Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нови предни амортисьори Bilstein B6 или KYB AGX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нови предни амортисьори Bilstein B6 или KYB AGX

    Нищо, че колата ми в още в бокса от 3 седмици, реших вече да прегледам как стои положението с предните амортисьори, които са за смяна.

    Спрял съм се на 2 модела - Bilstein B6 Sport и KYB AGX (които са и с врътка за настройка). Колата е Сузуки Витара къса база, но пиша в общия форум, за да може повече хора имали опит с въпросните амортисъори (ако има такива изобщо) да прочетат и да дадат мнение за самите тях, а не специално за ползването им при дадена марка джипове. Имайки предвид, че колата е с независимо предно окачване и за сега смятам да го запазя, търся амортисьори, които ще предложат повече стабилност при по-бързо каране по неравен терен. За каране по по-разчупен такъв (по-trials-ко) надали има много значение, защото то независимото толкова си може, не зависи от амортисьорите. Колата е с около 3" лифт с подложки.

    Ако някой има мнение относно някой от двата модела, нека го сподели, ще съм благодарен.

  • #2
    До: Нови предни амортисьори Bilstein B6 или KYB AGX

    и двата модела които си посочил са с предназначение - не за оффроуд. някои модели С У В излизат с такива по рождение.
    са офроуд (туристически) търси газово- маслени на олд мен ему (ОМЕ), ТЖМ или КОНИ хеви трак. вършат работа и за по здраво каране.

    за да отидеш в околоземна орбита обаче ти са нужни койл-овъри на фокс, кинг, билщаин и... за офроуд плюс преработка на окачването, но ...$$
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #3
      До: Нови предни амортисьори Bilstein B6 или KYB AGX

      Мен ми трябват аморти, които да заменят оригиналните (вече заминали) такива на предното окачване (тоест мен ми трябват не shock absorbers, а така наречените struts, които са като носеща част от окачването), което е независимо, а такива на OME и разни други по-hard ориентирани производители няма да намеря, трябват преработки и както каза ти - цената отива към небето. Именно поради тази причина търся някакви малко по-добри от оригиналните, които да са направени за този автомобил. За сега искам препработките да са на минимално ниво, нямам намерения за цял преден мост

      Коментар


      • #4
        До: Нови предни амортисьори Bilstein B6 или KYB AGX

        Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
        Мен ми трябват аморти, които да заменят оригиналните (вече заминали) такива на предното окачване (тоест мен ми трябват не shock absorbers, а така наречените struts, които са като носеща част от окачването), което е независимо, а такива на OME и разни други по-hard ориентирани производители няма да намеря...
        можеш да намериш!
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #5
          До: Нови предни амортисьори Bilstein B6 или KYB AGX

          А не ти ли харесжат моите, на Monroe 4x4 Adventure?!? Те са малко твърдички, но имам съмнения, че са ми пробутали такива за дълга база... токава не знаех, че има разлика и не обърнах внимание!
          Само ще спомена, че амовете нямат грешка!!!
          Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

          Коментар


          • #6
            До: Нови предни амортисьори Bilstein B6 или KYB AGX

            Ще преразгледам на ново алтернативите, мерси!

            Коментар


            • #7
              До: Нови предни амортисьори Bilstein B6 или KYB AGX

              Първоначално публикуван от kirilpetrov Преглед на мнение
              А не ти ли харесжат моите, на Monroe 4x4 Adventure?!? Те са малко твърдички, но имам съмнения, че са ми пробутали такива за дълга база... токава не знаех, че има разлика и не обърнах внимание!
              Само ще спомена, че амовете нямат грешка!!!
              Кире, имам доста предубеждения относно Monroe..

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X