Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някъде / Някой да прави тегличи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някъде / Някой да прави тегличи?

    Знае ли някой къде или кой прави тегличи ... и да ги монтира примерно с необходимото свръзване?

    Става дума за културно изработване а не някакъв "лукс" ... и дано не струва колкото половин мотор
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

  • #2
    аз мога да ти го направя
    за какъв автомобил става въпрос
    Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
    0884837709
    0878383528

    Коментар


    • #3
      За Форд Фиеста от 2000 г. Закрепването е същото като на модела от 96-а.

      Към момента картинката е следната - оригинален втора употреба в магазина струва 70 кинта, ама трябва първо да изпадне от някъде. Ако се докарва целево от Германия е 120. В ЕМ Комплект струва 200 кинта с правенето и монтажа. Това ми се струва доста пресилено за парче желязо.

      Коментар


      • #4
        Ето, сега е момента да попитам, хора, дайте однякъде чертежите теглич за Гранд Чероки ZJ да си изработя и аз един, че ударих на камък с това желязо... А не ми се заляга сега да меря в това лошо време размерите на тенекиите...
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          На Цар Борис Трети има едни железари - правят тегличи и ролбари, доста грамотно... На мен ми взеха към 300лв /за Рено Меган/...

          На джип /с шаси/ е доста по-лесно отколкото на кола...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            Не струват...
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              И на мен ми трябва кука отпред ( Cherokee 4.0 - 1988г.)!
              RB Patrol Team

              Коментар


              • #8
                На твоята кука някъде и имах размерите (на конзолата която се завива за гредата), трябва да потърся.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X