Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лебедка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лебедка

    Здравейте, искам да попитам за лебедка от нисък клас, която да ми помага в софт терени. Далеч съм от мисълта за "заблатване" , просто искам нещо, с което да ми удари едно рамо в кофти ситуация. Джипката не е лекичка (терано 1) и ще стане на "свинче звънче" (в името на коледния дух) ,но какво да се прави.
    Идва и следващия проблем: студент съм и кинтите са "тънки" Просто смятам, че ще е по-добра идея китайска ел. лебедка отколкото механична.
    И да попитам последно какво мислите за тази лебедка (12V 3500 LBS STANDART - CHAMPION WINCH) цената 250 лева в emk-33 ме устройва или да ми препоръчате нещо друго ...
    благодаря и Весели празници!!

  • #2
    От: Лебедка

    По-добре, дай малко повече пари за по-голяма лебедка. Един път ще закъсаш както трябва и с тази малка лебедка си до никъде. По-добре голяма, но да знаеш, че имаш!
    Успех!
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #3
      От: Лебедка

      Колега,с тази лебедка 3500 LB само на асвалта ще можеш да се дърпаш малка е за Терано 1!
      Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
      Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
      "Mud Angels" Stara Zagora

      Коментар


      • #4
        От: Лебедка

        ........а и рьчната си е рьчна,няма да те остави точно когато ти трябва.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Лебедка

          Значи по-добре ръчна отколкото тоя китайски миксер правен в час по трудово. Мислех си даже и за ХАЙЖАК, че хем крик , хем може да се ползва и за лебедка.....
          При мен водещото нещо са кинтите, "нЕкви къси са"....по тях се насочвам за изборът си.

          Коментар


          • #6
            От: Лебедка

            При мен е лебедката на edoors, ела да е видиш, 10000 либри, мисля че я продаваше за 650лв....
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: Лебедка

              Първоначално публикуван от JMUDI Преглед на мнение
              Здравейте, искам да попитам за лебедка от нисък клас, която да ми помага в софт терени. Далеч съм от мисълта за "заблатване" , просто искам нещо, с което да ми удари едно рамо в кофти ситуация. Джипката не е лекичка (терано 1) и ще стане на "свинче звънче" (в името на коледния дух) ,но какво да се прави.
              Идва и следващия проблем: студент съм и кинтите са "тънки" Просто смятам, че ще е по-добра идея китайска ел. лебедка отколкото механична.
              И да попитам последно какво мислите за тази лебедка (12V 3500 LBS STANDART - CHAMPION WINCH) цената 250 лева в emk-33 ме устройва или да ми препоръчате нещо друго ...
              благодаря и Весели празници!!
              Тази лебедка според мен ще можеш да я ползваш единствено с две полиспасни ролки, ще е доста тегава работа!

              Коментар


              • #8
                От: Лебедка

                Първоначално публикуван от JMUDI Преглед на мнение
                Значи по-добре ръчна отколкото тоя китайски миксер правен в час по трудово. Мислех си даже и за ХАЙЖАК, че хем крик , хем може да се ползва и за лебедка.....
                При мен водещото нещо са кинтите, "нЕкви къси са"....по тях се насочвам за изборът си.
                Като кинтите са проблем - не ги давай за глупости! Лебедка 3500 е за АТВ, не за джип!
                Добре си помислил за хай лифта. Че няма да го използваш като лебедка - няма да го ползваш, че упражнението е бавно и тегаво, но в някои случаи с негова помощ може да се измъкнеш и без лебедка. Ама пък джипът трябва да е пригоден за вдигане с джек. Щатните пластмасови брони не стават за целта ...
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 24-12-12, 10:10.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  От: Лебедка

                  Огледай се за втора употреба поне 9000 либри. Иначе ще си мислиш че имаш лебедка, смело ще скочиш някъде и ще разбереш, че имаш само ''нещо с намотано въже отпред''
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #10
                    От: Лебедка

                    Значи от лебедка не се пести ! Ще събирам още за нещо качествено. Прави сте че като имам нещо навито отпред само ще ми дойде куража и ще се хвърля в дълбоките терени. Значи ще бъде качествена или по-добре нищо. След празниците ще си взема колани и едни метални плоскости идеални за подлагане. Гуми имам, исках и ЛИФТ да направя, но машината се държи в подземен гараж и едвам влиза по рампата с тези гуми без да подпре тавана и няма как да мисля за ЛИФТ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Лебедка

                      Първоначално публикуван от JMUDI Преглед на мнение
                      ... Далеч съм от мисълта за "заблатване" , просто искам нещо, с което да ми удари едно рамо в кофти ситуация. ...
                      Не се занимавай с глупости, еле па като няма достатъчно средства. Знаеш ли колко "смел като космонавт" става човек, като знае, че има лебедка?
                      Я по-добре се обади на дЕдо.
                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      При мен е лебедката на edoors, ела да е видиш, 10000 либри, мисля че я продаваше за 650лв....
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X