Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тая лебедка става ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Да. Ако са знаели за какво я взема, са пример за непочтенни търговци. Или за невежество. Което пак опира до непочтенност, не може да не те интересува какво продаваш. Особено като става дума за живота на хора.

    Коментар


    • #17
      Колеги ...
      Никой на вижда какво пише на опаковката .... Произведено за "EUROMASTER BG" ... !!!
      За да не пише направо Made in China.

      Нищо хубаво от тази фирма не съм видял .... само чугунени чукове !!!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #18
        А, едни червени дрелки и флексове ли? Ако е това - беля работа. Откровен кетай, ІІ качество. Не е ІІІ, ама е далече от І.

        Коментар


        • #19
          Същите ...
          Ама колегата да каже и цената .....
          Ще бъде показателна !!

          Това нещо ако струва повече от 300 лв ...... те на !!!
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #20
            Второто име на тая фирма е "Отпадък" и цените са много високи за качеството на "стоките" им.
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #21
              Re: Тая лебедка става ли?

              Съжалявам, че малко късно отговарям, но... Цената на която я е взел моя човек е 215лв! Затова и питах.
              Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

              Коментар


              • #22
                Re: Тая лебедка става ли?

                Първоначално публикуван от Ato Преглед на мнение
                Съжалявам, че малко късно отговарям, но... Цената на която я е взел моя човек е 215лв! Затова и питах.
                ATO Аз внасям всякакви стоки от Китай включително и лебедки. Тази за която става въпрос е възможно най-ниското качество, дори и за 215 лв. е адски скъпа с оглед на това какво получаваш, тя тръгва от Китай за жълти стотинки. Нашите 3000ЛБ струват 290 лв. но въобще не могат да се сравняват с тези. Като им знам цените в Китай такова качество в БГ би трябвало да струва около 120лв. Да не говорим че думата "сертификат за качество" на тази фирма е напълно непозната

                Коментар


                • #23
                  Re: Тая лебедка става ли?

                  Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                  ATO Аз внасям всякакви стоки от Китай включително и лебедки. Тази за която става въпрос е възможно най-ниското качество, дори и за 215 лв. е адски скъпа с оглед на това какво получаваш, тя тръгва от Китай за жълти стотинки. Нашите 3000ЛБ струват 290 лв. но въобще не могат да се сравняват с тези. Като им знам цените в Китай такова качество в БГ би трябвало да струва около 120лв. Да не говорим че думата "сертификат за качество" на тази фирма е напълно непозната
                  Смешното в случая е, че лебедката му е продадена от "приятел" и "на далавера"
                  Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Тая лебедка става ли?

                    Както се казва"Пази ме боже от приятели,от неприятелите аз сам се пазя".В магзина на Евромаркет в Сф видях и една лебедка,мисля 1200либри,изглеждаше като истинска,струваше 1600лв.Но наистина непознават такива неща като "сертификат за качество",по едно време имаха някакви водоструики и на въпрос за срока на гаранцията-"нямат гаранция,нов продукт още няма части..",голяма работа...
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Тая лебедка става ли?

                      Първоначално публикуван от Ato Преглед на мнение
                      Един приятел ми показа тази лебедка, която е взел за да монтира на бордова УАЗка. Човекът не е офроудаджия, но си изкарва прехраната в гората и много често кара доста тежък офроуд (без да знае, че така му викат у София).
                      Та молбата ми е да ми кажете става ли тая лебедка за нещо (позната ли ви е марката) и би ли изтеглила УАЗка от калта. Приятеля ми няма зорлем да се окопава, но може да му се наложи да си помогне някъде.
                      Благодаря предварително!
                      Такава лебедка ми извади Фронтерата заедно с моторницата/800кг./от язовира след като ми отказа предния мост.Наклон около 30-35градуса и окопани задни гуми в калта,е разбира се и с помощ от първа бавна скорост.Купих я да вадя моторницата от водата.Засега ми върши добра работа!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Тая лебедка става ли?

                        Лебедката е, за да се разчита на нея, а не за украса!
                        Това дето показва колегата, освен да осакати някой друго не може!
                        Много по-удачно е било да вземе един джек.
                        LZ1HKW
                        Реглаж на преден и заден мост
                        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                        Коментар


                        • #27
                          До: Тая лебедка става ли?

                          Точно такава лебедка скапах при опит за вдигане на бетонен пръстен за кладенец.
                          Моторът не изпуши а редукторът почна да прескача. По-добре нещо на което може да се разчита - това не става за нищо.
                          Иначе преди няколко години си купих бормашина и флекс Raider. След наистина много, ама много тормоз и доста фрезови операции бормашината сдаде багажа (разбита втулка на шпиндела) а флексът още си живее. За цената, на която са купени са повече от добри.
                          Но лебедката определено не става. Друга грешка са бензиновите им триони, които изкарват сегментите през ауспуха след 20мин работа
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #28
                            До: Тая лебедка става ли?

                            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                            Точно такава лебедка скапах при опит за вдигане на бетонен пръстен за кладенец.
                            Моторът не изпуши а редукторът почна да прескача. По-добре нещо на което може да се разчита - това не става за нищо.
                            Иначе преди няколко години си купих бормашина и флекс Raider. След наистина много, ама много тормоз и доста фрезови операции бормашината сдаде багажа (разбита втулка на шпиндела) а флексът още си живее. За цената, на която са купени са повече от добри.
                            Но лебедката определено не става. Друга грешка са бензиновите им триони, които изкарват сегментите през ауспуха след 20мин работа
                            за бормашините и флексовете съм съгласен, за домашно ползване стават ама лебедка да разчиташ на нея в екстремна ситуация а тя да е за скапана по добре да я няма.А може ли някой да ме просветли какво е това животно за което споменава Стефан " джек "
                            Където Бирата, Там и Аз...

                            Коментар


                            • #29
                              До: Тая лебедка става ли?

                              Приятели и рода най-лесно се набутват !
                              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                              Коментар


                              • #30
                                До: Тая лебедка става ли?

                                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                                Точно такава лебедка скапах при опит за вдигане на бетонен пръстен за кладенец.
                                Моторът не изпуши а редукторът почна да прескача. По-добре нещо на което може да се разчита - това не става за нищо.
                                Иначе преди няколко години си купих бормашина и флекс Raider. След наистина много, ама много тормоз и доста фрезови операции бормашината сдаде багажа (разбита втулка на шпиндела) а флексът още си живее. За цената, на която са купени са повече от добри.
                                Но лебедката определено не става. Друга грешка са бензиновите им триони, които изкарват сегментите през ауспуха след 20мин работа
                                Лебедката върши работа все още!Особено с полиспас,по-бавно, но по добре с нещо,отколкото без нищо!Когато сдаде багажа ще пиша.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X