Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Амортисьори

    Здравейте, момчета!
    Тук съм от няколко дни и старателно разгледах сайта,който много ми хареса!!! Дано съм оцелила мястото където да задам въпроса си. Марки амортисьори? Бихте ли ми казали от кои марки сте най-доволни или кои бихте предпочели за личните си автомобили,но ви е трудно да си позволите?
    Предварително благодаря

  • #2
    До: Амортисьори

    Няма такива ... всеки си ги харесва според цвета ... аз например ... бели ..
    Преди малко гледах един колега с жълти ... та.... така ...

    Тоест ... всичко е строго индивидуално, зависи от марката автомобил, окачването, ходове ...и най вече какво искаш да получиш от всичките тези железа.
    Скорост (рали) или траял (препятствия) ....

    Кажи за к'во става дума ...

    P.S. Ако е за лек автомобил ... кажи марка модел ....
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: Амортисьори

      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
      ... Кажи за к'во става дума ...
      Дискусия за амортисьори в Икономика, наука, философия ...


      П.П. А иначе аз още съм на белички с оранжеви маншончета. Ама щом казват, че тази година жълтото било на мода ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        До: Амортисьори

        За съжаление, не. В смисъл - не му е тук мястото на въпроса.
        Мястото на този въпрос би било най-подходящо тук .

        Отделен е въпросът, че в питането няма нищо конкретно - за какъв автомобил, за какви цели ще са нужни и т.н.
        Както ще се убедиш по-късно - не винаги само марката на дадени части е определяща за тяхното качество и функционалност. Освен това почти всяка марка си има различни модели и модификации на отделните продукти, с различни характеристики. Така е и при амортисьорите.

        Освен това, основно правило тук, във форума е: преди да напишеш нещо, е добре да попрочетеш тук-там в темите, да използваш услугата на "търсачката" (ето един пример за работата й: при въведено условие за търсене "марки амортисьори", резултатът е следният), след това да поставиш конкретните въпроси, които те вълнуват.

        Моля, модераторите да преместят темата в подходящия подфорум.

        И за финал - след укорителните ни публикации като за начало, нека все пак да пожелаем успешно пребиваване на колегата/ колежката Georgieva сред нас.
        Последно редактирано от nickbochev; 27-06-08, 23:27. Причина: добавка на уточнение
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #5
          До: Амортисьори

          Аз не мисля че на някой може да му е трудно да си позволи амортисьорите от който има нужда. По скоро липсата на официален представител, създава известни затруднения с доставката и гаранцията.
          Мога да подредя шест модела по цена, които лично на мен ми липсват на Българския пазар.

          Black Diamond - All Terrain

          Doetsch Tech - 8000

          Pro Comp - MX6

          Bilstein - 5150

          Pro Comp - MX6R

          Bilstein - 7100






          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X