Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въздушни възглавници за Паджеро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въздушни възглавници за Паджеро?

    Здравейте,
    Някой да е ползвал такъв кит?
    + и -?
    Откъде може да се купи?
    За това говоря:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:AIR-1000.jpg
Прегледи:1
Размер:13.9 КБ
ID:5858466
    I get High by going Down

  • #2
    До: Въздушни възглавници за Паджеро?

    Звънни за повече информация
    Представители сме на Firestone и Driverite за България и имаме решение!
    Димитър
    www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
    тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

    Коментар


    • #3
      До: Въздушни възглавници за Паджеро?

      и аз имам питане такива 1/2 port 2 bellow bags (2500lbs) предлагате ли
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        До: Въздушни възглавници за Паджеро?

        В Пловдив си имаме една фирма Гафар се казва там имат всичко като възглавници,ресори,доста видове болтове и всиакакви скоби.

        Коментар


        • #5
          До: Въздушни възглавници за Паджеро?

          колега гафар ги знам но мисля че предлагат само ресори и пружини не знам дали предлагат възглавници а и колегата които каза че имали май и той е от пловдив

          Коментар


          • #6
            До: Въздушни възглавници за Паджеро?

            колега Гладиатор интересува ме дали имате това http://www.viaircorp.com/280c.html и евентуално цена
            както и аир бага които съм пуснал

            Коментар


            • #7
              До: Въздушни възглавници за Паджеро?

              Здравей колега,
              На първия въпрос за възглавниците - ако искаш сам да си конструираш въздушно окачване възглавниците от този вид който си качил на снимка струват приблизително около 350лв бройката. Ако споделиш какъв е автомобила бихме могли да ти предложим готов кит с възглавници и монтажни к-кти точно за твоя автомобил. Цената за к-кт с такива възглавници е приблизително около 1100лв.
              На втория въпрос за компресора - Най малкия компресор за вграждане който предлагаме е от серия 300 http://www.viaircorp.com/325c.html
              и е Viair 325 на цена 388лв. Ако отново споделиш нуждите който имаш от компресор ще се постараем да ти направим най правилното за теб решение. Ако не ти трябва компресор за вграждане а преносим в зависимост от това какво ще помпиш има различни варианти за компресори на VIAIR от 195лв за преносим компресор до 665лв за цяла компресорна система с бутилка, компресор 325C, пресостат, уред с копче, ел инсталации, връзки и маркучи.
              Така че ако искаш звънни и на драго сърце ще те консултираме!
              Поздрави
              Екипът на Gladiator Offroad Technik
              Димитър Лазаров
              www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
              тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

              Коментар


              • #8
                До: Въздушни възглавници за Паджеро?

                ами за сега колега е само проучване до къде има части в България и дали мога да си го конструирам сам става въпрос за това предницата http://www.youtube.com/watch?v=rCfOD...layer_embedded
                http://www.youtube.com/watch?v=jx1kp...eature=related и отзад
                http://www.youtube.com/watch?v=EPd8CIVWrck&NR=1 снимка 2 и частите снимка 3 като има вариянти по снимка 3 тази е чиста пневматика
                има и електро пневматични а на снимка 2 е даден на континентал възглавница с това означениеContinental 1/2 port 2 bellow bags (2500lbs)това е за сега още сме на проекто проучване и се надявам да се мине във фаза изпълнение на проекта за което силно завися от това което ще намеря
                като се прибирам към пловдив задължително ще мина за консултация
                а да не забравя колата не е някоя серийна от скоро така че кит трудна работа търсил съм ей тва е идеята http://www.youtube.com/watch?v=XdW9b...eature=related
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от joromainata; 03-06-09, 20:00.

                Коментар


                • #9
                  До: Въздушни възглавници за Паджеро?

                  Някой по запознат би ли обяснил какво е полезното действие и ефективността на този вид окачване или на този кит.И как се монтира на паджеро 2.Може ли да се използва за състезателна джипка или само за джип който се използва за товарене. Според мен този вид би трябвало да намери приложение в това че ако караш рали можеш да си свалиш колата до минимум а когато се наложи преминаване на по сериозни препятствия да я напомпиш за преминаването и да я спуснеш после.Или пък ако във възглавницата има малко въздух при скок и презимяване въздуха ще се згъсти и пезимяването ще е по меко .
                  OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                  www.offroadprimorsko.com
                  0899883765

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въздушни възглавници за Паджеро?

                    Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                    ... Според мен този вид би трябвало да намери приложение в това че ако караш рали можеш да си свалиш колата до минимум а когато се наложи преминаване на по сериозни препятствия да я напомпиш за преминаването и да я спуснеш после ...
                    Много трудна (да не кажа невъзможна) работа е да докараш 2 в 1 - хем колата да е ралиджийка, хем и за траяли да става.

                    А за това

                    Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                    ... ако във възглавницата има малко въздух при скок и презимяване въздуха ще се згъсти и пезимяването ще е по меко ...
                    хората са измислили бъмп стоповете ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въздушни възглавници за Паджеро?

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Много трудна (да не кажа невъзможна) работа е да докараш 2 в 1 - хем колата да е ралиджийка, хем и за траяли да става.

                      А за това



                      хората са измислили бъмп стоповете ...
                      Чавдаре не говоря за 2в1 мисля си за кола ракиджийка когато имаш равни пътища и караш с висока скорост колата колкото е по свалена толкова е по стабилна и ако се наложи преминаване на някакви препятствия си я повдигаш и нямаш грижи. По клиповете ми се вижда че доста бързо сработва тази система и колата се повдига.

                      А за бъмп стоповете ми е ясно че са измислени вече.

                      И все пак ако някой от колегите от ГЛАДИАТОР има повече информация от нас нека сподели.Аз лично мисля че тази система ще е доста ефективна в нашите състезания тип (рали-трофи-траял) и ако имам малки разяснения бих я изпробвал.
                      OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                      www.offroadprimorsko.com
                      0899883765

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X