Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подарък лебедка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подарък лебедка

    Здравейте,
    Искам да купя лебедка за ловния джип на съпруга ми Мерцедес Г класа. Не знам какво да търся и от къде, както и какво е важно да гледам. Харесах ето това, но въобще не знам как да изчислявам коефициенти, така както са описани в съветите.



    Ще бъда благодарна за вашите съвети и мнения.
    Последно редактирано от nickbochev; 18-01-16, 00:34. Причина: снимка, вместо линк към онлайн-търговец

  • #2
    От: Подарък лебедка

    Абонирам се за темата .
    Само за да видя рекламните слогани .

    Коментар


    • #3
      От: Подарък лебедка

      хмм, защо не попиташ някой от ловната дружинка "според него" какво би било нужно? Че от лов до лов, разликата е като между развален сок капи и коктейл кайпирьошка. И без шега - какъв е джипа и какво видимо има по него по-различно от стандартните за теб?
      ;-)
      Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
      нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

      Коментар


      • #4
        От: Подарък лебедка

        Ако цената е фактор-взе,ай тази лебедка. Ако не е-виж в Gladiator offroad techik-там продават с марката WARN, което е "мерцедеса" на лебедките, но струват по над 2000 лева.
        За Мерцедес Г класа гледай да поше 12 000-това е силата която развива при дърпане, и се измерва в либри. Ако разделиш тази стойност на 2,2 ще получиш колко е силата в килограми, но това е без значение, щом не можеш да се ориентираш в сметките.

        Та каквото и да вземеш-гледай да е с означение 12 000. Има по 9000, по 9500, по 10 000, но за Г-класа ще дойдат малко слаби.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Подарък лебедка

          Благодаря за отговорите. Попитах ловци от ловната дружина и всеки ми казва различни неща.
          Това е джипа

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:G.jpg
Прегледи:1
Размер:21.3 КБ
ID:5699033

          Не знам дали ви ориентирах , но и аз не съм
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 18-01-16, 09:52.

          Коментар


          • #6
            От: Подарък лебедка

            Определящо е цената и сервиза освен либрите (теглителното усилие). За тях вече са ти отговорили. Доставчици за БГ-то освен "Гладиатор" Пловдив, са и Явор "Вромос" Бургас, и Зундерт София, има и в интернет на една хасковска фирма (аз ползвам тяхна малка и съм доволен). Добре е лебетката освен жично управление да има и безжично, но не е задължително...обаче е задължително да знаеш дали "Г-цата" на половинката ти е с 12 волта инсталация (стандартна) или 24 (армейска).....друго не се сещам, за въпроси звънкай.
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: Подарък лебедка

              Ако тове не е опит за нескопосана реклама, по-добре му дай ваучер за подарък да си я купи избере сам щото шанса да уцелиш каква му харесва и/или трябва е около минус безкрайност.
              От друга страна доколкото познавам ловците и такава става:

              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Подарък лебедка

                Абе брат ми. Мноо як джип за лов с ноо яка лебедка. Тая лебедка не е сигурно дали и прасето ше изтегли.
                Иначе един WARN 12000 либри става за Гегата.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #9
                  От: Подарък лебедка

                  И аз съм за Warn , моята беше 9500 lb и ме вадише отвсякъде !
                  Land rover 2.5 tdi
                  0884035413

                  Коментар


                  • #10
                    От: Подарък лебедка

                    Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
                    И аз съм за Warn , моята беше 9500 lb и ме вадише отвсякъде !
                    +1, ама Warn-а има един неприятен момент - цената му е 2-3Х тази на китайките. В частност, на 9.5ХР му искат 2500-3000 лв ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Подарък лебедка

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Тая лебедка не е сигурно дали и прасето ше изтегли. Иначе един WARN 12000 либри става за Гегата.
                      Моята е баш такава, 3000лб (1тон демек) ами за маневриране и вкарване на неработещи джипки в гаража е прфектна и е по-добра от трима здравеняци доказано.......
                      ...... Иво-полис е с ке-тай-йец, той колко строшляци ми е помогнал да вкарам в гаража - брой нямат. Калин и той е "чихуахуа" няма ядове, напреки ми е дърпал "Рейндж", "Мишеморката" на другия Иво, репатрака на Марин.....има много с не "Уорн" и си ги ползват безгрижно, не бутайте дамата къде гюбрето$$$$
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #12
                        От: Подарък лебедка

                        Как па един не препоръча някой от форумните търговци!??

                        А и това за избора на лебедка,в зависимост от това какво се лови,много ми хареса! И сигурно е вярно-като гледам тоя Вранглер по горе ,гаранция е "птичар"!!
                        Последно редактирано от REGULATOR; 18-01-16, 17:35.
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • #13
                          От: Подарък лебедка

                          Круме, как пък няма да видим някога с тебе нашите жени да ни купуват лебедки...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #14
                            От: Подарък лебедка

                            Ми те нашите като не искат да ни купуват-ние им ги купуваме на тях. Аз например бях купил 4 кобри на бившата. На тя не ги хареса нещо, и отидоха на джипа. Кво да ги правя като не ги харесва-няма да ги хвърля я...

                            То и затова вече е бивша.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Подарък лебедка

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              Моята е баш такава, 3000лб (1тон демек) ами за маневриране и вкарване на неработещи джипки в гаража е прфектна и е по-добра от трима здравеняци доказано.......
                              ......
                              Деди! И си прав и не съвсем. Нема баш на тебе да ти обяснявам за силите и моментите. Едно е по равно, съвсем друго в гората.
                              А форумни търговци някой ги спомена по-горе.
                              п.п. Да си жив и здрав Крумчо! Хареса ми как изглеждаш.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X