Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Samurai на пружини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Към колегата пуснал темата - в София има един направен може ако идваш насам да те заведа да го разгледаш. Човека 2/3 Лада е вкарал вътре и е доста доволен. А относно възглавниците ще кажа само "Брей". Всичко става на Самурая и тва му е хубавото. В момента имам колебания точно на тази тема - възглавници или пружини, но си трач като стане готов тогава.
    VITARA, SAMURAI
    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
    RENAULT ESPACE QUADRA
    ...и едно сивикче за града...

    Коментар


    • #17
      Samurai благодаря ти много но скоро нямам път към София, а и за сега малко позамразих проекта понеже в момента имам страшно много работа. А както всички знаем тезиработи изискват страшно много време.

      Коментар


      • #18
        а ето й какво правят францъзите много добър кит изглежда монтирасе без заварки.......
        поздрави.....












        Коментар


        • #19
          Zenit знаеш ли кой е производителя на този кит и от къде евентуално може да се закупи. В Испания има ли го?

          Коментар


          • #20
            не във испания мисля че го няма даже и нищо подобно снимките ги имам от един испански форум на сузуки беше ги показал администратора....а сам ги виждал във френски или немски форум на една от снимките има име и телефон това е тунинг къща която се занимава само със сузуки......

            Коментар


            • #21
              а ето го и френския форум за които споменах...
              окачването стръва 1900€ със монтага.....
              не мога да намеря страница на ПРОИЗВОДИТЕЛА MEASSON
              ПОЗДРАВИ....

              http://forum4x4.com/forum/showthread.php?t=28265

              Коментар


              • #22
                Колега zenit, благодаря за снимките, невроятни технически решения за автомобил.Ще ти бъда много благодарен ако успееш да изровиш още някаква информация относно това окачване.
                VITARA, SAMURAI
                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                RENAULT ESPACE QUADRA
                ...и едно сивикче за града...

                Коментар


                • #23
                  И аз благодаря. Разгледах и форума. Сигурно пишат много полезни и интересни работи но за съжалени не разбирам идума френски. Ще потърся някой за помощ. Ако разбера нещо повече ще пиша. Чао.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X