Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покритие за триещите се повърхности на ресори?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от quadra
    Първоначално публикуван от Yordan Kolev
    Дай ресорите да ги поцинковаме и да ги боядисаме прахово. Хем ще станат вечни хем няма да скърцат.
    хихихихи - вечни...последното нещо което ще изгние в една кола ще са ресьорите сигурно...къде по-вечни?

    А залагам на буталата,че ще изкарат повече

    Информативно колко взимат за поциноване мисля,че го мереха на квадратен дециметър,а и колко големи детайли може да обработят.
    Луд умора нема,само се поти!!!

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Стефан
      Ти па. Не знаеш ли че Йори ако не поцинкова нещо днеска не може и да обядва.
      Йори да не може да обядва? Аууу...ужОс! Имал съм разправии с него по този повод - работата е сериозна...
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Tsvetan
        Информативно колко взимат за поциноване мисля,че го мереха на квадратен дециметър,а и колко големи детайли може да обработят.
        Някъде около 50 стотинки е цената. Не съм питал за размера на детайлите там където ходя, но съм намерил едно друго място където ще си занеса цялата рама.
        Това за ресорите е шега нали се сещаш обаче тия двамата се хванаха яко дори мойте не са поцинковани. Интересното е, че никога не съм ги чувал да скърцат.
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #19
          Ажоснах!!! НЕПОЦИНКОВАНО желязо в колата на ЙОРИ!!!!
          Куадра, да бегаме! Нещо става, сигурно света свършва. Ресорите му не са поцинковани а той обядва ... Тва или е некъф ахтунк, или второто пришествие.

          Коментар


          • #20
            Йори и ахтунг? Бегай бе, не мое да бъде...Като не са поцинковани сигурно и тях ги е направил от АЛУМИН
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от quadra
              Йори и ахтунг? Бегай бе, не мое да бъде...Като не са поцинковани сигурно и тях ги е направил от АЛУМИН
              не бе сигурно са от ЧУГУНИЙ.
              no signature no problems

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X