Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тръбна броня на Патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тръбна броня на Патрол

    Отдавня се каня да изхвърля оргиналната броня на Патрола и да си направя тръбна , но все излизаше нещо друго и не идваше нейния ред.Вчера след като сложих калните гуми(най накрая) загледах джипа и след 5 мин бронята беше на земята.Какво беше учудването ми като я видях отвътре-2 роксела фи 20 , парчета железа и за капак ключ за ъглошлайф!!!...всичко това заварено за бронята.Имах различни по цолаж тръби и за това доста се двуомих с коя тръба ще изглежда най добре , а същевременно и да върши работа( за хай джак), но накрая се спрях -основна 2 цола и подпорна 1 цол. След като отрязох старите стойки на бронята се наложи да ги удължа с профил 40х80 от който направих рама на бронята.
    Извинявам се за качеството на снимките ,но са от мобилен телефон.
    Прикачени файлове
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

  • #2
    До: Тръбна броня на Патрол

    Извинявай, ама ти направо си извратен.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      До: Тръбна броня на Патрол

      Моята беше по-готина, нали
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        До: Тръбна броня на Патрол

        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
        Моята беше по-готина, нали
        Мълчи бре. Ти си по-извратен.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          До: Тръбна броня на Патрол

          Знаех си аз.......
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            До: Тръбна броня на Патрол

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Извинявай, ама ти направо си извратен.
            Още е в суров вид .
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #7
              До: Тръбна броня на Патрол

              Не се притеснявай. Ей с това нещо



              карах почти цяла година..... Докато Тарга не ме накара до го отрежа. Че даже и ъглошлайфа ми даде. И с ток почерпи.....
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #8
                До: Тръбна броня на Патрол

                За визията всеки си има вкусове, ама не идва ли малко дългичка???
                NISSAN PATROL GR

                OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                Коментар


                • #9
                  До: Тръбна броня на Патрол

                  Първоначално публикуван от karo_1 Преглед на мнение
                  За визията всеки си има вкусове, ама не идва ли малко дългичка???
                  Ще се реже няма да е толкова дълга.За визията -като се китва и боядиса и ще стане по хубава от щатната, по лека и по функционална.
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тръбна броня на Патрол

                    и аз да се похваля, ето и моята броня - която си направих съвсем сам самоче за ТЛК 70
                    Прикачени файлове
                    Toyota Land Cruiser 120 3.0 D4D 166к.с. 2006г.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Тръбна броня на Патрол

                      Вярно , че за визията всеки си има вкусове, но не разбирам какво толкова хубаво им намирате на тръбните брони.
                      Специално на GR-a, много повече би му отивала една броня, като на Витарата на колегата Pach (бившата).
                      Мое мнение, разбира се.

                      Де да знам... масивна машина с тръбни "бронички"...
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Тръбна броня на Патрол

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        ... не разбирам какво толкова хубаво им намирате на тръбните брони.
                        Специално на GR-a, много повече би му отивала една броня, като на Витарата на колегата Pach (бившата).
                        Мое мнение, разбира се.

                        Де да знам... масивна машина с тръбни "бронички"...
                        Просто, функционално и здраво.

                        А Витара и Патрул са толкова различни коли, че няма накъде повече ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Тръбна броня на Патрол

                          В Стара Загора няма ли поне една нормална релса, Режеш си колкото ти трябва и не се занимаваш с глупости....
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Тръбна броня на Патрол

                            Аз също не харесвам тръните брони за Патрул. Визуално говоря. За функционалност не смея да се изказвам, съпроматът ми е слаб.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              До: Тръбна броня на Патрол

                              Добре конструираната и изработена от дебелостенна тръба броня, съчетава и двете - и работи, и дизайн има. Даже и по малко тежи от ARB-ето.
                              Имал съм досег с такава. Чавдар не знам как я беше поизкривил, ама едвам я изправих. За малко да събориме една стара и яка череша - яко теглене и греене с оксижена падна!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X