Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ролбар за хамър 2?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ролбар за хамър 2?

    здравеите.
    надявам се да съм уцелил раздела.
    неразбирам от коли още по малко от джипове, но имам следния въпрос.
    шефът ми си купи хамър 2 и иска да му сложи ролбарове (незнам дали се пише така) та въпроса ми къде в софия предлагат подобна услуга.
    благодаря.

  • #2
    Предполагам че не му трябва от релси, а нещо хромирано и декоративно?
    Мисля че в Lang ще му свършат работа, само дето им потурчих кординатите...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Предполагам че става въпрос за БулБар - т.е. това което се слага отпред на автомобила а не вътре в купето. Имате следните опции: Или да ви се внесе оригинален такъв от САЩ и да си изберете по каталог неговата визия или да му се прави тук. За правенето на булбар тук имате няколко възможности но тук основно значение ще имат допълнителните изисквания т.е. никелиране и т.н.
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от quadra
        Предполагам че не му трябва от релси, а нещо хромирано и декоративно?
        Мисля че в Lang ще му свършат работа, само дето им потурчих кординатите...
        lang това е някаква фирма така ли да го разбирам?

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Венцислав Петров
          Предполагам че става въпрос за БулБар - т.е. това което се слага отпред на автомобила а не вътре в купето. Имате следните опции: Или да ви се внесе оригинален такъв от САЩ и да си изберете по каталог неговата визия или да му се прави тук. За правенето на булбар тук имате няколко възможности но тук основно значение ще имат допълнителните изисквания т.е. никелиране и т.н.
          мисля че вариант САЩ отпада..
          да става въпрос за отпред.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от sofia zu
            Първоначално публикуван от quadra
            Предполагам че не му трябва от релси, а нещо хромирано и декоративно?
            Мисля че в Lang ще му свършат работа, само дето им потурчих кординатите...
            lang това е някаква фирма така ли да го разбирам?
            Да произвеждат такива работи, включително и по поръчка.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Докато говорим за Хамър, започнаха ли да внасят 3ките в БГ?
              CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
              http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
              http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

              Коментар


              • #8
                Те не са внасяли 1-ци дори, а ти питаш за 3-ки

                Коментар


                • #9
                  1дениците са много скупи пук и вече не ги правят. те са към $150,000 а със митото сигурно ще ударят 250,000
                  3ките са ефтини и със малък 5 цилиндров двигател.
                  можеш да земиш една за 35,000.
                  чувал съм че толкова плащат в БГ за нисанките 250 или нещо от този сорт са моделите. Има тука двама със такива
                  Значи ако се съди по това което съм чувал за жноса на коли, ще ти излезе по ефтино да фкараш в БГ хамър3 от колкото чероки джип.
                  CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                  http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                  http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                  Коментар


                  • #10
                    Шарко, официално ти забранявам да споменаваш каквито и да е било цени, защото като ги чета и здрава стена не остана в къщи от удряне на главата ми в тях

                    Коментар


                    • #11
                      че и твоя пикап ще е по скуп от колкото хамъра.
                      Този закон за вноса трябва да се промени. Нещо не звучи правилно.
                      А този дето си е купил 2ка, щом има пари да си купи такъв джип, може и вносен да си позволи от тука.
                      Ако иска такъв ще му зема един от дилъра от тука, пък и пощата не би трябвало да му е проблем.
                      Обаче със митницата ще си има главоболия.
                      Аз със нетърпение чакам този да излезе, и веднага сменям моя за такъв.
                      CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                      http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                      http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                      Коментар


                      • #12
                        Абе всички цени са смешни там! За шарнирите тук ми искаха 69 лв/бр. В УСА ги платих 10$/бр. С ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЯ!!!

                        Коментар


                        • #13
                          В България има ОФИЦИАЛЕН вносител на Hummer ! А 3-ка видях преди ... 6 месеца ! В България, колите тръгват по пътищата преди да са излезнали официално на пазара! Примерно - видях последния Пасат ( и то в автокъща), преди да започнат да го продават в Европа
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #14
                            Никелираните са гнусни, ръждясват бързо. Щом трябва панделка за булонка - по-добре неръждавейка. Има и софийски и пловдивски фирми. Не е работа за кварталния гараж, неръждавейката се обработва много трудно. Да търся ли адресите?

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X