Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теглич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теглич

    Някой някога рязал ли е теглич, интересува ме дебелината на стената на профила ,повечето джипови и бусови тегличи са от квадратна тръба или кух правоъгълен профил ,около 50на 50 мм на око (може и повече да е) но колко е дебелината на стената ?Отзад на пикапа ще правя една греда и се заглеждам по профил 100 на 50 мм а на него по средата да монтирам една топка за теглич на Thule с двата болта ,та с каква дебелина на стената трябва да е ?
    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
    Кольо.

  • #2
    8мм. стигат, ако искаш да теглиш платформи се подсигури с 10мм. за собствено спокойствие

    Коментар


    • hunter vl
      hunter vl коментира
      Редактиране на коментар
      Благодарско,горе -долу за 10тка си мислех и аз ,дори мисля да потерся и малко по корава стомана

  • #3
    Отворите за болтовете подсили с втулки , да не мачка и усуква .

    Коментар


    • hunter vl
      hunter vl коментира
      Редактиране на коментар
      Задължително!

  • #4
    Имам спомен ,че преди време бях рязал един от Патрол 260 та намерих парчето и го снимах.Профила е 55х55мм и 5мм дебелината на стената,шева е срещу топката
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от hunter vl; 19-03-20, 15:43.
    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
    Кольо.

    Коментар


    • #5
      Правилния профил за американския квадрат е 60х60х5. Аз ги правя от такъв и отвора за фиксатора е на 45мм от края, диаметър 16,5 мм.
      диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

      Коментар


      • hunter vl
        hunter vl коментира
        Редактиране на коментар
        Да се чуем по телефона ,номера можеи на лични

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X