Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прекъсвач на плюса за лебедка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    Аха, аха! Къде им е магазина на тия доблестни мъже?
    Ами ето им адресчето. Даже и GPS координати са си дали:

    To contact Ramsey Winch Company:
    Mailing Address P.O. Box 581510
    Tulsa, OK 74158

    Shipping Address 1600 N. Garnett Road
    Tulsa, OK 74116

    GPS Coordinates N36° 10.721’ W95

    А причината за липсата на пълна спецификация може и да е съвсем прозаична - устройството може да се използва с лебедките на Ramsey. Оттам нататък най-вероятно малко клиенти се интересуват.
    То колко ли и правят разлика между ампер, волт и ват

    А, вервай ми, не е леко да си търговец с разглезени клиенти каквито са щатските. Ама изобщо хич ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #77
      Тази фирма е водеща в безконтакните управления на всякъкъв вид ел. двигатели. вл. и с огромни мощности. Та тези контактори и релета се монтират в ел. автомобили които най често работят от 24-70V.
      А тук има повече инфо http://www.curtisinst.com/index.cfm?...lbrights%2Epdf

      Коментар


      • #78
        Гледам си тука един 500 А тиристор и си викам колко щеше да е хубаво ако можеше и да се изключва... А той само се включва
        Няма контакти, няма искри, няма износване...

        Коментар


        • #79
          Няма ли магазин в България?(((
          Ония вече не ме интересуват с нищо. Само Къртис.

          Коментар


          • #80
            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Няма ли магазин в България?(((
            Ония вече не ме интересуват с нищо. Само Къртис.
            Имат ето го:
            Curtis-Balkan ood
            Tel: 359-2-55 2141
            Fax: 359-2-9559-477

            Ако не са валидни телефоните мога и други да изровя

            Коментар


            • #81
              Ето и адреса:
              Фирма:КЪРТИС/БАЛКАНГрад:СофияПощ. код:1618Адрес:бул. "Цар Борис III" 156Телефон:+359 2/9559229, 9559893, 8552141Факс:9559477E-Mail:curtisbg@techno-link.comWeb:www.curtisinst.comРъководител:Петър ПоповЗа контакти:Петър Попов

              Коментар


              • #82
                Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                Ето и адреса:
                Фирма:КЪРТИС/БАЛКАНГрад:СофияПощ. код:1618Адрес:бул. "Цар Борис III" 156Телефон:+359 2/9559229, 9559893, 8552141Факс:9559477E-Mail:curtisbg@techno-link.comWeb:www.curtisinst.comРъководител:Петър ПоповЗа контакти:Петър Попов

                Благодаря за съдействието
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #83
                  хайде да се разберем кой ще ходи на раознаване, защото ако в понеделник се изсипем там в индианска нишка, тия неща може да поскъпнат
                  drive alive

                  Коментар


                  • #84
                    Ке го бъде ли или нема да го бъде

                    Ходи ли някой на разузнаване какво стана? Уж в индианска нишка щяхте да ходите а сега мълчание .
                    Много ми е интересно дали наистина ще свършат работа тези изключватели .

                    Коментар


                    • #85
                      Здравейте , стана ми интересно за тези прекъсвачи на плюса, защото и аз съм набарал някаква джаджа и си мисля да я ползвам за ключ маса , но да питам дали пък не може да се ползва и за плюса. Не я знам колко ампера е , само знам , че е за 24 волта. Ето я
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #86
                        Забравих да дам размери: медната пластина е дебела 4 мм., а контакта на страна е 6х35 мм. Има и някакъв биметал ми се струва. Предполагам , че като се даде плюс на малкото кабелче бобината включва и има маса, а като няма напрежение изключва. А дали може обратното да се прекъсне плюса и на малкото кабелче да се дава минус. Не разбирам от ел. така , че ако говоря глупости не ми се смейте.

                        Коментар


                        • #87
                          На капака се вижда някакъв надпис. Кажи какво пише там?

                          Коментар


                          • #88
                            Абе и аз се мъчих да го разчета ..... ама стигнах само до BOSCH ..
                            а исках да видя номера ?!
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • #89
                              Под BOSCH пише 0333331009, като за последната 3-ка не съм сигурен, може да е 8 или 9, трудно се чете.

                              Коментар


                              • #90
                                0 333 301 009 е номера
                                Реле за акумулатор ... каквото и да означава това ?!!
                                На 24 Волта.
                                На една от машините, на която се монтира гледам че стартера е 6,6 kW ..
                                Тоест може да върши някаква работа ама на 12V ... как ще го комутираш ??
                                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X