Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Окачване за Тойота MR2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Окачване за Тойота MR2

    Проблемът е следният. Въпросната машина е за смяна на амортесьори. Предните особено. В Тойота бг ми искат по 350 на парче за предени на брой и по 290 за задни на брой. Това ми се струва твърде скъпо. Имате ли идея от каде може да намеря? В ebay us намерих много добро окачване, но от 900$ там ми се връзва над 2200 лева да дойде до тук и се отказах. В ebay UK намерих предните по 50 паунда броя, но не доставят извън UK. Ще се радвам ако може някой да помогне с намирането, че почнах да се отчайвам вече. Ще ми се разпадне колата, то само на пружини се движа, много е гадно. А извън София вече не я вадч, щото хем ме е страх, хем ми прилошава от поклащането. За скости над 100 км/ч да не говорим, става неуправляема.

  • #2
    До: Окачване за Тойота MR2

    По ул.Симеон. САКС, МОНРО...

    Коментар


    • #3
      До: Окачване за Тойота MR2

      Там като чуят МР2 и им прилошава.

      Коментар


      • #4
        До: Окачване за Тойота MR2

        Намери си човек който пребивава в Английско да ти ги поръча и после да ти ги прати до БГ.

        Коментар


        • #5
          До: Окачване за Тойота MR2

          Да, вече мислих за това и му писах дори, но той е Артъ и се прави на велик, вече ми е отказвал... Най-много ми се иска да купя това от US. Меган рейсинг с 32 позиции, много приятно е и е пълен комплект, тампони, пружини, всичко. Е уси няма представителство тук, намерих в Европа, но ужасно скъпо. Работата е там, че 250$ е доставката, а с ддс 20% и мито 3-4% става друга сумата. Бих го купил, но май ще я продавам след няколко месеца, а се съмнявам да мога да го калколирам в цената. Твърде тежко е и за куфарна история, пък и на скенерите като видят окачване по куфарите, хаха... Тези от Uk не са оригинални, но сякаш ще свършат работа. Но пък нямат задни, а и задните са ми за смяна, оф голяма щуротия. Все си купувам машини на по 200к+ и все са за смяна на окачването.

          Коментар


          • #6
            До: Окачване за Тойота MR2

            1. Дай ми рама да проверя нещо.
            2. Каква и е цената в това състояние? Ако има цена моля и за повече подробности, година, километри, двигател и т.н.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              До: Окачване за Тойота MR2

              Какво нещо?
              За сега не я продавам, няма да има какво да карам. Също така не ми се продава с разбито окачване, щото цената ще е неудобна за мен. Като гледам в мобилето се въртят около 6-8к лева за тези години. Ако ще я продавам, ще е с 2 комплекта гуми и джанти и само тях ако сметнеш, че струват над 2к... Ще пусна тема за продажба, напролет. Сега трябва да задвижа диското 1-во.

              Коментар


              • #8
                До: Окачване за Тойота MR2

                Рамата е номера на шасито. Трябва да започва с JT....
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #9
                  До: Окачване за Тойота MR2

                  Да, аз знам какво е, питам какво ще проверяваш... Не сме се разбрали. Ще пусна ЛС...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Окачване за Тойота MR2

                    Колега ако си още навит за внасяне от Англия ми пиши на лични брат ми е там и без това ще ми праща едни двигателчеа за лодки ще ги смести и тях.Стига да не бързаш прекалено много
                    Toyota 4runner
                    3000cc V6

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X