрос за двигател за уаз?

    Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
    Aко си се пенсионирал, значи е перфектен.
    Толкова години държавна работа имам че сега по тая точкова система ше се пенсионирам на 90 годиниКаня ви с Цветан още от сега за тържеството по случай успешното ми пенсиониране
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #17
      До: Въпрос за двигател за уаз?

      Знам де за това казвам, че ти трябва по як мотор
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • #18
        До: Въпрос за двигател за уаз?

        Если хочешь,что бы твой УАЗ ехал ,поставь на него ДВС от TCL 70 и мосты от него же. или же 2.4 турбо. так же можешь обратиться к Нуждину АМ,но это в России. даю ссылку на его сайт http://www.kolobok80.ru/



        Ако искаш, какво би ви UAZ бе шофиране, поставени от неговия двигател от Tcl, мостове и 70 от същото. или или 2,4 турбо. Можете също така да се отнасят до Nuzhdinu. Но той е в Русия. дам линк към неговия сайт http://www.kolobok80.ru/

        переводил Google

        Коментар


        • #19
          До: Въпрос за двигател за уаз?

          Извинявай ама къде превеждаш от руски на български в Google. Мерси предварително.
          Луд умора нема,само се поти!!!

          Коментар


          • #20
            До: Въпрос за двигател за уаз?

            Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
            Извинявай ама къде превеждаш от руски на български в Google. Мерси предварително.

            Ето http://translate.google.com/?hl=bg ,има голям избор на езици,но превода е доста буквален,та чат-пат,трудно се разбира
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #21
              До: Въпрос за двигател за уаз?

              Мерси
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #22
                До: Въпрос за двигател за уаз?

                А защо тъсиш да е точно V8 двигатела? каво се опитваш да постигнеш с това? Има двигатели каде по малки и доста мощни няма смисъл да слагаш такъв голям двигател хем по тежък хем голям разход.

                Коментар


                • #23
                  До: Въпрос за двигател за уаз?

                  И на мен ми е интересно защо точно V8 ??? Ако става въпрос за V - двигател , и V6 например от LANCIA KAPPA e достатъчен - 202 к.с. , 270 N.M. при 4500 rpm , лек , компактен , при всички положения не е с разход като на ЗИЛ или ГАЗ ... Някои двигатели от BMW / както бензинови , така и дизелови / се монтират на джипове . По принцип може да се монтират най - различни двигатели , зависи какво се цели като краен ефект . Преди няколко години бяхме преоборудвали един служебен УАЗ с дизелов двигател от бус МЕРЦЕДЕС 307 - двигател , който не се нуждае от постоянно ровичкане / мисля , че качествата на двигателите на МЕРЦЕДЕС и УАЗ не се нуждаят от коментар / , като краен ефект - УАЗ -а стана отличен като за рудниците и балкана , но на асфалт не му достигаха обороти за повече от 90 км./ч . Като разход беше 9л. - 12л./100 км. дизел .
                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили “Титаник”.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Въпрос за двигател за уаз?

                    Първоначално публикуван от boyan01 Преглед на мнение
                    V6 например от LANCIA KAPPA e достатъчен - 202 к.с. , 270 N.M. при 4500 rpm , лек , компактен
                    Колега джиповия двигател трябва да има въртящ момент в ниските обороти, защото често няма как от място да го развъртиш до 4500об/мин. С този двигател според мен ще палиш съединителя, ще чупиш трансмисията и ще се окопаваш на мек терен.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Въпрос за двигател за уаз?

                      Принципно си абсолютно прав , само че една подробност - при двигатели като този на КАПА който съм взел за пример въртящия момент достига прилични стойности като за джип още в ниските обороти . Нека не забравяме и различните предавателни числа на различните трансмисии . / Колко ли е максималният въртящт момент и при какви обороти на САМУРАЙ 1.3 , ВИТАРА 1.6 , V6 , ФЕРОЗА , БЕРТОНЕ БМВ , и други подобни ??? /
                      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили “Титаник”.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Въпрос за двигател за уаз?

                        От Газ 53. Най-разпространени са. Но за мен Уаз-овия мотор си е идеален и на газ се държи добре. Ако намериш собственика на тази тойота той ще ти обясни перфектно как я е моднал http://www.vbox7.com/play:f04ab899 с двигател от газ 53 е.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X