Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неръждавейка - ролбари и степенки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неръждавейка - ролбари и степенки

    Здравейте!
    Тъй като след доста лутане из сайтове не успях да намеря това което търся реших да се обърна към вас, по-компетентните от мен в тази област.
    Преди време си купих ролбар за мойта джипка, имам Suziki Sidekick 97-ма година, който ролбар е от неръждавейка. Самоче естествено, както следва сега, искам да си направя стъпенки от същият материал. Майстор съм намерил, обаче той си няма и на идея от къде и колко може да струват тръбите за направата. Ако някой има, някаква информация, бих се радвал да сподели с мен(а предполагам че има и други колеги които биха проявили инетерес). Става на въпрос за регион София. Интересувам се най-вече от това къде може да се намери такова чудо и на какви пари все пак би било, доколкото знам неръждавейката е доста скъпа.

    Естествено благодаря ви предварително!
    Последно редактирано от Joint022; 22-05-08, 19:08.

  • #2
    До: Неръждавейка - ролбари и степенки

    Ето, http://inox-sofia.com/materials.php ,пиши "неръждаема стомана" и чичко Гутъл може да каже още нещо.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      До: Неръждавейка - ролбари и степенки

      Благодаря много, мисля че това ще свъши чудесна работа. Още утре сутринта ще звънна за да доразпитам. Пак благодаря много, пък като станат стЪпенките ще постна снимки, макар че знам, че не сте им големи привърженици, но ако са добре направени отварят всеки джип.

      П.П. Чичко google го питах, но не и точният въпрос явно, защото нищо не иска да ми каже.

      Коментар


      • #4
        До: Неръждавейка - ролбари и степенки

        Първоначално публикуван от Joint022 Преглед на мнение
        Благодаря много, мисля че това ще свъши чудесна работа. Още утре сутринта ще звънна за да доразпитам. Пак благодаря много, пък като станат стЪпенките ще постна снимки, макар че знам, че не сте им големи привърженици, но ако са добре направени отварят всеки джип.

        П.П. Чичко google го питах, но не и точният въпрос явно, защото нищо не иска да ми каже.
        Дааа,за да ти отговорят,трябва да попиташ правилно.
        Успех!
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          До: Неръждавейка - ролбари и степенки

          Пич, ДЗИ на Военна Рампа знаеш ли каде е.
          Пътуваш към Малашевци, след ДЗИ има прелез, след прелеза първата пряка в ляво, след около 100 м пак в ляво." Интерметал"

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X