Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Nisan X-Trail

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повдигане на Nisan X-Trail

    Здравейте колеги,
    Имам Nisan X-Trail Т30 и искам малко да го надигна за да мога по-спокойно да минавам през една рекичка. Моля за помощ и насоки от къде да мога да намеря подложки за модела. Благодаря.

  • #2
    От: Повдигане на Nisan X-Trail

    Намерих. Благодаря все пак
    ��

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Х. Христов Преглед на мнение
      От: Повдигане на Nisan X-Trail

      Намерих. Благодаря все пак
      ��

      Здравей!

      Сподели инфото и дали си доволен? Как се държи колата като стабилност на пътя и извън, след повдигането? Проблеми с 4х4 режима?

      Коментар


      • #4
        Аз повдигнах моя Х-Trail с кит комплект, който един познат ми го внесе от Канада с всичките му там сертификати за експлоатация по техните пътища. Мога да кажа че вече година и половина го експлоатирам и автомобила се държи на магистрала и завой като сток вариант, никаква промяна от преди повдигането. Над 80000км. без каквато и да е повреда по трансмисия и окачване. Автомобила на пресечен терен стана неузнаваем , там където ходих с Витара преди сега минавам и с него . Увеличих съответно размера на гумите и сложих А/Т . Сега съм поръчал да ми донесат блокаж за заден диф и по бавна първа скорост от Русия за да е пълно удоволствието. Поздрави.

        Коментар


        • #5
          Много добре! Но дай снимки, цена и информация за кит-а, снимай Нисана след повдигането и новите гуми. Така ще си полезен и за другите.
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • #6
            Кита както казах е внос от Канада. Монтиран е преди година и половина и няма как да разглобя автомобила за едни снимки но по спомен като цена беше около 600$.

            Коментар


            • #7
              Гумите бфгуудрич 235/70r16 A/T KO2

              Коментар


              • #8
                Иначе кита е бил взет от някакъв местен оффроуд център . Мога да окажа съдействие на силно желаещи колеги от форума да се сдобият с такъв кит.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от vasilev Преглед на мнение
                  Кита както казах е внос от Канада. Монтиран е преди година и половина и няма как да разглобя автомобила за едни снимки но по спомен като цена беше около 600$.
                  Щом не можеш да снимаш, поне опиши какво съдържа кита - пружини, подложки, амортисьори или нещо друго.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #10
                    Снимай поне как изглежда визуално сега отвън. Поне за ориентир на други ще е от полза, а и на мен ми е интересно да видя какво се е получило.
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • #11
                      За който успее да го прочете. Интересно решение за около 2-3 инча лифт. Човекът си е правил няколко експеримента, докато докара нещата да се получат - https://www.drive2.ru/r/nissan/x_tra...7146319187156/
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от vasilev Преглед на мнение
                        Аз повдигнах моя Х-Trail с кит комплект, който един познат ми го внесе от Канада с всичките му там сертификати за експлоатация по техните пътища. Мога да кажа че вече година и половина го експлоатирам и автомобила се държи на магистрала и завой като сток вариант, никаква промяна от преди повдигането. Над 80000км. без каквато и да е повреда по трансмисия и окачване. Автомобила на пресечен терен стана неузнаваем , там където ходих с Витара преди сега минавам и с него . Увеличих съответно размера на гумите и сложих А/Т . Сега съм поръчал да ми донесат блокаж за заден диф и по бавна първа скорост от Русия за да е пълно удоволствието. Поздрави.
                        Витарата има бавни. Ако терена е за Витара, с Нисана не се ли претоварва съединителя?

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Двигателист Преглед на мнение

                          Витарата има бавни. Ако терена е за Витара, с Нисана не се ли претоварва съединителя?
                          Компенсирам с мощност 2.5 бензин 165кс. И точно за да избегна по нататъшни проблеми с съединителя съм заръчал по бавна първа скорост.

                          Коментар


                          • joro359
                            joro359 коментира
                            Редактиране на коментар
                            Може ли малко повече инфо за тази бавна първа скорост?

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X