Обява

Свий
Няма добавени обяви.

FOX срещу KING

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • FOX срещу KING

    Някои може ли да ми помогне с избора ми
    Искам да си взема амортесъорите на Jeep-a и сега съм на кръстопът
    FOX ili King тунинговани от OffRoad Evolution

  • #2
    До: FOX срещу KING

    И FOX и KING предлагат клиентска настройка на твърдостта.
    Ама как се обяснява кое е меко, кое твърдо и кое стегнато.
    Заринах се с прехвалени амортисьори, докато разбера че за американците комфортно окачване не е изобщо както за нас в България комфортно окачване. Щото на тях пътищата са им гладки.
    Аз бих заложил на FOX PiggyBack w/ CD Adjuster.
    Ако имаше подходящ размер, до сега да съм ги пробвал.

    Коментар


    • #3
      До: FOX срещу KING

      Точно за тези FOX си мислех http://www.polyperformance.com/shop/...t-p-16738.html
      Ако си взема coil-over за отзад дали ще стане или Fox амортесьорите и едни прожини PolyPerfomance 6"

      Коментар


      • #4
        До: FOX срещу KING

        Явно мислиш за 39-ки.
        6" - труден лифт. Трябва да обърнеш драглинка. Терафлекс го правят.
        За койловъри трябва много рязане. Не знам отзад има ли място.
        Rough Country ПРОИЗВЕЖДАТ уникални(прогресивни) пружини на 6". Тези на Поли не съм ги пипал.

        Коментар


        • #5
          До: FOX срещу KING

          Не бях се сетил за Rough Country и са на много добри цени, за отзад си мислех ако могат коил овърите да се монтират под наклон, на мястото на стандартните амортесьори ама май няма да стане

          Коментар


          • #6
            До: FOX срещу KING

            Не може на мястото на амортисьорите.
            Койл-оувъра се монтира точно над ръкава, на мястото на пружината.

            Коментар


            • #7
              До: FOX срещу KING

              Rough Country ти ги пробва как ти се сториха като возене, могат да се карат за по магистрала :–) и от къде ги взе?
              Дай някакъв амортесъор, че ми се счупи задния и сега съм от уаз(отпара яко) при нормално положение е напълно разтегнат.

              А тези ранчо какъв боклук са, първо се прецака прехвалената им система за помпене, след това се чупи в буталото, писх им за гаранция тапаците ми вика неправилна експлоатация. Ама писах в JK-форума лепнах и снимки и сега има повече от 20 мнения, че не стават

              Коментар


              • #8
                До: FOX срещу KING

                А то по форумите е така. Някой си купува нещо, въобразява си че е супер, и го хвали. След няколко месеца се осъзнава, ама си трае. Да не му се смеят че се е набутал. Аз пък чета и купувам. После продавам.

                Пружините на Rough Country за TJ ги взех от ironrockoffroad. Нямат ги в прайслистата но продават всички продукти от фирмите на които са дилари. За TJ са супер, за JK не знам.

                Амортисьори които ще ти харесат не останаха. Преди няколко дена смених окачването на Наско. Питай.

                FOX имат дилър в Англия, който потдържа наличност. Другата седмица ще го пробвам.

                Коментар


                • #9
                  До: FOX срещу KING

                  Нещо на TERAFLEX пробвал ли си, защото имат дилър в турция и мога да си взема http://www.teraflex.biz/products/jk-...th-shocks.html за 1036$

                  Коментар


                  • #10
                    До: FOX срещу KING

                    Пробвал.
                    Вранглер JK Рубикон с 35-ци.
                    Окачването става една идея по-твърдо от заводското. Ама съвсем малко.
                    Не мога да кажа заради пружините ли е, или от амортисьорите.
                    Амортисьорите за 3 и 4 инча са с еднаква дължина. Или по-точно лифта 4" е с амортисьори за 3".

                    Тая схема на Терафлекс за обръщане на кормилната щанга, вече нещо не ми вдъхва доверие. Това от както видях изпълнението на Clayton.
                    http://claytonoffroad.com/product_in...75ab07bd6377a0

                    Коментар


                    • #11
                      До: FOX срещу KING

                      Супер много добре е станало.
                      Амортесьорите искам FOX, тези ще ги покарам малко. Всъщност искам коил-овъри ама ми трябва база от 4", и щом терафлекс са добри, направо другата седмица ги взимам. Сега съм с предна и задна регулируема щанга, тази която е към шасито, предните биалетни ми са JKS регулируеми, и дова допълнение за задния мост към щангата ми е на JKS. Ще останат някои работи.
                      Дали ще ми трябва преден кардан, моага ли за в началото без него?

                      Коментар


                      • #12
                        До: FOX срещу KING

                        Ако амортисьорите са по-дълги с повече от 6см от заводските,
                        предния заводски кардан, или по-точно карето към раздатката
                        не може да понесе ъгъла и вероятността да се счупи при скок е много голяма.
                        На 3" лифт с гуми 35" може да се кара с откачени стабилизиращи щанги.

                        Коментар


                        • #13
                          От: До: FOX срещу KING

                          След дълго мислене :-)малко чакане и коректно обслужване от страна на Гладиатор. Fox са вече при мен.
                          Сега остава да изчакам да акостира контейнера с пружините, кардани и щанги
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: FOX срещу KING

                            Първоначално публикуван от simov_mincho Преглед на мнение
                            След дълго мислене :-)малко чакане и коректно обслужване от страна на Гладиатор. Fox са вече при мен.
                            Сега остава да изчакам да акостира контейнера с пружините, кардани и щанги
                            Няма ли някоя снимчица да пуснеш, да оплакнем очички, че за FOX-ове и аз се каня. Сега англичаните ми мъдрят revalving-а, след всичкото инфо, дето им снесох...
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X