Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стоманена броня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стоманена броня

    Колеги, ровя в нета ве4е седмица и не полу4ажам достаатъчно информация за тези стоманени или алуминиеви брони.
    Интересува ме, когато има airbag, се слагат ниакакви поемащи леките удари "планки". Понеже правя броня самоделка даите акъл за тези джаджи

  • #2
    До: Стоманена броня

    Първоначално публикуван от chefa02 Преглед на мнение
    ... Интересува ме, когато има airbag, се слагат ниакакви поемащи леките удари "планки". Понеже правя броня самоделка даите акъл за тези джаджи
    Опасявам се, че едва ли ще е възможно да се направи "броня самоделка", която да се съчетава правилно с въздушните възглавници.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: Стоманена броня

      Подкрепя горния пост. Забрави за едното. Пълно щастие няма.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        До: Стоманена броня

        Има американски брони с амортисьори....ама ако кажеш от къде си, може и да обменим опит визуално, не само виртуално .
        Пък ако и кажеш с кЪф дзвер съ бориш щот` "вилиса" от аватара няма и не е имал и двете
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          До: Стоманена броня

          Благодаря колеги! От София съм, мисля да правя едно Терано 2. Така или иначе то си има еърбег, няма да го махам. Иска ми се да измислиа някакви "буфери" за да не ми счупи носа като го хакна някаде. А пък като ги има все пак да си знам че работят когато наистина се налага (дано никога да не се случи ). То е чсно че нямя семейна кола дето да се движи палноценно изван пътя

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X