Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спортно окачване на Дифендър с FOX и FOA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Спортно окачване на Дифендър с FOX и FOA

    Важното е че сега върви както казваш, нерзбрах сега с тези неща на него ли е, и карал ли си го повечко да разкажеш как се държи, с направени/оправени по този начин неща?
    Случайни хора УАЗ не карат

    Коментар


    • #17
      От: Спортно окачване на Дифендър с FOX и FOA

      Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
      Важното е че сега върви както казваш, нерзбрах сега с тези неща на него ли е, и карал ли си го повечко да разкажеш как се държи, с направени/оправени по този начин неща?
      Както писах се отказвам от проекта. В момента е с оригиналните кули на окачването с +2" пружини и обикновени ProComp амове.
      Обявата за продажба на дифендъра вече е в раздела Продава.
      sigpic

      Коментар


      • #18
        От: Спортно окачване на Дифендър с FOX и FOA

        Много хора се наиграваме супер елементарно от "майстори" и в един момент всичко ни се скапва - ентусиазъм и тн... Хубаво е да има такива теми, защото тези хора трябва да се сочат с пръст и да не се стъпва при тях. Най-големият проблем на един клиент е, че дава пари напред, после си взема недоволен колата, но сметка почти никога не търси. По този начин си отглеждаме нагли псевдопрофесионалисти и ефектът на доминото е на лице. За съжаление все по-малко може да се разчита на някой, а най-лошото е, че дори и торби с пари да им изсипваш, пак няма да се напънат, постараят, или побързат да направят нещата в срок. В сверата на услугите сме гола вода....
        ТКЗС за цял живот

        http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

        Коментар


        • #19
          От: Спортно окачване на Дифендър с FOX и FOA

          Може да не е по темата, но искам да похваля дядо Владо в това отношение, много съм доволен от отношението му към Врангела ми. Единственото при тях е че и те имат доста работа и гледат на всички да помогнат, а поради това всичко се бави.
          Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
          http://www.facebook.com/JeepBG
          LZ1GGC

          Коментар


          • #20
            От: Спортно окачване на Дифендър с FOX и FOA

            Хубавото при дядо Владо е, че познават (и уважават) парите. Пипат си работата и не летят в небесата.
            За да имам пари да платя на другите (лятящи в небесата с по 50-60 лв. на час) трябва да изкарвам повече от тях. Тва значи по 7-10к месечно...
            Като стигна тази заплата - ще им се обадя
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • #21
              От: Спортно окачване на Дифендър с FOX и FOA

              Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
              ?...
              [ATTACH=CONFIG]522831[/ATTACH]

              Така приключи опита ми с ФОА и най-вероятно повече няма да ги пипна.
              Кой ти тунингова амортисьорите така?
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #22
                От: Спортно окачване на Дифендър с FOX и FOA

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                Кой ти тунингова амортисьорите така?

                Флекса, ама не Гого
                sigpic

                Коментар


                • #23
                  От: Спортно окачване на Дифендър с FOX и FOA

                  Новото име на сервиза на Соти и Йори се казва "Сори"
                  Не съм го измислил аз, казаха ми други попарени клиенти.
                  Явно и други остават недоволни от услугите им въпреки техния "перфекционизм".
                  sigpic

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X