Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пружини от село Крън.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пружини от село Крън.

    Решил съм да сменям пружините, с такива от село Крън. Един познат, също ме попита за въпросните пружини. Казват, че били ментета и се чупели лесно.
    Някой има ли такива и доволен ли е ?
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    От: Пружини от село Крън.

    Използвам четири на бъгито и возят перфектно,за пет сезона не успях да ги счупя!
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #3
      От: Пружини от село Крън.

      Благодаря. Притеснява ме, да не се смачкат бързо. А 5 сезона, си е доста
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Пружини от село Крън.

        От крънските пружини има доволни, има и недоволни. lubashki77 e с крънски пружини на терано например. На друг колега с терано бяха правили, но не ги бяха уцелили - бяха прекалено меки.

        Аз съм доволен от TrailMaster. От първия събор на Приморско до сега няма забележимо спъхване. Но състезател не съм.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Пружини от село Крън.

          За TrailMaster не се и съмнявам, както и за ОМЕ. Дано моите и на другия колега, с такъв джип, ги уцелят.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #6
            От: Пружини от село Крън.

            За да не попаднеш във ситуация,трябва да знаеш какво точно искаш.Това са няколко неща,външен диаметър,височина(дължина),брой витки,диаметър на тела и как завършва във краищата,при мен беше лесно,копирах предни и задни на Профлекс.

            P.S.Ако ще експерементираш,едва ли ще уцелиш от първият път!
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • #7
              От: Пружини от село Крън.

              Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
              Решил съм да сменям пружините, с такива от село Крън. Един познат, също ме попита за въпросните пружини. Казват, че били ментета и се чупели лесно.
              Някой има ли такива и доволен ли е ?
              За чупенето -не се чупят,но когато се направят за по голям лифт,и се слягат много,който прави по големи пружини го изпитва на гърба си,ако са по малки пружините не слягат толкова,зависи и от експлоатацията на машината и дебелината на тела,от там се определя и твърдостта на пружината.
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X