Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Броня от тръба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Броня от тръба

    Искам да ви попитам от каква тръба се прави в смисъл диаметър дебелина. Може ли да не е безшевна?Интересува ме нещо такова:
    http://equipe4x4.com/inglese/ARTICOL...UMPERS&NFOTO=4
    П.С.Ако може някой да ме светне за какво са тия дупки в бронята.
    M.P.

  • #2
    Първоначално публикуван от Chico Преглед на мнение
    Искам да ви попитам от каква тръба се прави в смисъл диаметър дебелина. Може ли да не е безшевна?Интересува ме нещо такова:
    http://equipe4x4.com/inglese/ARTICOL...UMPERS&NFOTO=4
    П.С.Ако може някой да ме светне за какво са тия дупки в бронята.
    За тръба ти препоръчвам 3.5мм , не ти трябва безшевна. Имам опит със 1.5мм - огъна се като макарон след което сложих 3.5мм. А дупките са сигурно за красота.

    Коментар


    • #3
      Не са за красота , а за оригиналния крик на Ровърите

      Коментар


      • #4
        Митко,моля те светни ме какъв е този крик защото аз. Имам само някакъв
        хидравличен и определено няма да стигне до бронята
        А какъв трябва да е диаметъра на тръбата?
        M.P.

        Коментар


        • #5
          Ето аз какво имах на Вранглера. Дебелостенна и високоякостна тръба за високо налягане, използвана по ТЕЦ-овете. От двете страни има струговани тапи, заварени. Отгоре профилирана площадка за не пречи на резервната гума. Най-сериозно постижение - накривих здраво един стълб за уличното осветление от тези високите с по две лампи отгоре.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
            Не са за красота , а за оригиналния крик на Ровърите
            You the man!

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
              You the man!
              M.P.

              Коментар


              • #8
                Веждал съм в Дефендрите нещо подобно на на хай-лифта , но ако не се лъжа е винтово и без съмнение оригинално !

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                  Веждал съм в Дефендрите нещо подобно на на хай-лифта , но ако не се лъжа е винтово и без съмнение оригинално !
                  мите тоя крик е само за дифендрите, другите ровери имат един нефелен хидравличен крик. а дупките според мен са за олекотяване и за красота
                  drive alive

                  Коментар


                  • #10
                    сериите и наследниците им си имат отзаде доволно за джакване.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от go go go Преглед на мнение
                      мите тоя крик е само за дифендрите, другите ровери имат един нефелен хидравличен крик. а дупките според мен са за олекотяване и за красота
                      Не колега , вътре има добре заварена и дебела тръбичка точно за този крик са - виж на твоите Дефендри ARB-тата , там ги има същите ...

                      Коментар


                      • #12
                        да бе мите ама дрискавърито няма такъв крик
                        drive alive

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                          Не колега , вътре има добре заварена и дебела тръбичка точно за този крик са - виж на твоите Дефендри ARB-тата , там ги има същите ...
                          Макар и да несъм много силен с англииският,докато гледах A 4x4 is born,
                          дочух човека да обяснява как трябвало да усилят закрепването на задната броня или греда точно заради тези отвори за крика.Освен туй май каза че шаситата на всички Ровъри са еднакви.За второто може и да греша.
                          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                          Коментар


                          • #14
                            Освен туй май каза че шаситата на всички Ровъри са еднакви.За второто може и да греша.
                            Грешиш
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #15
                              Моята броня е 3,5 мм безшевна тръба(такава ми изнесоха от ТЕЦ-а ).
                              Доколкото за дупките - не ги гледай - първо нямаш такъв крик , второ ще е по-скъп от HI-LIFT. Нали се сещаш какво ще можеш да пъхнеш вътре , когат се натъпче с кал . На снимките не се вижда да има тръбичка вътре , но и да има мястото се отслабва излишно.
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от churov; 27-01-07, 10:51.
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X