Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дюза за лебедка - желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дюза за лебедка - желаещи?

    В момента изработваме модел за дюза за лебедка при вътрешен монтаж и ще се лее от чугун.

    Цената на бройка ще я знам като е готов модела.

    Ако има желаещи свиркайте да направим групова поръчка.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    От: Дюза за лебедка - желаещи?

    А ще има ли последваща механична обработка ? Защото тогава отливките трябва да се нормализират и пак прясно лят чугун трудно се работи .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Дюза за лебедка - желаещи?

      Със сигурност би трябвало да има макар и елементарно струговане. Което в никакъв случай няма да е проблем.

      Коментар


      • #4
        От: Дюза за лебедка - желаещи?

        Първоначално публикуван от vesko111 Преглед на мнение
        Със сигурност би трябвало да има макар и елементарно струговане. Което в никакъв случай няма да е проблем.
        Не е точно така . Най малкото отливките трябва да се почистят от кварцовия пясък и окалината механично на ръка или на дробоструй. Вярвай ми непочистена отливка няма стругар който да я качи на машината и да си съсипе ножовете за нищо . Работил ли си прясно отлят чугун ? Аз съм изработил тонове на различни машини по някога леярите някъкси уцелват точно химията и нещата са поносими ама понякога е много тегаво .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: Дюза за лебедка - желаещи?

          Няма ли да е добре да се набие една втулка от нещо като тефлон?
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Дюза за лебедка - желаещи?

            Маймуните с които комуникирам от Нова Зеландия карат на чугун. Не виждам смисъл да откриване топлата вода.

            Google winch challenge
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Дюза за лебедка - желаещи?

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Не е точно така . Най малкото отливките трябва да се почистят от кварцовия пясък и окалината механично на ръка или на дробоструй. Вярвай ми непочистена отливка няма стругар който да я качи на машината и да си съсипе ножовете за нищо . Работил ли си прясно отлят чугун ? Аз съм изработил тонове на различни машини по някога леярите някъкси уцелват точно химията и нещата са поносими ама понякога е много тегаво .

              Смятам, че излишно се дава акъл по темата с чугуна!
              1. Никой не е казал, че отливките не трябва да се почистват.
              2. Никой няма да кара невинен стругар да си хаби ножовете.
              3. При мене се работят чугунени отливки на струг, фреза и щос.

              Аз продължавам да твърдя, че обработката на чугунена отливка (разбира се - по правилата) - е абсолютно решима задача.

              И освен това темата е съвсем друга. Колегата пита дали някой се интересува от.....дюза за лебедка.

              Коментар


              • #8
                От: Дюза за лебедка - желаещи?

                Така - имаме прясно прясно инфо - цената е 20 лв на отлято от чугун и после обработено на струг изделие.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Дюза за лебедка - желаещи?

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Така - имаме прясно прясно инфо - цената е 20 лв на отлято от чугун и после обработено на струг изделие.
                  Супер, може ли примерна снимка на изделието с размери ?
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дюза за лебедка - желаещи?

                    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                    Супер, може ли примерна снимка на изделието с размери ?
                    Не

                    Моделът е в леярната а забравих да го снимам.
                    Представлява (грубо казано) фуния във конус фи 60
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дюза за лебедка - желаещи?

                      Петьо, а това как се захваща и къде, че не можах да разбера от чертежа?
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дюза за лебедка - желаещи?

                        За бронята, има си зъбче дюзата. Може с две плочи като сандвич да се захване или да се набие на топла основа с точно изрязан диаметър.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дюза за лебедка - желаещи?

                          Мойта само е сложена в дупката на бронята. Има си луфт на воля и още не е паднала.
                          Те:


                          От тук
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дюза за лебедка - желаещи?

                            Е тя няма как да падне щото въжето я държи
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Дюза за лебедка - желаещи?

                              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                              Те:
                              Вальо, Вальо... Главата ми квадратна стана от тая лебедка... Днеска най-после монтирах плочата и лебедката отгоре И. Снимал съм планката, но в момента снимките не са при мен. Пуснал съм 4 планки около гредите. Всичко е от 10мм. Остана само назад до опъна някаква шина и да пробия малко едната греда, както ми обясни ти. Добре че беше твоята информация, та имаше на какво да се базирам, и какво да по-пре-копирам .

                              За водача: лесно мога да си направя от чугун, ама нещо не ми харесва тоя вариант. Много триене... В момента умувам някаква кръстачка с 4 лагера един срещу друг; в центъра между тях се получава квадратен отвор със стена 12мм, та там да мине въжето... Ето една скица.

                              Извинявам се, че оспамих темата.
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от The Bear; 17-10-11, 23:36.
                              Без блокажи си за никъде. :D
                              Без лебедка, хептен...

                              0887 731062 - Цецо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X