Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Броня,капак - Кожа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Броня,капак - Кожа

    Знаете ли къде могат да ми облепят предната броня и половината от предния капак на джипа с кожа.Виждал съм различни джипове и коли направени по този начин,но незнам къде го правят
    Благодаря

  • #2
    До: Броня,капак - Кожа

    Не ги облепват,това са нещо като калъфи.Виж в линка,за това ли става дума http://evarost.com/ .
    Последно редактирано от taran; 15-09-08, 18:20.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      До: Броня,капак - Кожа

      Да,за нещо такова става въпрос.Чувал ли си нещо за тази фирма,дали работят добре?
      Благодаря ти за информацията!

      Коментар


      • #4
        До: Броня,капак - Кожа

        Не,попаднах на тях докато се опитвах да намеря нещо повече по въпроса .Най-често съм виждал такива на бусове сложени.Иначе в Щатите са доста популярни.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          До: Броня,капак - Кожа

          Първоначално публикуван от foli Преглед на мнение
          Знаете ли къде могат да ми облепят предната броня и половината от предния капак на джипа с кожа.Виждал съм различни джипове и коли направени по този начин,но незнам къде го правят
          Благодаря
          А какъв е "джипа"?
          B+

          Коментар


          • #6
            До: Броня,капак - Кожа

            Jeep Patriot...

            Коментар


            • #7
              До: Броня,капак - Кожа

              Здравейте,колеги.Та значи,магазина на въпросната фирма е точно до вкъщи.При тях си поръчах калъф за резервната гума,стана добре и е достатъчно здрав.Аз също съм ги питал за калъф на предния капак(само за предната част),казаха че не е проблем да се направи.Така и не се наканих да отида до цеха им да ми вземат мярка.Нещо около 25-35лв ми е останало в главата като цена.Калъфа за резервната гума беше 25лв.
              Поздрави.

              Коментар


              • #8
                До: Броня,капак - Кожа

                Ясно за капака,а виждал съм цели брони на автомобили направени в кожа.Това как става и дали те могат да го направят?

                Коментар


                • #9
                  До: Броня,капак - Кожа

                  Първоначално публикуван от foli Преглед на мнение
                  Ясно за капака,а виждал съм цели брони на автомобили направени в кожа.Това как става и дали те могат да го направят?
                  Ако си поставиш за цел,вероятно и цялата кола може да я облепиш в кожа,но нещо ми се губи смисъла на упражнението.
                  Точно бронята да е облечена с кожа.........
                  А за това как може да стане,не знам с калъфи може ли,но предполагам ще стане ако се залепи,но пак ми е безмислено.
                  Лично мнение.
                  Поздрави

                  Коментар


                  • #10
                    До: Броня,капак - Кожа

                    Въпросното са калъфи, и не са от кожа а от синтетични материали. Казват им Face Mask, слагат се за да предпазват предницата от чакълчета, насекоми и прочие гадории. Но се махат и не задържат вода. Ако сложиш някакво постоянно решение работата става дебела.
                    За дизайна да не говорим, седи отвратително.
                    Но щом имаш патриот - просто търси nose mask или face mask за патриот.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X