Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клапан резервоар за пълнене с азот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Клапан резервоар за пълнене с азот

    Здравейте колеги, търся от къде мога в България да намеря клапан за пълнене на азот, който седи монтиран върху допълнителния резервоар на амортисьора. По възможност 1/8, но може и компромис за размера. Трябва да е от резервоар без плаващ клапан, където азота и маслото си взаимодействат свободно, идеята ми е, че трябва да е устойчив на масло с уплътнения от Viton или Teflon, или др.
    Търся нов или свален от нещо, нямам претенции, два броя ми трябват.
    Ще съм много радостен, ако ми помогнете.
    Качил съм снимки, за да стане ясно какво имам предвид.

  • #2
    Хидак България .Подобни има на азотните акумулатори ,иглички съм взимал ,но попитай ,не съм виждал точно такъв .

    Коментар


    • #3
      После мисли за капачка с допълнително уплътнение, която реално уплътнява и не пуска нищо навън. Нещата с тоя вид иглички са зле до там че и FOX от известно време правят амортисьори със съвсем друга система за пълнене. На амортисьорите, които аз търкалях, реално уплътняваше втора капачка с нарочен O-пръстен. Когато и да ги допълвах, при развиване тая капачка правеше "пляк" от налягането под нея, въпреки игличката.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        Търси някой моторджия или сервиз за мотори.
        Повечето да не казвам всичките пистови мотори им се помпят предните вилки.

        Коментар


        • #5
          Здравейте, най-напред благодаря за отговорите ви.
          Стигнах до крайното заключение, че съм принуден да ги поръчам от тук https://www.schmidtyracing.com/ с доставка $40, та ако някой си хареса нещо не много голямо и има желание да си споделим доставката да ми пише.

          Търсих какви ли не варианти в бг и все греда. В Хидак предлагат иглички за азотните акумулатори, но тяло на клапан, не можеха да ми дадат някакво старини аз да си го изрежа от заваря съответно, но не беше вариат, понеже щеше да се деформира от прегряването, а и игличките им не са маслоустойчиви.
          Клапани от мотоциклетни амортисьори не можах да открия подходящ, но така или иначе те също не са маслоустойчиви, понеже в повечето случай са еднотръбни и имат вътрешен или външен плаващ клапан, който да разделя газа от маслото.

          Коментар


          • #6
            Има подобни (А може и същите да са ) в щуцерите на климатичните системи. Виж при авто климатикаджии.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X